سایت رسمی فدراسیون تکواندو ج.ا.ایران

این سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
  • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
    آدرس: تهران - خيابان شريعتي - خيابان شهيد ميرزاپور (خيابان سهيل سابق) كوچه شهید طاهری - روبروي مجتمع مسكوني سبحان - فدراسيون تكواندو جمهوري اسلامي ايران
    کدپستی: 1931735593

    تلفن : 22242441
    تلفن : 22242442
    تلفن : 22242443

بیست و ششمین دوره مسابقات لیگ دسته یک تکواندو؛

نتایج کامل رقابت‌های روز اول «جام نقش جهان»

رقابت‌های روز اول از لیگ دسته یک تکواندو مردان «جام نقش جهان»، امروز (پنجشنبه - 30 بهمن ماه) در فدراسیون تکواندو برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو، دیدارهای هفته اول تا پنجم از بیست و ششمین دوره رقابت های لیگ دسته یک تکواندو "جام نقش جهان" یادواره شهید تکواندوکار "وحید زمانی نیا" شهید شاخص ورزش کشور در سال 1399 با حضور 5 تیم امروز و فردا (30 بهمن و یکم اسفند) در فدراسیون تکواندو برگزار می شود.

باشگاه مقاومت، خانه ورزش محلات، شهرداری بندر انزلی، شهرداری ورامین و هیات تکواندو شهرستان نوشهر در این دوره از رقابت ها با یکدیگر به رقابت می پردازند تا قدیمی ترین لیگ تکواندو سکونشینان خود را بشناسد.

طبق برنامه اعلامی از سوی سازمان لیگ دیدارهای هفته اول تا سوم امروز (پنجشنبه – 30 بهمن ماه) برگزار و مبارزات هفته چهارم و پنجم فردا (جمعه – یکم اسفندماه) پیگیری خواهد شد.

نتایج کسب شده رقابت های روز اول به شرح زیر است:

هفته اول - دیدار اول///

«تیم خانه ورزش محلات 5- تیم شهرداری انزلی  

مبارزه اول (وزن 58- کیلوگرم):
سعید احسانی 22 - علی پورقربانی یک

مبارزه دوم (وزن 54- کیلوگرم):
سیاوش اسدپور 18 - آرین ابراهیم زاده 34

مبارزه سوم (وزن 63- کیلوگرم):
سیدایمان موسوی 36 - فرشاد عبادزاده 15

مبارزه چهارم (وزن 68- کیلوگرم):
مبین میرزایی 22 - علی عابدی 18

مبارزه پنجم (وزن 74- کیلوگرم):
شاهو بهرامی 23 - آرین سلیمی 36

مبارزه ششم (وزن 80- کیلوگرم):
ابوالفضل حسنی 16 - میلاد صادقی 20

مبارزه هفتم (وزن 87- کیلوگرم):
متین امیرمحمدی 14 - محمد حقیقت نواز 6

مبارزه هشتم (وزن 87+ کیلوگرم):
محمدجواد رضایی 17 - امیرعلی امیری 14

هفته اول - دیدار دوم///

«تیم باشگاه مقاومت 2- تیم شهرداری ورامین

مبارزه اول (وزن 80- کیلوگرم):
سیداحمد خسروفر یک - سیدمهران قوام 2

مبارزه دوم (وزن 87+ کیلوگرم):
مهدی مجازی امیری 5 - پوریا عرفانیان 16

مبارزه سوم (وزن 87- کیلوگرم):
محمدرضا محبی 21 - محمدحسین پرمهر 19

مبارزه چهارم (وزن 74- کیلوگرم):
امیررضا قاسمی 14 - احمدرضا مختاری 28

مبارزه پنجم (وزن 68- کیلوگرم):
امیرحسین محمدخانلو 20 - اشکان زحمتکشان 7

مبارزه ششم (وزن 54- کیلوگرم):
یاشار عطاردی 16 - نیما نوری 18

مبارزه هفتم (وزن 58- کیلوگرم):
علی پسندیده یک - علیرضا نظری 21

مبارزه هشتم (وزن 63- کیلوگرم):
عرفان حسن شالی 13  - عرفان بزرگی 14

هفته دوم - دیدار اول///

«تیم شهرداری ورامین 7- تیم هیات تکواندو شهرستان نوشهر یک»

