سایت رسمی فدراسیون تکواندو ج.ا.ایران

این سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
 • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
  آدرس: تهران - خيابان شريعتي - خيابان شهيد ميرزاپور (خيابان سهيل سابق) كوچه شهید طاهری - روبروي مجتمع مسكوني سبحان - فدراسيون تكواندو جمهوري اسلامي ايران
  کدپستی: 1931735593

  تلفن : 22242441
  تلفن : 22242442
  تلفن : 22242443

هیات اجرایی IOC متمرکز بر اقدامات کم هزینه توکیو2020

اعضاء هیات اجرایی کمیته بین المللی المپیک بر اقدامات توکیو2020 در مسیر کاهش هزینه های برگزاری و ساده سازی بازی ها متمرکز خواهند بود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو و به نقل از سایت کمیته ملی المپیک، طی نشست هیات اجرایی IOC، جان کوتس، رئیس کمیسیون هماهنگی توکیو2020 به ارائه گزارشی در خصوص روند پیشرفت برگزاری المپیک پرداخت و توکیو2020 نیز شرح اقدامات خود در ساده سازی و کاهش هزینه های برگزاری را ارائه کرد.

میزبانان ژاپنی پیشتر نیز طی اقدامی پیشنهاد کاهش 10 تا 15 درصدی شرکت کنندگان در مراسمات المپیکی را ارائه کرده بودند. کاهش هزینه دکور و آزین بندی تا 40 درصد، انجام اصلاحات ساختاری به منظور کنترل انرژی و حذف مراسمات در دهکده ورزشکاران از جمله دیگر اقدامات پیشنهادی توکیو2020 به شمار می روند.

کمیته برگزاری بازی های توکیو2020 روند تاثیر این اقدامات در کاهش هزینه های برگزاری را به هیات اجرایی گزارش خواهد کرد. از سوی دیگر نشست سه جانبه ژاپنی ها در داخل با ترکیب دولت، ورزش و کمیته برگزاری همچنان به دنبال تایید و تصویب مجموعه اقدامات مقابله ای با کرونا و ارائه بخشنامه لازم خواهد بود.

گفتنی است؛ یکی از اقدامات مقابله ای با کرونا تدوین قوانین و مقرراتی است که به فدراسیونهای بین المللی اجازه جایگزینی ورزشکاران مبتلا در بازی ها را خواهد داد.  

فدراسیون تکواندو در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

پیوندهای مهم


لیست داروهای ممنوعه 2020

مشاهده

قوانین ، ثبت علامت تجاری

مشاهده

پایگاه خبری شهدای تکواندو

مشاهده

بانک اطلاعات فدراسیون

مشاهده

فراخوان همکاری با فدراسیون

مشاهده

تقویم ورزشی سال 99

مشاهده