سایت رسمی فدراسیون تکواندو ج.ا.ایران

این سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
 • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
  آدرس: تهران - خيابان شريعتي - خيابان شهيد ميرزاپور (خيابان سهيل سابق) كوچه شهید طاهری - روبروي مجتمع مسكوني سبحان - فدراسيون تكواندو جمهوري اسلامي ايران
  کدپستی: 1931735593

  تلفن : 22242441
  تلفن : 22242442
  تلفن : 22242443

توسعه تجاری هانگژو 2022 با نمایشگاه پاییزه

کمیته برگزاری بازی های آسیایی هانگژو 2022 با حضور در نمایشگاه پاییزه محصولات تجاری نسبت به ارتقاء سطح بازاریابی و بازرگانی بازی های آسیایی اقدام کرده است.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو و به نقل از سایت کمیته ملی المپیک، این برای دومین بار است که پس از راه اندازی شبکه تجاری هانگژو 2022، کمیته برگزاری بازی های آسیایی فرصتی را برای فروش محصولات توسط سهامداران و تولیدکنندگان ایجاد می نماید. بیش از 100 نماینده از 40 کمپانی های تولیدی دارای حق امتیاز، خرده فروشان معتبر، اسپانسرهای رسمی و هلدینگ های تجاری در این نمایشگاه حضور می یابند و محصولت خود را برای فروش بصورت عمومی عرضه خواهند کرد.

کمیته برگزاری بازی های آسیایی هانگژو2022 سال گذشته نخستین نمایشگاه تجاری خود را با حضور نمایندگانی از شورای المپیک آسیا OCA برگزار کرد که طی آن محصولاتی از قبیل خودکار، نشان، ماژیک، لیوان و ماگ، سکه و تمبرهای پستی مرتبط با بازی های آسیایی فروخته و به معرض نمایش عمومی قرارگرفت. طی نمایشگاه امسال نیز محصولاتی نظیر یشم چینی، جعبه نشانهای بازی های آسیایی، کیفهای پول، لباسهای منقش به برند بازی های آسیایی و جعبه های چای چینی به مشتریان و بازدیدکنندگان ارائه شده است. بنا بر اعلام کمیته برگزاری، رباتهای سه گانه هانگژو2022 با نامهای کنگ کنگ Congcong، لیان لیان Lianlian و شن شن ChenChen از طرفداران زیادی برخوردار بوده است.

فدراسیون تکواندو در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

پیوندهای مهم


لیست داروهای ممنوعه 2020

مشاهده

قوانین ، ثبت علامت تجاری

مشاهده

پایگاه خبری شهدای تکواندو

مشاهده

بانک اطلاعات فدراسیون

مشاهده

جشنواره شهید رجایی

مشاهده

تقویم ورزشی سال 1400

مشاهده