سایت رسمی فدراسیون تکواندو ج.ا.ایران

این سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
 • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
  آدرس: تهران - خيابان شريعتي - خيابان شهيد ميرزاپور (خيابان سهيل سابق) كوچه شهید طاهری - روبروي مجتمع مسكوني سبحان - فدراسيون تكواندو جمهوري اسلامي ايران
  کدپستی: 1931735593

  تلفن : 22242441
  تلفن : 22242442
  تلفن : 22242443

حضور تکواندو در بازی‌های اروپایی 2023 قطعی شد

رشته تکواندو به صورت رسمی به بازی‌های اروپایی 2023 - "کراکف" لهستان اضافه شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو و به نقل از فدراسیون جهانی تکواندو، رشته تکواندو به صورت رسمی در بازی‌های اروپایی 2023 "کراکف" لهستان حضور خواهد داشت.

کمیته المپیک اروپا اعلام کرد، تکواندو در کنار رشته بلم‌رانی و دو میدانی پنجگانه به عنوان سه رشته ورزشی برای بار اول در سومین دوره بازی‌هایی اروپایی حضور پیدا می‌کنند البته تکواندو دومین بار است که در این رویداد شرکت می‌کند و در سال 2015 نیز به میزبانی باکو به همگان معرفی شده است.  

" چانگ وان چو" رییس فدراسیون جهانی تکواندو گفت: از اینکه ورزش تکواندو بار دیگر در بازی‌های اروپایی شرکت می‌کند، خرسند هستیم؛ حضور تکواندو در این رویداد در سال 2015 بزرگترین موفقیت محسوب می‌شود و ما به دنبال تکرار این افتخار در سال 2023 هستیم.

وی افزود: از آنجایی که بازی‌های اروپایی درست یک سال قبل از بازی‌های المپیک 2024 پاریس برگزار می‌شود، می‌تواند مقدمه‌ای برای آنچه ما از بهترین تکواندوکاران اروپایی انتظار داریم، باشد تا بتوانند سهمیه حضور در المپیک را کسب کنند.

رییس فدراسیون جهانی تکواندو ادامه داد: از کمیته ملی المپیک اروپا، نایب رییس فدراسیون جهانی تکواندو، رییس فدراسیون تکواندو لهستان و همچنین اعضای شورای فدراسیون جهانی در اروپا که تلاش‌های بی وقفه‌ای را برای گسترش تکواندو در این قاره داشته‌اند، تشکر می‌کنم. حضور ورزش تکواندو و هنرهای رزمی در رویدادهای مختلف نشان دهنده تلاش‌های جمعی است.

بازی‌های اروپایی هر 4 سال یک بار برگزار و در آنها بهترین ورزشکاران معرفی می‌شوند؛ این رقابت‌ها سال 2023 به میزبانی "کراکوف" لهستان انجام خواهد شد.

فدراسیون تکواندو در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

پیوندهای مهم


لیست داروهای ممنوعه 2020

مشاهده

قوانین ، ثبت علامت تجاری

مشاهده

پایگاه خبری شهدای تکواندو

مشاهده

بانک اطلاعات فدراسیون

مشاهده

جشنواره شهید رجایی

مشاهده

تقویم ورزشی سال 1400

مشاهده