سایت رسمی فدراسیون تکواندو ج.ا.ایران

این سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
  • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
    آدرس: تهران - خيابان شريعتي - خيابان شهيد ميرزاپور (خيابان سهيل سابق) كوچه شهید طاهری - روبروي مجتمع مسكوني سبحان - فدراسيون تكواندو جمهوري اسلامي ايران
    کدپستی: 1931735593

    تلفن : 22242441
    تلفن : 22242442
    تلفن : 22242443

معرفی نفرات برتر مسابقات قرآنی غیر حضوری آذربایجان شرقی

نفرات برتر مسابقات قرآنی غیر حضوری مردان و زنان استان آذربایجانشرقی مشخص شدند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو و به نقل از هیات تکواندو استان آذربایجان شرقی،  نفرات برتر مسابقات قرآنی غیر حضوری مردان و زنان استان آذربایجانشرقی مشخص شدند.

مسئول کمیته فرهنگی هیات تکواندو استان اظهار داشت: این رقابت ها به صورت ترتیل در رده های سنی مختلف با ۵۱ نفر شرکت کننده (زنان:۳۱ نفر-مردان:۲۰نفر) انجام و نتایج پس از داوری ویدئوهای ارسالی توسط داوران قرآنی استان در کمیته فرهنگی مشخص شد.

اسامی نفرات برتر این رقابت ها به شرح زیر است:

مردان///
رده سنی خردسالان:
رتبه اول: طاها عبدی(اهر-استاد فرنام)
رتبه دوم: امیرطاها عزیزی(تبریز-استاد نریمانی)
رتبه سوم: امیرعلی آقایی(تبریز-استاد نریمانی)

رده سنی نونهالان:
رتبه اول: میرحسین فاطمی علوی(تبریز-استاد موثّق)
رتبه دوم: عرفان سرمستی(تبریز-استاد نریمانی)
رتبه سوم: مبین شادمانفر(تبریز-استاد قهرمانی)

 رده سنی نوجوانان:
رتبه اول: امین زینالی(تبریز-استاد افروزنده )
رتبه دوم: محمدمهدی قدرتی(شبستر-استاد حسین زاده)
رتبه سوم: ابوالفضل آسیم(تبریز-استاد قهرمانی)

رده سنی بزرگسالان:
رتبه اول: محمدمهدی شریفی (تبریز-استاد افروزنده)
رتبه دوم: رضا ایمانی(تبریز-استاد نقش آرین)

زنان///

رده سنی خردسالان:
رتبه اول: فاطمه جلیلیان(تبریز-استاد فنایی)
رتبه دوم: مائده باقری(تبریز-استاد آقازاده)
رتبه سوم: آیلین نوبری(تبریز-استاد بیرنگ)

رده سنی نونهالان:
رتبه اول: آیلار عبداللهی(تبریز-استاد فرشباف)
رتبه دوم: هستی بالوده(تبریز-استاد پورعباس)
رتبه سوم: مهدیه فرضی (تبریز-استاد بیرنگ)

رده سنی نوجوانان:
رتبه اول: فاطمه بهبود(تبریز-استاد زاور)
رتبه دوم: زینب میرزاپور (تبریز-استاد زاور)
رتبه سوم: زهرا جلیلیان (تبریز-استاد فنایی)

رده سنی بزرگسالان:
رتبه اول: زینب نعمتی(میانه-استاد بیرامزاده)
رتبه دوم: سمانه سلیمی(میانه-استاد بیرامزاده)
رتبه سوم: الناز آقاپور(تبریز-استاد نافع) - سهیلا بیرنگ(تبریز-استاد بیرنگ)

فدراسیون تکواندو در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

پیوندهای مهم


لیست داروهای ممنوعه 2020

مشاهده

قوانین ، ثبت علامت تجاری

مشاهده

پایگاه خبری شهدای تکواندو

مشاهده

بانک اطلاعات فدراسیون

مشاهده

فراخوان همکاری با فدراسیون

مشاهده

تقویم ورزشی سال 99

مشاهده