سایت رسمی فدراسیون تکواندو ج.ا.ایران

این سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
 • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
  آدرس: تهران - خيابان شريعتي - خيابان شهيد ميرزاپور (خيابان سهيل سابق) كوچه شهید طاهری - روبروي مجتمع مسكوني سبحان - فدراسيون تكواندو جمهوري اسلامي ايران
  کدپستی: 1931735593

  تلفن : 22242441
  تلفن : 22242442
  تلفن : 22242443

با اعلام رییس سازمان تیم‌های ملی صورت می‌گیرد؛

28 مهرماه، آغاز اردوی تیم‌های ملی تکواندو کشورمان

با اعلام آرش فرهادیان، اردوی‌ تیم‌های ملی تکواندو مردان، زنان و پاراتکواندو که قرار بود از روز یکشنبه - 27 مهرماه آغاز شود، با توجه به اعمال محدودیت ستاد مقابله با کرونا در خصوص منع عبور و مرور به استان تهران، از 28 مهرماه شروع خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو، با اعلام آرش فرهادیان رییس سازمان تیم‌های ملی، اردوی‌ تیم‌های ملی تکواندو مردان، زنان و پاراتکواندو که قرار بود از روز یکشنبه - 27 مهرماه آغاز شود، با توجه به اعمال محدودیت ستاد مقابله با کرونا در خصوص منع عبور و مرور به استان تهران، از 28 مهرماه شروع خواهد شد.

فرهادیان ضمن اعلام این خبر گفت: قرار بود اردوی تیم‌های ملی را از صبح روز یکشنبه – 27 مهرماه و پس از گرفتن تست PCR و آمدن نتیجه آن آغاز کنیم اما با توجه به محدودیت‌های صورت گرفته، شروع اردو با یک روز تاخیر انجام خواهد شد. در ابتدای ورود از ورزشکاران و کادرفنی تست کرونا گرفته می‌شود و تا آمدن جواب تست، آنها قرنطینه می‌شوند و در صورتی که مشکلی نباشد اردو را آغاز می‌کنیم.

وی در ادامه با اشاره به رقابت‌‌های قهرمانی جهان پومسه آنلاین 2020 – دانمارک افزود: این مسابقات در بخش انفرادی استاندارد در 6 رده سنی مردان و زنان و در بخش ابداعی نیز در یک رده سنی و در گروه مردان و زنان برگزار می‌شود. با هماهنگی که با رییس فدراسیون تکواندو و شورای مشورتی سازمان تیم‌های ملی انجام شد، مقرر گردید در تمامی بخش‌ها و با حضورحداکثری در این رویداد شرکت کنیم.

رییس سازمان تیم‌های ملی خاطر نشان کرد: بعد از اینکه واجدین شرایط حضور در رقابت‌های انتخابی تیم ملی پومسه، فیلم اجرای فرم خود را ارسال کردند، نفرات برتر انتخاب می‌شوند و سعی می‌کنیم اردو دو هفته‌ای را زیر نظر کادرفنی و در فدراسیون تکواندو برگزار می‌کنیم تا ملی‌پوشان آمادگی لازم را برای حضور کسب کنند.

فرهادیان افزود: مسابقات جهانی در دو بخش برگزار می‌شود؛ در مرحله اول فیلم‌ها ارسال خواهد شد و در مرحله دوم نفرات راه یافته به مرحله نهایی و فینال مسابقات، به صورت زنده به اجرای فرم می‌پردازند که شرایط را فراهم می‌کنیم تا پومسه‌روها بتوانند حضوری موفق داشته باشند. همچنین این نوید را به خانواده بزرگ تکواندو می‌دهم که با موافقت رییس فدراسیون تکواندو پومسه‌روهایی که به مرحله فینال مسابقات آزاد جهانی پومسه راه پیدا کنند می‌توانند از ظرفیت فدراسیون برای تصویربرداری و شرکت در این بخش استفاده کنند و امکانات در اختیار این نفرات قرار می‌گیرد.

فدراسیون تکواندو در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

پیوندهای مهم


لیست داروهای ممنوعه 2020

مشاهده

قوانین ، ثبت علامت تجاری

مشاهده

پایگاه خبری شهدای تکواندو

مشاهده

بانک اطلاعات فدراسیون

مشاهده

فراخوان همکاری با فدراسیون

مشاهده

تقویم ورزشی سال 99

مشاهده