سایت رسمی فدراسیون تکواندو ج.ا.ایران

این سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
 • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
  آدرس: تهران - خيابان شريعتي - خيابان شهيد ميرزاپور (خيابان سهيل سابق) كوچه شهید طاهری - روبروي مجتمع مسكوني سبحان - فدراسيون تكواندو جمهوري اسلامي ايران
  کدپستی: 1931735593

  تلفن : 22242441
  تلفن : 22242442
  تلفن : 22242443

روز گذشته و در فدراسیون تکواندو؛

سمینار بین‌المللی تکواندو برگزار شد

سمینار بین‌المللی تکواندو روز گذشته (جمعه – 14 شهریورماه) در فدراسیون تکواندو برگزار شد و شرکت‌کنندگان در این سمینار به ارائه مقالات خود پرداختند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو، چهارمین سمینار ملي و اولين سمينار بين المللي علمی تخصصی تکواندو به مناسبت روز جهانی تکواندو با همکاری انجمن علمی مدیریت ورزش کشور و دانشگاه آزاد اسلامی کرج، روز گذشته (جمعه - 14 شهریورماه) به میزبانی کشورمان و به صورت آنلاین برگزار شد.

چالش ها و فرصت‌های همه گیری کرونا در تکواندو محور ویژه این سمینار بود و علاقمندان در محورهای فیزیولوژی و تغذیه ورزشی در تکواندو، رشد و تکامل حرکتی در تکواندو، آسیب شناسی و حرکات اصلاحی در تکواندو، بیومکانیک و مهندسی ورزش، روانشناسی در تکواندو و مدیریت در تکواندو مقاله‌‌های خود را ارسال کردند.

برای حضور در این سمینار، 110 مقاله ارسال شده بود که از این میان80 مقاله پذیرفته شد و روز گذشته به ارائه آن پرداختند.

این سمینار از ساعت 9 تا 10:10 با برگزاری کارگاه‌های تخصصی با محوریت تکواندو همراه بود که دکتر نادری و دکتر بهدری به ترتیب در دو بخش مکمل های بهبود دهنده عملکرد در ورزش تکواندو و مکانیسم خستگی و ریکاوری در تکواندو به تدریس پرداختند که به صورت آنلاین از طریق آپارات فدراسیون تکواندو قابل مشاهده بود.

در ادامه مراسم افتتاحیه برگزار شد که با سخنرانی ریاست فدراسیون تکواندو و پخش پیام‌های دکتر چو رییس فدراسیون جهانی تکواندو، دکتر گودرزی رییس انجمن مدیریت ورزشی و دکتر برهانی‌فر رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج همراه بود.

سپس مقالات در سه پنل سخنرانی از ساعت 11:30 تا 18 ارائه شد که سخنرانان خارجی، قهرمانان تکواندو و ... به ارائه مقالات خود پرداختند.

فدراسیون تکواندو در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

پیوندهای مهم


لیست داروهای ممنوعه 2020

مشاهده

قوانین ، ثبت علامت تجاری

مشاهده

پایگاه خبری شهدای تکواندو

مشاهده

بانک اطلاعات فدراسیون

مشاهده

فراخوان همکاری با فدراسیون

مشاهده

تقویم ورزشی سال 99

مشاهده