سایت رسمی فدراسیون تکواندو ج.ا.ایران

این سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
 • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
  آدرس: تهران - خيابان شريعتي - خيابان شهيد ميرزاپور (خيابان سهيل سابق) كوچه شهید طاهری - روبروي مجتمع مسكوني سبحان - فدراسيون تكواندو جمهوري اسلامي ايران
  کدپستی: 1931735593

  تلفن : 22242441
  تلفن : 22242442
  تلفن : 22242443

نخستین مجمع عمومی آنلاین فدراسیون جهانی تکواندو برگزار می شود/ تصمیم‌گیری در خصوص مسابقات فینال گرندپری و گرنداِسلم

مجمع عمومی فدراسیون جهانی تکواندو روز 15 مهرماه (6 اکتبر) به صورت آنلاین برگزار می‌شود و در خصوص انجام رقابت‌های فینال گرندپری 2020 و گرنداِسلم تصمیم‌گیری خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو، طبق اعلام قبلی سایت فدراسیون جهانی تکواندو مجمع عمومی این فدراسیون در تاریخ 15 مهرماه (6 اکتبر) به صورت آنلاین برگزار می‌شود.

پیش از این قرار بود این مجمع در تاریخ 22 مهرماه (13 کتبر) و قبل از مسابقات قهرمانی نوجوانان جهان 2020 به میزبانی "صوفیه" بلغارستان انجام شود اما با توجه به شیوع ویروس کرونا در سراسر جهان شورای اجرایی فدراسیون جهانی در تاریخ 10 آگوست تصمیم گرفت مسابقات جهانی نوجوانان لغو گردد و این مجمع نیز به صورت ویدئو کنفرانس پیگیری شود.

با توجه به اهمیتی که فدراسیون جهانی تکواندو به تعادل و توازن جنسیتی می‌دهند در این جلسه یک ورزشکار مرد و زن از هر فدراسیون عضو حضور پیدا می‌کنند و همچنین " فرانچسکو ریچی بیتی" رییس انجمن بین‌المللی بازی‌های المپیک نیز به عنوان میهمان افتخاری حضور دارند تا گزارش این انجمن را ارائه دهد.

در این مجمع نتایج رای‌گیری الکترونیکی در مورد مصوبات و اصلاحات در قوانین و مقررات مطرح می‌شود؛ با توجه به اینکه مجمع عمومی در حال برگزاری است، تمامی پیشنهادهای مربوط به تغییر قوانین از قبل برای بررسی و تصویب، ارائه شده است در ادامه نیز نتایج به روزرسانی آموزش‌های آنلاین جهانی تکواندو و پارا تکواندو نیز به اشتراک گذاشته خواهد شد.

همچنین در رابطه با پروتکل‌های بهداشتی ارائه شده توسط کمیته پزشکی فدراسیون جهانی تکواندو به منظور بازگشت ایمن تکواندوکاران به تمرین و برگزاری مسابقات نیز صحبت‌ خواهد شد. 

جلسه شورای اجرایی فدراسیون جهانی یک روز قبل از مجمع عمومی برگزار می‌شود و در خصوص برگزاری رقابت‌های فینال گرندپری 2020 و گرنداِسلم به بحث و تبادل نظر پرداخته خواهد شد. گزارش سالانه و تغییرات قوانین در مجمع ارائه می‌شود.

فدراسیون تکواندو در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

پیوندهای مهم


لیست داروهای ممنوعه 2020

مشاهده

قوانین ، ثبت علامت تجاری

مشاهده

پایگاه خبری شهدای تکواندو

مشاهده

بانک اطلاعات فدراسیون

مشاهده

فراخوان همکاری با فدراسیون

مشاهده

تقویم ورزشی سال 99

مشاهده