سایت رسمی فدراسیون تکواندو ج.ا.ایران

این سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
 • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
  آدرس: تهران - خيابان شريعتي - خيابان شهيد ميرزاپور (خيابان سهيل سابق) كوچه شهید طاهری - روبروي مجتمع مسكوني سبحان - فدراسيون تكواندو جمهوري اسلامي ايران
  کدپستی: 1931735593

  تلفن : 22242441
  تلفن : 22242442
  تلفن : 22242443

عسکری: اولویت اصلی سلامتی ورزشکاران و حفظ سرمایه‌های ملی است/ هادی پور در سلامت کامل است

سرمربی تیم‌ملی تکواندو گفت: اولویت اصلی سلامتی ورزشکاران و حفظ سرمایه‌های ملی است، برهمین اساس با هماهنگی که از طریق سازمان تیم های ملی با فدراسیون پزشکی ورزشی صورت گرفت روز گذشته زانوی هادی پور مورد معاینه تخصصی قرار گرفت تا خیال ما از سلامت آرمین راحت شود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو؛ فریبرز عسکری سرمربی تیم ملی تکواندو با بیان اینکه پس از صدور مجوز برگزاری اردوها از روز 15 شهریور تمرینات را با رعایت پروتکل های بهداشتی اعلام شده از سوی ستاد مقابله با کرونا آغاز کردیم، گفت: تمرین ملی پوشان به دلیل شیوع ویروس کرونا به صورت انفرادی و در شهرهای خود زیر نظر کادر فنی در حال پیگیری بود اما از کیفیت مطلوبی برخوردار نبود که با شروع اردو، تمرینات ملی پوشان را به صورت دقیق و با نظارت لازم پیگیری می‌کنیم.

سرمربی تیم ملی در خصوص آرمین هادی پور افزود: آرمین قبل از حضور در اردو دچار درد زانو شده بود که پس از بازگشت ملی پوشان وشروع تمرینات با توجه به اینکه احساس درد همچنان ادامه داشت این موضوع را با کادر فنی در میان گذاشت.

وی در ادامه خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه اولویت اصلی سلامتی ورزشکاران و حفظ سرمایه‌های ملی است با هماهنگی که از طریق سازمان تیم های ملی با فدراسیون پزشکی ورزشی صورت گرفت روز گذشته زانوی هادی پور مورد معاینه تخصصی قرار گرفت تا خیال ما از سلامت آرمین راحت شود. خدا را شکر پس از بررسی دقیق مشخص شد که آرمین برای ادامه تمرینات خود مشکلی نداشته و می‌تواند تمرینات خود را همچنان ادامه دهد.

فدراسیون تکواندو در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

پیوندهای مهم


لیست داروهای ممنوعه 2020

مشاهده

قوانین ، ثبت علامت تجاری

مشاهده

پایگاه خبری شهدای تکواندو

مشاهده

بانک اطلاعات فدراسیون

مشاهده

فراخوان همکاری با فدراسیون

مشاهده

تقویم ورزشی سال 99

مشاهده