سایت رسمی فدراسیون تکواندو ج.ا.ایران

این سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
 • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
  آدرس: تهران - خيابان شريعتي - خيابان شهيد ميرزاپور (خيابان سهيل سابق) كوچه شهید طاهری - روبروي مجتمع مسكوني سبحان - فدراسيون تكواندو جمهوري اسلامي ايران
  کدپستی: 1931735593

  تلفن : 22242441
  تلفن : 22242442
  تلفن : 22242443

برنامه ریزی ژاپنی ها برای ورود آسانتر تماشاگران به توکیو 2020

مقامات دولت ژاپن طی اقدام اخیر خود تصمیم دارند برای ورود تماشاگران به بازی های المپیک توکیو 2020 و خاک ژاپن تسهیلات ورود و لغو قرنطینه 14 روزه را اعمال نمایند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو و به نقل از سایت کمیته ملی المپیک؛ هم اکنون ورود مسافران خارجی به خاک ژاپن با محدودیت های سختگیرانه کرونایی و قرنطینه به محض ورود مواجه است اما مسئولین دولت ژاپن در راستای پیشبرد اهداف برگزاری بازی های المپیک درنظر دارند تا انجام تستهای مکرر و پیش از ورود کووید19 را جایگزین 14 روز قرنطینه نمایند تا ورود تماشاگران و علاقه مندان برای بازی های المپیک با سهولت بیشتری صورت پذیرد.

 گفته می شود مسافران خارجی در ورود به ژاپن برخلاف بازیکنان و کادر فنی تیمهای ورزشی می توانند از حمل و نقل عمومی استفاده نمایند اما روند جابجایی و رفتار بهداشتی آنها بشدت تحت کنترل خواهد بود.

 این تصمیم در نشست مشترک دولت و فرمانداری توکیو مورد بحث و تبادل نظر قرارخواهد گرفت هرچند در صورت تصویب آن؛ دولت ژاپن احتمالا ممانعت و سختگیری ورود برای تماشاگران از کشورهای دارای پاندمی شدید را در دستور کار قرار خواهد داد. 

فدراسیون تکواندو در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

پیوندهای مهم


لیست داروهای ممنوعه 2020

مشاهده

قوانین ، ثبت علامت تجاری

مشاهده

پایگاه خبری شهدای تکواندو

مشاهده

بانک اطلاعات فدراسیون

مشاهده

فراخوان همکاری با فدراسیون

مشاهده

تقویم ورزشی سال 99

مشاهده