سایت رسمی فدراسیون تکواندو ج.ا.ایران

این سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
 • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
  آدرس: تهران - خيابان شريعتي - خيابان شهيد ميرزاپور (خيابان سهيل سابق) كوچه شهید طاهری - روبروي مجتمع مسكوني سبحان - فدراسيون تكواندو جمهوري اسلامي ايران
  کدپستی: 1931735593

  تلفن : 22242441
  تلفن : 22242442
  تلفن : 22242443

استفاده از نشان های بازی های آسیایی 2022 در آموزش به کودکان

کمیته برگزاری بازی های آسیایی هانگژو2022 در همکاری با دانشگاه دولتی ژیجیانگ برنامه ای با استفاده از ماسکات ها (نشان های عروسکی بازی های آسیایی) برای آموزش و فرهنگ سازی بازی های آسیایی آغاز کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو و به نقل از سایت کمیته ملی المپیک، در این برنامه که هدف آن تربیت و آموزش به نسل جوان و کودکان است؛ طراحان ماسکات های بازی های آسیایی به عنوان مدرس حضور خواهند یافت. 3 ربات هوشمند با نامهای کونگ گونگ، لیان لیان و چن چن (CongCong, Lianlian, ChenChen) که همزمان با رونمایی از ماسکات ها از میان بیش 4600 پیشنهاد طراحان چینی انتخاب گردیدند نیز به عنوان ابزار آموزشی در این برنامه مورد استفاده قرارخواهند گرفت.

کودکان با نقاشی و رنگ آمیزی کارت پستال های این ربات ها و شنیدن فلسفه طراحی آنها با بازی های آسیایی آشنا خواهند شد. کمیته برگزاری هانگژو2022 ضمن ابراز خرسندی از برگزاری این رویداد با شرکت کودکان چینی؛ از آن بعنوان زمینه ساز فرهنگ سازی و آشنایی نسل جوان این کشور با شهر میزبان بازی های آسیایی و ماهیت این رویداد یاد کرد. 

فدراسیون تکواندو در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

پیوندهای مهم


لیست داروهای ممنوعه 2020

مشاهده

قوانین ، ثبت علامت تجاری

مشاهده

پایگاه خبری شهدای تکواندو

مشاهده

بانک اطلاعات فدراسیون

مشاهده

فراخوان همکاری با فدراسیون

مشاهده

تقویم ورزشی سال 99

مشاهده