سایت رسمی فدراسیون تکواندو ج.ا.ایران

این سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
 • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
  آدرس: تهران - خيابان شريعتي - خيابان شهيد ميرزاپور (خيابان سهيل سابق) كوچه شهید طاهری - روبروي مجتمع مسكوني سبحان - فدراسيون تكواندو جمهوري اسلامي ايران
  کدپستی: 1931735593

  تلفن : 22242441
  تلفن : 22242442
  تلفن : 22242443

پیام رییس هیات تکواندو سیستان و بلوچستان در خصوص توهین به ساحت مقدس پیامبر اعظم (ص)

محمدرضا طاهری نسب رییس هیات تکواندو استان سیستان و بلوچستان بی احترامی و توهین به پیامبر اسلام (ص ) را محکوم کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو و به نقل از هیات تکواندو استان سیستان و بلوچستان، محمدرضا طاهری نسب رییس هیات تکواندو استان در پیامی بی احترامی به پیامبر عظیم الشان اسلام را محکوم کرد.

شرح پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

جایگاه پیامبر بزرگ اسلام، حضرت محمد مصطفی (ص) آنقدر رفیع و بلند است که در عالم خلقت احدی حتی پیامبران اولوالعزم به مقام والای ایشان نمی رسند، به این جهت احترام این وجود مقدس بر همگان لازم است.

امروزه اسلام قلب مردم جهان را فارغ از فضاهای جغرافیایی تسخیر کرده و به سرعت در سرتاسر گیتی رو به گسترش است و همه گیر شدن اسلام استیصال دشمنان اسلام را بدنبال داشته و تلاش می کنند با بی خردی و حرکات جاهلانه از جمله توهین به ساحت مقدس حضرت ختمی مرتبت چهره اسلام را مخدوش کنند. قطعا این اعمال قبیح و حرکت ناشایست اخیر توهین نشریه فرانسوی به ساحت مقدس پیامبر اعظم ( ص) و حمایت امانوئل مکرون رئیس جمهور فرانسه از طرف تمامی ادیان و آزادیخواهان محکوم است.

و چه زیبا مقام معظم رهبری در پیامشان به جوانان فرانسوی به این نکته مهم اشاره نمودند که آیا معنی آزادی بیان این است: دشنام و اهانت آن هم به چهره های درخشان و مقدس؟ چرا تردید در هولوکاست جرم است ؟ و اگر کسی چیزی در این باره نوشت باید به زندان برود اما اهانت به پیامبر آزاد است ؟

در پایان هیات تکواندو استان، ضمن محکوم نمودن این اقدام موهن در کنار یک میلیارد و هشتصد میلیون نفر مسلمان و آحاد آزادیخواهان ضمن اعلام آمادگی برای دفاع فداکارانه از اهداف و آرمان های پیامبر عظیم الشان اسلام مهیای به رخ کشیدن ظرفیت های قدرتمندانه مسلمان برای مقابله با جریان توهین به مقدسات الهی هستیم.

فدراسیون تکواندو در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

پیوندهای مهم


لیست داروهای ممنوعه 2020

مشاهده

قوانین ، ثبت علامت تجاری

مشاهده

پایگاه خبری شهدای تکواندو

مشاهده

بانک اطلاعات فدراسیون

مشاهده

فراخوان همکاری با فدراسیون

مشاهده

تقویم ورزشی سال 99

مشاهده