مبارزه اول (وزن 54- کیلوگرم):
سروش حسینی 34 - مهران رضایی 14

مبارزه دوم (وزن 80- کیلوگرم):
احمدرضا مختاری 15 - مرتضی لطفی 5

مبارزه سوم (وزن 68- کیلوگرم):
سالار رحمتی 37 - امیررضا حسینی 20

مبارزه چهارم (وزن 87+ کیلوگرم):
حسین سیاه منصوری 20 - امیرحسین صادقی 8

مبارزه پنجم (وزن 63- کیلوگرم):
علیرضا یوسفی 17 - عرفان جمشیدی 13

مبارزه ششم (وزن 74- کیلوگرم):
محمدجواد صفری 16 - محمدرضا جمشیدی 21

مبارزه هفتم (وزن 58- کیلوگرم):
علیرضا نظری 25- جابر لرخیزی 4

مبارزه هشتم (وزن 87- کیلوگرم):
شهاب روزبهانی 18- علی علیمحمدی 19 (نماینده نوشهر 10 اخطاره شد)

هفته دوم - دیدار دوم///

«تیم خانه ورزش محلات 2 - تیم باشگاه مقاومت 6»

مبارزه اول (وزن 63- کیلوگرم):
سیدایمان موسوی 20 - عرفان حسن شالی 25

مبارزه دوم (وزن 68- کیلوگرم):
مبین میرزایی 21 - امیرحسین محمدخانلو 23

مبارزه سوم (وزن 74- کیلوگرم):
مصطفی قهرمانی 16 - امیررضا قاسمی 10

مبارزه چهارم (وزن 54- کیلوگرم):
علی رحیمی 7  - یاشار عطاردی 34

مبارزه پنجم (وزن 87+ کیلوگرم):
ابوالفضل یزدانی 8 - مهدی مجازی امیری 24

مبارزه ششم (وزن 58- کیلوگرم):
سعید احسانی 20 - علی پسندیده صفر

مبارزه هفتم (وزن 80- کیلوگرم):
متین کمال الدین 10 - فردین سخاوت فر 20

مبارزه هشتم (وزن 87- کیلوگرم):
متین امیرمحمدی 22 - محمدرضا محبی 30

هفته سوم - دیدار اول///

«تیم باشگاه مقاومت 6- تیم شهرداری انزلی 2»

مبارزه اول (وزن 54- کیلوگرم):
امیرحسین ضامنی 50- عماد حسن پور 13

مبارزه دوم (وزن 58- کیلوگرم):
پارسا کمالی 36 - مهرشاد عموزاده 25

مبارزه سوم (وزن 63- کیلوگرم):
عرفان حسن شالی  7 - امیرحسین گندمکار 4

مبارزه چهارم (وزن 68- کیلوگرم):
سیدمهراب عبدالله زاده  19- امیرحسین امجدیان 12

مبارزه پنجم (وزن 74- کیلوگرم):
امیررضا قاسمی 18 - امیرمحمد یکتا 15

مبارزه ششم (وزن 87- کیلوگرم):
محمدرضا محبی 10 - محمد شمسایی 8

مبارزه هفتم (وزن 87+ کیلوگرم):
مهدی مجازی امیری - محمدمهدی حقانی (انصراف نماینده مقاومت - برنده نماینده شهرداری انزلی)

مبارزه هشتم (وزن 80- کیلوگرم):
فردین سخاوت فر - ابوالفضل غفاری (انصراف نماینده مقاومت - برنده نماینده شهرداری انزلی)

هفته سوم - دیدار دوم///

«تیم خانه ورزش محلات  6 - تیم هیات تکواندو شهرستان نوشهر 2»

مبارزه اول (وزن 58- کیلوگرم):
سعید احسانی 22 - ایرج خزایی 7

مبارزه دوم (وزن 74- کیلوگرم):
مصطفی قهرمانی 24- امیررضا صادقیان 46

مبارزه سوم (وزن 80- کیلوگرم):
متین کمال الدین 14 - مرتضی لطفی 5

مبارزه چهارم (وزن 54- کیلوگرم):
سیاوش اسدپور 34 - محمدرضا تاری 13

مبارزه پنجم (وزن 68- کیلوگرم):
مبین میرزایی 16 - سیدمحمدامین سجادی 3

مبارزه ششم (وزن 63- کیلوگرم):
امیرمحمد مبارکی 17 - عرفان جمشیدی 37

مبارزه هفتم (وزن 87+ کیلوگرم):
محمدجواد رضایی 13 - محمدرضا جهاندار 10

مبارزه هشتم (وزن 87- کیلوگرم):
متین امیرمحمدی 19 - حسین صفایی صفر

فدراسیون تکواندو در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

پیوندهای مهم


لیست داروهای ممنوعه 2020

مشاهده

قوانین ، ثبت علامت تجاری

مشاهده

پایگاه خبری شهدای تکواندو

مشاهده

بانک اطلاعات فدراسیون

مشاهده

فراخوان همکاری با فدراسیون

مشاهده

تقویم ورزشی سال 99

مشاهده