سایت رسمی فدراسیون تکواندو ج.ا.ایران

این سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
  • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
    آدرس: تهران - خيابان شريعتي - خيابان شهيد ميرزاپور (خيابان سهيل سابق) كوچه شهید طاهری - روبروي مجتمع مسكوني سبحان - فدراسيون تكواندو جمهوري اسلامي ايران
    کدپستی: 1931735593

    تلفن : 22242441
    تلفن : 22242442
    تلفن : 22242443

نوزدهمین دوره لیگ برتر تکواندو؛

نتایج کامل رقابت‌های مرحله نیمه نهایی و فینال "جام خلیج فارس"

دیدارهای مرحله نیمه نهایی و فینال رقابت های لیگ برتر تکواندو "جام خلیج فارس" امروز (شنبه - 2 اسفندماه) با حضور 4 تیم راه یافته به این مرحله در فدراسیون تکواندو برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو، دیدارهای مرحله نهایی نوزدهمین دوره رقابت های لیگ برتر تکواندو "جام خلیج فارس" یادواره سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی امروز (شنبه - 2 اسفندماه) با حضور 4 تیم راه یافته به این مرحله در فدراسیون تکواندو برگزار شد.

رقابت های مرحله نخست با حضور 9 تیم پیگیری شد و در نهایت تیم های شهرداری ورامین و صنعت مس کرمان از "گروه الف" و تیم های لوازم خانگی کن و فرمانیه از "گروه ب" به مرحله نهایی راه پیدا کرده اند که طبق اعلام قبلی سازمان لیگ تیم اول "گروه الف" با تیم دوم "گروه ب" مبارزه کرد و تیم اول "گروه ب" نیز با تیم دوم "گروه الف" دیدار خوهد کرد و در نهایت دو تیم برای کسب عنوان قهرمانی به مصاف یکدیگر رفتند..

برهمین اساس صبح امروز (شنبه - 2 اسفندماه) رقابت تیم شهرداری ورامین با تیم فرمانیه و دیدار لوازم خانگی کن با تیم صنعت مس کرمان انجام و دو تیم راه یافته به فینال نیز عصر همین روز به رقابت پرداختند.

نتایج کامل رقابت های مرحله نیمه نهایی و فینال به شرح زیر است:

«دیدارهای مرحله نیمه نهایی»

«تیم شهرداری ورامین  5 - تیم فرمانیه 3»

مبارزه اول (وزن 68- کیلوگرم):
امیرسینا بختیاری 32 - امیرمحمد امیرمحمدی 12

مبارزه دوم (وزن 80- کیلوگرم):
محمدحسین یزدانی 37- محمد مقدم 15

مبارزه سوم (وزن 58- کیلوگرم):
حمیدرضا صدری 20 - علی نوروزی 23

مبارزه چهارم (وزن 63- کیلوگرم):
محمدحسن پلنگ افکن 18 - مهدی محمودی 17

مبارزه پنجم (وزن 87+ کیلوگرم):
سعید رجبی 23 - نیما مهرعلی 7

مبارزه ششم (وزن 87- کیلوگرم):
شهاب روزبهانی 19 - حمیدرضا بدری 20

مبارزه هفتم (وزن 54- کیلوگرم):
حسین لطفی 21 - ایمان کاظمی صبور 18

مبارزه هشتم (وزن 74- کیلوگرم):
میرهاشم حسینی - پدرام جمشیدی (عدم حضور نماینده شهرداری ورامین - برنده نماینده فرمانیه)

«تیم صنعت مس کرمان  2 - تیم لوازم خانگی کن 6»

مبارزه اول (وزن 87+ کیلوگرم):
سجاد مردانی 6- محمدامین قدیانی 3

مبارزه دوم (وزن 58- کیلوگرم):
نریمان مریدانی 36 - ایمان اکبرزاده 33 (نماینده صنعت مس کرمان 10 اخطاره شد - برنده نماینده لوازم خانگی کن)

مبارزه سوم (وزن 63- کیلوگرم):
محمدصادق دهقانی 20 - عرفان مرادی 20 (راند طلایی - برنده نماینده لوازم خانگی کن)

مبارزه چهارم (وزن 54- کیلوگرم):
امیررضا مددی 11  - علیرضا حسین پور 24

مبارزه پنجم (وزن 87- کیلوگرم):
محمدرضا خانی 27 - علیرضا نادعلیان 23

مبارزه ششم (وزن 80- کیلوگرم):
رامین حسینقلی زاده 13 - مهران برخورداری 22

مبارزه هفتم (وزن 68- کیلوگرم):
مهدی یوسفی 19 - فرزان عاشورزاده 24

مبارزه هشتم (وزن 74- کیلوگرم):
سیدامیدحسینی 10 - امیرمحمد بخشی 21

 دیدار تدارکاتی میان تیم ملی بلغارستان و تیم لوازم خانگی کن

مبارزه اول (وزن 87+ کیلوگرم):
کریستین زلاتف 10 - محمد طاها شمخالی 15

مبارزه دوم (وزن 68- کیلوگرم):
الکساندر جورجیف 33 - آرین قنبری 13

مبارزه سوم (وزن 63- کیلوگرم):
دنیل لاژو 13 - رضا جمشیدی 6

مبارزه چهارم (وزن 74- کیلوگرم):
تئودورازدرانکو 16 - محمد مهدی عمادی 33

مبارزه پنجم (وزن 68- کیلوگرم):
متیکو جوجریف 6 - محمدحسین زاهدی 15

«فینال»

«تیم شهرداری ورامین 6 - تیم لوازم خانگی کن 2»

مبارزه اول (وزن 63- کیلوگرم):
محمدحسن پلنگ افکن 12 - عرفان مرادی 6

مبارزه دوم (وزن 87- کیلوگرم):
شهاب روزبهانی 18 - امیرعلی پروینی 17

مبارزه سوم (وزن 54- کیلوگرم):
علی توکلی 33 - راستین خواجوی 22

مبارزه چهارم (وزن 58- کیلوگرم):
حمیدرضا صدری 27  - ایمان اکبرزاده 15

مبارزه پنجم (وزن 80- کیلوگرم):
محمدحسین یزدانی 3 - مهران برخورداری 23

مبارزه ششم (وزن 74- کیلوگرم):
میرهاشم حسینی  - امیرمحمد بخشی (انصراف نماینده شهرداری ورامین - برنده لوازم خانگی کن)

مبارزه هفتم (وزن 68- کیلوگرم):
سروش احمدی 33 - حامد اصغری 24

مبارزه هشتم (وزن 87+ کیلوگرم):
سعید رجبی - غایب

فدراسیون تکواندو در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

پیوندهای مهم


لیست داروهای ممنوعه 2020

مشاهده

قوانین ، ثبت علامت تجاری

مشاهده

پایگاه خبری شهدای تکواندو

مشاهده

بانک اطلاعات فدراسیون

مشاهده

فراخوان همکاری با فدراسیون

مشاهده

تقویم ورزشی سال 99

مشاهده