سایت رسمی فدراسیون تکواندو ج.ا.ایران

این سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
  • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
    آدرس: تهران - خيابان شريعتي - خيابان شهيد ميرزاپور (خيابان سهيل سابق) كوچه شهید طاهری - روبروي مجتمع مسكوني سبحان - فدراسيون تكواندو جمهوري اسلامي ايران
    کدپستی: 1931735593

    تلفن : 22242441
    تلفن : 22242442
    تلفن : 22242443

در پایان بیست و سومین دوره لیگ تکواندو نوجوانان پسر؛

لوازم خانگی کن بر سکوی قهرمانی ایستاد/ آینده سازان لوازم خانگی کن کاپ نایب قهرمانی را بالای سر برد

با پایان رقابت‌های مرحله نهایی لیگ تکواندو نوجوانان پسر، هوگوپوشان لوازم خانگی کن بر سکوی قهرمانی ایستادند؛ آینده سازان لوازم خانگی کن نایب قهرمان شد و فتح صدر البرز عنوان سومی را به خود اختصاص داد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو، رقابت های مرحله نهایی بیست و سومین دوره لیگ تکواندو نوجوانان پسر "جام آینده سازان المپیک" با حضور 6 تیم طی 2 روز ( پنجشنبه و جمعه - 7 و 8 اسفندماه) در فدراسیون تکواندو برگزار شد.

در مرحله نخست این رقابت ها 13 تیم حضور داشتند که در 3 گروه (5، 4 و 4 تیمی) با یکدیگر به رقابت پرداختند و در نهایت 6 تیم فتح صدر البرز، آینده سازان لوازم خانگی کن، لوازم خانگی کن، هیات تکواندو تهران، شهرداری پیشوا و محافظان تخت جمشید البرز موفق شدند به مرحله نهایی راه پیدا کنند.

با پایان رقابت‌های مرحله نهایی، تیم لوازم خانگی کن موفق شد با کسب 15 امتیاز عنوان قهرمانی را کسب کند؛ آینده سازان لوازم خانگی کن با 13 (10 امتیاز فنی + 3 امتیاز قرآنی) امتیاز بر سکوی نایب قهرمانی ایستاد و هوگوپوشان فتح صدر البرز با 10 امتیاز نیز کاپ سومی را بالای سر بردند.

تیم‌های هیات تکواندو تهران، شهرداری پیشوا و محافظان تخت جمشید البرز در رده چهارم تا ششم قرار گرفتند.

همچنین در پایان رقابت‌های قرآنی "محمدحسن غلامی" نماینده آینده سازان لوازم خانگی کن عنوان نخست را کسب کرد، "امیرعلی متقیان منش" تکواندوکار هیات تکواندو استان تهران بر سکوی دومی ایستاد و "محمدرضا رسولی" از تیم شهرداری پیشوا نیز سوم شد.

بهترین‌های جام بیست و سوم از سوی سازمان لیگ به شرح زیر معرفی شدند:

بهترین سرمربی: حسین کریمی (لوازم خانگی کن)
فنی ترین بازیکن: علی اصغر مرادیان (شهرداری پیشوا)
بهترین داور: حمید عمرانی (آذربایجان غربی)
بهترین سرپرست: سعید یاوری (هیات تکواندو تهران)
کاپ اخلاق: هیات تکواندو تهران

نتایج کسب شده به شرح زیر است:

هفته اول///
تیم هیات تکواندو استان تهران یک – تیم لوازم خانگی کن 9
تیم آینده سازان لوازم خانگی کن 6 – تیم شهرداری پیشوا 4
تیم محافظان تخت جمشید البرز 4 – تیم باشگاه فتح صدر البرز (رتاآ) 6

هفته دوم///
تیم هیات تکواندو استان تهران 5 – تیم شهرداری پیشوا 5
تیم آینده سازان لوازم خانگی کن 6 – تیم محافظان تخت جمشید البرز 4
تیم باشگاه فتح صدر البرز (رتاآ) 4– تیم لوازم خانگی کن 6

هفته سوم///
تیم هیات تکواندو استان تهران 2– تیم باشگاه فتح صدر البرز (رتاآ) 8
تیم آینده سازان لوازم خانگی کن یک – تیم لوازم خانگی کن 10
تیم محافظان تخت جمشید البرز 5 – تیم شهرداری پیشوا 5

هفته چهارم///
تیم هیات تکواندو استان تهران 8– تیم محافظان تخت جمشید البرز 2
تیم آینده سازان لوازم خانگی کن 5– تیم باشگاه فتح صدر البرز (رتاآ) 5
تیم شهرداری پیشوا 3 - تیم لوازم خانگی کن 7

هفته پنجم///
تیم هیات تکواندو استان تهران 4 – تیم آینده سازان لوازم خانگی کن 6
تیم محافظان تخت جمشید البرز یک – تیم لوازم خانگی کن 9
تیم باشگاه فتح صدر البرز ( رتاآ ) 6 – تیم شهرداری پیشوا 4

فدراسیون تکواندو در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

پیوندهای مهم


لیست داروهای ممنوعه 2020

مشاهده

قوانین ، ثبت علامت تجاری

مشاهده

پایگاه خبری شهدای تکواندو

مشاهده

بانک اطلاعات فدراسیون

مشاهده

جشنواره شهید رجایی

مشاهده

تقویم ورزشی سال 99

مشاهده