سایت رسمی فدراسیون تکواندو ج.ا.ایران

این سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
  • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
    آدرس: تهران - خيابان شريعتي - خيابان شهيد ميرزاپور (خيابان سهيل سابق) كوچه شهید طاهری - روبروي مجتمع مسكوني سبحان - فدراسيون تكواندو جمهوري اسلامي ايران
    کدپستی: 1931735593

    تلفن : 22242441
    تلفن : 22242442
    تلفن : 22242443

شانزدهمین دوره لیگ تکواندو زنان؛

نتایج کامل رقابت‌های روز اول جام کوثر

رقابت‌های روز اول لیگ تکواندو زنان "جام کوثر" امروز (پنجشنبه - دوم بهمن‌ماه) در فدراسیون تکواندو برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو، دیدارهای هفته اول تا پنجم از شانزدهمین دوره رقابت های لیگ تکواندو زنان "جام کوثر" یادواره سردار هسته ای کشور شهید محسن فخری زاده طی روزهای پنجشنبه و جمعه (دوم و سوم بهمن ماه) در فدراسیون تکواندو برگزار می‌شود.

فتح صدر البرز، لوازم خانگی کن، دانشگاه آزاد اسلامی، شرکت رهنما تجارت آراز امین (رتاآ) و هیات تکواندو سیستان و بلوچستان تیم های حاضر در جام کوثر هستند که به مصاف یکدیگر می روند تا تکلیف سکونشینان این دوره از رقابت ها مشخص شود.

مبارزات روز اول این دوره از رقابت ها امروز (پنجشنبه - 2 بهمن ماه) انجام شد که نتایج کسب شده به شرح زیر است:

نتایج مبارزات هفته اول:

دیدار اول///

«تیم فتح صدر البرز 8- دانشگاه آزاداسلامی صفر»

مبارزه اول (وزن 46- کیلوگرم):
مبینا کلی وند 25 - سعیده وکیلی 2

مبارزه دوم (وزن 49- کیلوگرم):
نگار قدیانی 2 - آتنا غفاری 2 (راند طلایی - برنده نماینده فتح صدر البرز)

مبارزه سوم (وزن 53- کیلوگرم):
ناهید کیانی 13 - سارا میزبان 5

مبارزه چهارم (وزن 57- کیلوگرم):
نرگس میرنوراللهی 26 - نگین ناصربخت 18

مبارزه پنجم (وزن 62- کیلوگرم):
یلدا ولی نژاد 16 - راضیه رنگرززاده 5

مبارزه ششم (وزن 67- کیلوگرم):
کیمیا همتی 18 - مائده عالی پور 6

مبارزه هفتم (وزن 73- کیلوگرم):
ملیکا میرحسینی 25 - مهدیس خراسانی 3 (اختلاف امتیاز 20 - پایان در راند دوم)

مبارزه هشتم (وزن 73+ کیلوگرم):
اکرم خدابنده 22 - نفیسه رنگرززاده یک


دیدار دوم///

«تیم شرکت رهنما تجارت آراز امین صفر - تیم لوازم خانگی کن

مبارزه اول (وزن 46- کیلوگرم):
مریم طاهری 9 - نگار اسماعیلی 20

مبارزه دوم (وزن 49- کیلوگرم):
زهرا ملکی 21 - زهرا علیزاده 25

مبارزه سوم (وزن 53- کیلوگرم):
سودابه پورصادقی 13 - مهلا مومن زاده 22

مبارزه چهارم (وزن 57- کیلوگرم):
دنیا محمدی 22 - تینا مدانلو 44 (اختلاف امتیاز 20 - پایان در راند دوم)

مبارزه پنجم (وزن 62- کیلوگرم):
نگین محسنی 7 - کوثر اساسه 21

مبارزه ششم (وزن 67- کیلوگرم): 
صدیقه رضازاده 6 - زهرا شیدایی 15

مبارزه هفتم (وزن 73- کیلوگرم):
سها ابوالفتحی 9 - عالمه پوشیان 12

مبارزه هشتم (وزن 73+ کیلوگرم):
نیلوفر محمودی 8 - زینب اسماعیلی 9

نتایج مبارزات هفته دوم:

دیدار اول///

«تیم هیات تکواندو سیستان و بلوچستان صفر- تیم شرکت رهنما تجارت آراز امین (رتاآ) 8»

مبارزه اول (وزن 46- کیلوگرم):
الناز بختیاری صفر - مریم طاهری 31

مبارزه دوم (وزن 49- کیلوگرم):
فاطمه زیبنده 8 - سارا فتحی 29

مبارزه سوم (وزن 53- کیلوگرم):
حدیثه خمر صفر - فاطمه اموری 27

مبارزه چهارم (وزن 57- کیلوگرم):
مهسا کیخا 6 - دنیا محمدی 40

مبارزه پنجم (وزن 62- کیلوگرم):
مائده رضایی 4 - بیتا صنعتی 40

مبارزه ششم (وزن 67- کیلوگرم):
سلیمه غلامی 11 - نگین محسنی 33

مبارزه هفتم (وزن 73- کیلوگرم):
شیما آزاد یک - صدیقه رضازاده 22

مبارزه هشتم (وزن 73+ کیلوگرم):
فاطمه امینی 5 - نیلوفر محمودی 14

نتایج مبارزات هفته سوم:

دیدار اول///

«تیم فتح صدرالبرز (رتاآ) 7 - تیم لوازم خانگی کن  یک»

مبارزه اول (وزن 46- کیلوگرم):
مبینا کلی وند 5- نگار اسماعیلی4

مبارزه دوم (وزن 49- کیلوگرم):
مریم ملکوتی خواه 3 - زهرا علیزاده 3 (راند طلایی - برنده نماینده فتح صدر البرز)

مبارزه سوم (وزن 53- کیلوگرم):
ناهید کیانی 14 - مهلا مومن زاده 21

مبارزه چهارم (وزن 57- کیلوگرم):
طیبه پارسا 34 - تینا مدانلو 31 

مبارزه پنجم (وزن 62- کیلوگرم):
یلدا ولی نژاد 26 - نسترن ولی زاده 16

مبارزه ششم (وزن 67- کیلوگرم): 
پریسا جوادی 13 - زهرا شیدایی 6

مبارزه هفتم (وزن 73- کیلوگرم):
ملیکا میرحسینی 16 - زهرا شجاعی راد 7

مبارزه هشتم (وزن 73+ کیلوگرم):
اکرم خدابنده 19 - شهربانو دامغانی نژاد 5

دیدار دوم///

«تیم هیات تکواندو سیستان و بلوچستان  صفر - تیم دانشگاه آزاد اسلامی  8»

مبارزه اول (وزن 46- کیلوگرم):
الناز بختیاری 3 - سعیده وکیلی 45

مبارزه دوم (وزن 49- کیلوگرم):
فاطمه زیبنده 5 - سپیده سفری 29

مبارزه سوم (وزن 53- کیلوگرم):
حدیثه خمر 8 - سارا میزبان 48

مبارزه چهارم (وزن 57- کیلوگرم):
مهسا کیخا یک - نگین ناصربخت 26

مبارزه پنجم (وزن 62- کیلوگرم):
مائده رضایی یک - هانیه شریعتی 22

مبارزه ششم (وزن 67- کیلوگرم): 
سلیمه غلامی 8 - انیس وفایی 15

مبارزه هفتم (وزن 73- کیلوگرم):
شیما آزاد 9 - یاسمن محمدی 33

مبارزه هشتم (وزن 73+ کیلوگرم):
فاطمه امینی 3 - نفیسه رنگرززاده13

فدراسیون تکواندو در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

پیوندهای مهم


لیست داروهای ممنوعه 2020

مشاهده

قوانین ، ثبت علامت تجاری

مشاهده

پایگاه خبری شهدای تکواندو

مشاهده

بانک اطلاعات فدراسیون

مشاهده

فراخوان همکاری با فدراسیون

مشاهده

تقویم ورزشی سال 99

مشاهده