سایت رسمی فدراسیون تکواندو ج.ا.ایران

این سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
  • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
    آدرس: تهران - خيابان شريعتي - خيابان شهيد ميرزاپور (خيابان سهيل سابق) كوچه شهید طاهری - روبروي مجتمع مسكوني سبحان - فدراسيون تكواندو جمهوري اسلامي ايران
    کدپستی: 1931735593

    تلفن : 22242441
    تلفن : 22242442
    تلفن : 22242443

بیست و ششمین دوره مسابقات لیگ دسته یک تکواندو؛

نتایج کامل رقابت‌های روز دوم «جام نقش جهان»

رقابت‌های روز دوم از لیگ دسته یک تکواندو مردان «جام نقش جهان»، امروز (جمعه - یکم اسفندماه) در فدراسیون تکواندو برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو، دیدارهای هفته اول تا پنجم از بیست و ششمین دوره رقابت های لیگ دسته یک تکواندو "جام نقش جهان" یادواره شهید تکواندوکار "وحید زمانی نیا" شهید شاخص ورزش کشور در سال 1399 با حضور 5 تیم روز گذشته و امروز (30 بهمن و یکم اسفند) در فدراسیون تکواندو برگزار شد.

باشگاه مقاومت، خانه ورزش محلات، شهرداری بندر انزلی، شهرداری ورامین و هیات تکواندو شهرستان نوشهر در این دوره از رقابت ها با یکدیگر به رقابت می پردازند تا قدیمی ترین لیگ تکواندو سکونشینان خود را بشناسد.

طبق برنامه اعلامی از سوی سازمان لیگ دیدارهای هفته اول تا سوم روز گذشته (پنجشنبه – 30 بهمن ماه) برگزار و مبارزات هفته چهارم و پنجم امروز (جمعه – یکم اسفندماه) انجام شد.

نتایج کسب شده رقابت های روز دوم به شرح زیر است:

هفته چهارم - دیدار اول///

«تیم خانه ورزش محلات  یک - تیم شهرداری ورامین  7»

مبارزه اول (وزن 80- کیلوگرم):
ابوالفضل حسنی 8- احمدرضا مختاری 31

مبارزه دوم (وزن 74- کیلوگرم):
شاهو بهرامی 15 - مهدی اسماعیل پور 36

مبارزه سوم (وزن 87+ کیلوگرم):
علی بحرگرد 20 - حسین سیاه منصوری 20(راند طلایی - برنده نماینده شهرداری ورامین)

مبارزه چهارم (وزن 87- کیلوگرم):
متین امیرمحمدی  15 - محمدحسین پرمهر 7

مبارزه پنجم (وزن 68- کیلوگرم):
علیرضا شریف کاظمی 20 - سالار رحمتی 41

مبارزه ششم (وزن 54- کیلوگرم):
محمد براتیان پور 8 - سروش حسینی 28

مبارزه هفتم (وزن 58- کیلوگرم):
سعید احسانی 6 - علیرضا نظری 23

مبارزه هشتم (وزن 63- کیلوگرم):
سیدایمان موسوی 11 - عرفان بزرگی 32

هفته چهارم - دیدار دوم///

«تیم باشگاه شهرداری انزلی 4- تیم هیات تکواندو شهرستان نوشهر 4»

مبارزه اول (وزن 58- کیلوگرم):
آرین ابراهیم زاده 28 - ایرج خزایی 7

مبارزه دوم (وزن 54- کیلوگرم):
عماد حسن پور 24 - محمدرضا تاری 33

مبارزه سوم (وزن 87- کیلوگرم):
محمد شمسایی 18 - علی علیمحمدی 20

مبارزه چهارم (وزن 63- کیلوگرم):
فرشاد عبادزاده 34 - عرفان جمشیدی 33

مبارزه پنجم (وزن 68- کیلوگرم):
علی عابدی 17 - سیدامیدرضا حسینی 31

مبارزه ششم (وزن 87+ کیلوگرم):
محمدمهدی حقانی 20 - امیرحسین صادقی 15

مبارزه هفتم (وزن 74- کیلوگرم): 
امیرحسین دست موزه 7 -محمدرضا جمشیدی 6

مبارزه هشتم (وزن 80- کیلوگرم):
میلاد صادقی 24 - مرتضی لطفی 27

دیدار تدارکاتی میان تیم ملی بلغارستان و تیم دانشگاه آزاد اسلامی

مبارزه اول (وزن 87- کیلوگرم):
فرزاد ذوالقدری 11 - ابوالفضل غفاری11 (راند طلایی - برنده نماینده دانشگاه آزاد)

