سایت رسمی فدراسیون تکواندو ج.ا.ایران

این سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
 • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
  آدرس: تهران - خيابان شريعتي - خيابان شهيد ميرزاپور (خيابان سهيل سابق) كوچه شهید طاهری - روبروي مجتمع مسكوني سبحان - فدراسيون تكواندو جمهوري اسلامي ايران
  کدپستی: 1931735593

  تلفن : 22242441
  تلفن : 22242442
  تلفن : 22242443

قنبری: قهرمانی کشور پومسه آبان‌ماه برگزار می‌شود/ مسابقات تکواندو خانواده، بهمن‌ماه

رییس کمیته مسابقات فدراسیون تکواندو گفت: مسابقات قهرمانی کشور پومسه قرار است به صورت آنلاین و در دهه پایانی آبان‌ماه برگزار شود که این تصمیم نتیجه خرد جمعی خانواده بزرگ تکواندو است و امیدوارم هیات‌های استانی ما را در هرچه بهتر انجام شدن این مسابقات یاری کنند.

علی‌اشرف قنبری رییس کمیته مسابقات فدراسیون تکواندو با اعلام اینکه مسابقات قهرمانی کشور پومسه قرار است به صورت آنلاین و آبان‌ماه برگزار شود در گفت‌و‌گو با روابط عمومی فدراسیون تکواندو گفت: با وجود شیوع ویروس کرونا برنامه‌های این کمیته را با تغییر در شیوه برگزاری انجام داده‌ایم؛ رقابت‌های آزاد پومسه را خردادماه و تحت عنوان "جام بزرگ مهربانی" و پس از آن نیز در مردادماه چالش بزرگ غدیر را برگزار کردیم که بیش از 3000 شرکت کننده در آن حضور داشتند و با استقبال خوبی همراه بود.

وی افزود: در نظر داریم مسابقات قهرمانی کشور را نیز به صورت آنلاین و در آبان‌ماه برگزار کنیم. پس از مطالعات مقدماتی و نظرسنجی از هیات‌های استانی تصمیم به برگزاری مسابقات به صورت غیرحضوری گرفته شد؛ این تصمیم نتیجه خرد جمعی خانواده بزرگ تکواندو است و امیدوارم هیات‌های استانی ما را در هرچه بهتر برگزار شدن این رقابت‌ها یاری کنند.

رییس کمیته مسابقات خاطرنشان کرد: طبق اطلاعیه‌ای که برای رقابت‌های قهرمانی جهان اعلام شده است، این مسابقات نیز به صورت آنلاین و تنها در بخش انفرادی برگزار می‌شود؛ ما نیز در نظر داریم قهرمانی کشور پومسه را تنها در بخش انفرادی برگزار کنیم  چراکه انجام مسابقات تیمی منوط به این است که اعضاء با هم تمرین کنند و برای هماهنگی با یکدیگر باید زمان زیادی را در کنار یکدیگر باشند که امکان‌پذیر نیست و با توجه به شرایط کنونی تنها اولویت ما حفظ سلامت ورزشکاران است.

قنبری اینطور ادامه داد: مسابقات انفرادی استاندارد در رده‌های سنی زیر 12 سال، 12 تا 14 سال، 15 تا 17 سال، 18 تا 30 سال، 31 تا 40 سال، 41 تا 50 سال، 51 تا 60 سال، 61 تا 65 سال و بالای 65 سال برگزار خواهد شد و در بخش ابداعی نیز پومسه‌روها در رده‌های سنی کمتر از 14 سال و 15 تا 17 سال و بالای 18 سال به اجرای فرم می‌پردازند. اطلاعات تکمیلی در خصوص تاریخ تولد شرکت کنندگان و نحوه ارسال فیلم‌ها نیز در بخشنامه اعلام خواهد شد.

وی تصریح کرد: ارسال فیلم‌ها از طریق اپلیکیشن تخصصی تکواندو انجام می‌شود و هیات‌های استانی نگران زمان‌بندی مسابقات نباشند، در مرحله نخست تنها فرم‌های مرحله اول را در خواست می‌کنیم و بعد از مشخص شدن صعودکنندگان به مرحله نیمه‌نهایی تاریخ بعدی ارسال ویدئو نیز مشخص می‌شود. برای مرحله فینال نیز پومسه‌روها فرصت کافی را دارند تا فیلم‌ فرم‌های خود را ارسال نمایند. در پایان نیز همانند مسابقات کشوری به تیم‌های برتر کاپ اهدا می‌شود و نفرات اول تا سوم مشترک نیز مدال می‌گیرند.

قنبری در پایان اظهار داشت: در نظر داریم دومین دوره مسابقات تکواندو خانواده در بخش پومسه را نیز به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر و همزمان با این ایام برگزار کنیم.

فدراسیون تکواندو در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

پیوندهای مهم


لیست داروهای ممنوعه 2020

مشاهده

قوانین ، ثبت علامت تجاری

مشاهده

پایگاه خبری شهدای تکواندو

مشاهده

بانک اطلاعات فدراسیون

مشاهده

فراخوان همکاری با فدراسیون

مشاهده

تقویم ورزشی سال 99

مشاهده