سایت رسمی فدراسیون تکواندو ج.ا.ایران

این سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
 • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
  آدرس: تهران - خيابان شريعتي - خيابان شهيد ميرزاپور (خيابان سهيل سابق) كوچه شهید طاهری - روبروي مجتمع مسكوني سبحان - فدراسيون تكواندو جمهوري اسلامي ايران
  کدپستی: 1931735593

  تلفن : 22242441
  تلفن : 22242442
  تلفن : 22242443

پس از عملکرد درخشان پویش «تمرین در خانه» صورت گرفت؛

تجلیل وزارت ورزش و جوانان از فدراسیون تکواندو

مدیرکل دفتر توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان پس از عملکرد درخشان فدراسیون تکواندو و انتشار 11610 کلیپ در پویش «تمرین در خانه»، از رییس فدراسیون تکواندو تجلیل کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو، حمید بنی تمیم مدیرکل دفتر توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان صبح امروز (چهارشنبه - 13 اسفندماه) به خاطر عملکرد درخشان این فدراسیون در پویش «تمرین در خانه» از سیدمحمد پولادگر رییس فدراسیون تجلیل به عمل آورد.

پویش «تمرین در خانه» توسط کمیته همگانی باتوجه به شیوع ویروس کرونا و در راستای تشویق مردم به ورزش در دوران قرنطینه راه اندازی شد و تکواندوکاران سراسر کشور نیز در تمامی رده های سنی با انتشار 11610 کلیپ و عکس از تمرینات خود در این پویش حضوری چشمگیر داشتند.

پس از ارزیابی صورت گرفته از سوی دفتر توسعه ورزش‌های همگانی، فدراسیون تکواندو که با اجرایی کردن این پویش سبب ساز افزایش انگیزه و مشارکت مردم در ورزش شده است موفق به کسب رتبه دوم در بین فدراسیون‌ها شد. فدراسیون ورزش های همگانی در رده نخست قرار گرفت و کاراته نیز رتبه سوم را به خود اختصاص داد.

برهمین اساس مدیرکل دفتر توسعه ارزیابی ورزش همگانی وزارت ورزش با حضور در فدراسیون تکواندو لوح تقدیر وزارت را به سیدمحمد پولادگر رئیس فدراسیون تکواندو تقدیم کرد.

همچنین با ارزیابی صورت گرفته از سوی کمیته همگانی فدراسیون تکواندو، آذربایجان شرقی، تهران، اصفهان، مازندران و خراسان رضوی به ترتیب جزو 5 استان برتر پویش تمرین در خانه معرفی شدند.

فدراسیون تکواندو در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

پیوندهای مهم


لیست داروهای ممنوعه 2020

مشاهده

قوانین ، ثبت علامت تجاری

مشاهده

پایگاه خبری شهدای تکواندو

مشاهده

بانک اطلاعات فدراسیون

مشاهده

جشنواره شهید رجایی

مشاهده

تقویم ورزشی سال 99

مشاهده