مبارزه دوم (وزن 63- کیلوگرم):
دنیل لادژو 21 - محمدرضا لاتی 36

مبارزه سوم (وزن 68- کیلوگرم):
الکساندر جورجیف 19 - سهیل ابوالقاسم پور 23

مبارزه چهارم (وزن 68- کیلوگرم):
متیکو جوجریف 19 - عرشیا باقری 19 (راند طلایی - برنده نماینده دانشگاه آزاد)

مبارزه پنجم (وزن 74- کیلوگرم):
تئودورازدرانکو 11 - دانیال بزرگی 24

مبارزه ششم (وزن 87+ کیلوگرم):
کریستین زلاتف 3 - کریم سام دلیری 14

مبارزه هفتم (وزن 68- کیلوگرم): 
ولادیمیر دالاکلیف 9 - سیاوش بیات 7

هفته پنجم - دیدار اول///

«تیم باشگاه مقاومت 5 - تیم هیات تکواندو شهرستان نوشهر  3»

مبارزه اول (وزن 87+ کیلوگرم):
مهدی مجازی امیری 20 - محمدرضا جهاندار 3

مبارزه دوم (وزن 58- کیلوگرم):
پارسا کمالی 18 - صابر لرخیزی 11

مبارزه سوم (وزن 74- کیلوگرم):
امیررضا قاسمی 25 - محمدرضا جمشیدی 23

مبارزه چهارم (وزن 63- کیلوگرم):
محمدحسین اورمز 12 - عرفان جمشیدی 33

مبارزه پنجم (وزن 80- کیلوگرم):
سیداحمد خسروفر 12 - مرتضی لطفی 7

مبارزه ششم (وزن 54- کیلوگرم):
امیرحسین ضامنی 47 - مهران رضایی 49

مبارزه هفتم (وزن 87- کیلوگرم): 
محمدرضا محبی 38- علی علیمحمدی 17

مبارزه هشتم (وزن 68- کیلوگرم):
سیدمحراب عبدالله زاده 50 - امیدرضا حسینی 47 (عبدالله زاده 10 اخطاره شد - برنده حسینی)

هفته پنجم - دیدار دوم///

«تیم شهرداری ورامین 6- تیم شهرداری بندر انزلی  2»

مبارزه اول (وزن 58- کیلوگرم):
علیرا نظری 25 - علی پورقربانی15

مبارزه دوم (وزن 63- کیلوگرم):
علیرضا یوسفی 49 - فرشاد عبادزاده 27

مبارزه سوم (وزن 80- کیلوگرم):
احمدرضا مختاری 19 - پارسا پوشیان 8

مبارزه چهارم (وزن 87- کیلوگرم):
محمدحسین پرمهر 5- محمد شمسایی  7

مبارزه پنجم (وزن 87+ کیلوگرم):
محمدجواد ولی زاده 18 - محمدمهدی حقانی 10

مبارزه ششم (وزن 54- کیلوگرم):
نیما نوری 11 - آرین ابراهیم زاده 31

مبارزه هفتم (وزن 68- کیلوگرم): 
اشکتن زحمتکشان 25 - حسین زمانی 18

مبارزه هشتم (وزن 74- کیلوگرم):
مهدی اسماعیل پور 51  - آرین سلیمی 31

فدراسیون تکواندو در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

پیوندهای مهم


لیست داروهای ممنوعه 2020

مشاهده

قوانین ، ثبت علامت تجاری

مشاهده

پایگاه خبری شهدای تکواندو

مشاهده

بانک اطلاعات فدراسیون

مشاهده

فراخوان همکاری با فدراسیون

مشاهده

تقویم ورزشی سال 99

مشاهده