سایت رسمی فدراسیون تکواندو ج.ا.ایران

این سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
  • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
    آدرس: تهران - خيابان شريعتي - خيابان شهيد ميرزاپور (خيابان سهيل سابق) كوچه شهید طاهری - روبروي مجتمع مسكوني سبحان - فدراسيون تكواندو جمهوري اسلامي ايران
    کدپستی: 1931735593

    تلفن : 22242441
    تلفن : 22242442
    تلفن : 22242443

با پایان رقابت‌های گروه دوم صورت گرفت؛

راهیابی لوازم خانگی کن و هیات تکواندو تهران به مرحله نهایی لیگ نوجوانان پسر

رقابت‌های گروه دوم لیگ تکواندو نوجوانان پسر روز گذشته (شنبه – 25 بهمن‌ماه) به پایان رسید و تیم‌های لوازم خانگی کن و هیات تکواندو تهران موفق شدند جواز حضور در مرحله نهایی را بدست آورند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو، رقابت های مرحله مقدماتی گروه دوم لیگ تکواندو نوجوانان پسر "جام آینده سازان المپیک" با حضور 4 تیم فرمانیه، لوازم خانگی کن، هیات تکواندو استان تهران و الوند مرغ نورستانی هیات تکواندو گیلان روز گذشته (شنبه - 25 بهمن ماه) در فدراسیون تکواندو برگزار و دو تیم صعودکننده به مرحله نهایی از این گروه مشخص شدند.

در پایان رقابت‌های مرحله مقدماتی گروه دوم، تیم لوازم خانگی کن با 11 امتیاز (9 امتیاز فنی + 2 امتیاز قرآنی) و تیم هیات تکواندو تهران 9 امتیاز (6 امتیاز فنی + 3 امتیاز قرآنی) موفق شدند به مرحله نهایی راه پیدا کنند.

تیم های فرمانیه و الوند مرغ نورستانی هیات تکواندو گیلان به ترتیب در رده سوم و چهارم قرار گرفتند.

نتایج کسب شده به شرح زیر است:

هفته اول///
تیم الوند مرغ نورستانی هیات تکواندو گیلان 2 – تیم هیات تکواندو استان تهران 8
تیم لوازم خانگی کن 7 - تیم فرمانیه 3

هفته دوم/// 
تیم الوند مرغ نورستانی هیات تکواندو گیلان 3 - تیم فرمانیه 7
تیم لوازم خانگی کن 8 – تیم هیات تکواندو استان تهران 2

هفته سوم///
تیم الوند مرغ نورستانی هیات تکواندو گیلان یک – تیم لوازم خانگی کن 9
تیم فرمانیه 4 – تیم هیات تکواندو استان تهران 6

بهترین‌های گروه دوم به شرح زیر معرفی شدند: 
بهترین سرمربی: حسین کریمی (لوازم خانگی کن)
فنی ترین بازیکن:  مهدی حاجی موسی (لوازم خانگی کن)
بهترین داور: حسین سلیمانی (قم)
بهترین سرپرست: سیدعلی نورستانی (الوند مرغ نورستانی هیات تکواندو گیلان)

همچنین در پایان رقابت‌های قرآنی، امیرعلی متقیان منش از تیم هیات تکواندو استان تهران با کسب 67 امتیاز در رده نخست قرار گرفت؛ احسان شمس نیا از تیم لوازم خانگی کن با 60 امتیاز جایگاه دومی را به خود اختصاص داد و ابوالفضل قدرتی از تیم الوند مرغ نورستانی هیات تکواندو گیلان با 50 امتیاز سوم شد.

دیدارهای گروه سوم نیز امروز (یکشنبه - 26 بهمن ماه) با حضور 4 تیم پارسیان البرز، شهرداری پیشوا، مناطق نفت خیز جنوب و هیات تکواندو شهرستان گرگان انجام می شود.

فدراسیون تکواندو در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

پیوندهای مهم


لیست داروهای ممنوعه 2020

مشاهده

قوانین ، ثبت علامت تجاری

مشاهده

پایگاه خبری شهدای تکواندو

مشاهده

بانک اطلاعات فدراسیون

مشاهده

فراخوان همکاری با فدراسیون

مشاهده

تقویم ورزشی سال 99

مشاهده