سایت رسمی فدراسیون تکواندو ج.ا.ایران

این سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
 • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
  آدرس: تهران - خيابان شريعتي - خيابان شهيد ميرزاپور (خيابان سهيل سابق) كوچه شهید طاهری - روبروي مجتمع مسكوني سبحان - فدراسيون تكواندو جمهوري اسلامي ايران
  کدپستی: 1931735593

  تلفن : 22242441
  تلفن : 22242442
  تلفن : 22242443

پولادگر: امیدوارم لیگ 27 ساله تکواندو را برگزار کنیم/برای تست کرونا باید به فدراسیون‌ها کمک شود

رئیس فدراسیون تکواندو گفت: مسابقات لیگ برای همه فدراسیون‌ها حائز اهمیت است و امیدوارم لیگ تکواندو را بدون وقفه برگزار کنیم.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو و به نقل از خبرگزاری فارس، سیدمحمد پولادگر رییس فدراسیون تکواندو، پس از برگزاری نشست ستاد مبارزه با کرونا در ورزش با حضور برخی از روسای فدراسیون‌ها در جمع خبرنگاران در خصوص درخواست فدراسیون تکواندو برای آغاز اردوها، اظهار داشت: در سی‌ودومین جلسه ستاد کرونا به میزبانی فدراسیون تکواندو برگزار شد، رعایت پروتکل‌های خیلی سخت مورد بحث قرار گرفت. جز اولین فدراسیون‌هایی بودیم که پروتکل‌های پیشنهادی را ارائه کردیم و موافقت هم شد. منتها یک اتفاقی افتاد که گفتند مسابقات را برگزار نکنید. ستاد مقابله با کرونا در ورزش تصمیم کارشناسی و دقیق را برای آغاز مسابقات و لیگ خواهند گرفت و خبری خوبی شنیدیم که از روز شنبه - پنجم مهر ماه به فدراسیون‌ها بدهند.

رئیس فدراسیون تکواندو در مورد رعایت سختگیرانه و هزینه زیاد به منظور آغاز مسابقات و اردوها نیز تاکید کرد: برای گرفتن تست‌های پی سی آر هزینه‌های سنگینی به فدراسیون‌ها تحمیل می‌شود ولی برای سلامتی ورزشکاران ما موظف هستیم تا این پروتکل‌ها را رعایت کنیم.

پولادگر با اشاره به اینکه مسابقات لیگ برای ما حائز اهمیت است، عنوان کرد: لیگ تکواندو یک نقطه قوت برای ماست و در لیگ‌های مختلف، 9000 تکواندوکار و مربی درقالب 430 تیم حضور دارند که همگی در بلاتکلیفی قرار دارند. امیدوارم لیگ بیست‌و‌هفت ساله خود را بدون وقفه ادامه دهیم. 

وی در خصوص برگزاری مسابقات لیگ تکواندو و مبارزه در فضای باز گفت: تا هوا سرد نشده می‌توانیم در بخش کیوروگی و مبارزه لیگ را برگزار کنیم.

پولادگر درباره حمایت مالی از فدراسیون‌ها برای پرداخت‌ هزینه‌های تست‌های کرونا، خاطرنشان ساخت: با توجه به شرایط اقتصادی حکفرما در کشورمان، اکثر روسای فدراسیون‌ها یکی از درخواست‌شان از فدراسیون پزشکی ورزشی، کمک برای مرتفع کردن هزینه‌های تست‌های کرونا بود. همه فدراسیون‌ها انتظار دارند که فدراسیون پزشکی ورزشی در این زمینه کمک کند. مخصوصاً در حوزه‌ بیمه‌ای، شرکت‌های بیمه می‌توانند یاری‌رسان باشند. باید هماهنگی عمومی بین نهادهای مختلف ورزشی کشور اتفاق بیافتد تا قهرمانان بتوانند به فعالیت‌هایشان ادامه دهند. رویداد ورزشی یکی از فاکتورهای هست که در خصوص مبارزه با این ویروس منحوس به همه کمک کند.

فدراسیون تکواندو در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

پیوندهای مهم


لیست داروهای ممنوعه 2020

مشاهده

قوانین ، ثبت علامت تجاری

مشاهده

پایگاه خبری شهدای تکواندو

مشاهده

بانک اطلاعات فدراسیون

مشاهده

فراخوان همکاری با فدراسیون

مشاهده

تقویم ورزشی سال 99

مشاهده