سایت رسمی فدراسیون تکواندو ج.ا.ایران

این سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
 • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
  آدرس: تهران - خيابان شريعتي - خيابان شهيد ميرزاپور (خيابان سهيل سابق) كوچه شهید طاهری - روبروي مجتمع مسكوني سبحان - فدراسيون تكواندو جمهوري اسلامي ايران
  کدپستی: 1931735593

  تلفن : 22242441
  تلفن : 22242442
  تلفن : 22242443

هشتمین دوره تورنمنت بین المللی صوفیه 2021؛

تکواندوکاران کشورمان حریفان خود را شناختند

تورنمنت بین المللی بلغارستان در رده سنی بزرگسالان فردا (یکشنبه - 17 اسفندماه) در " صوفیه" برگزار می‌شود؛ با انجام قرعه کشی این رقابت‌ها، تکواندوکار ان کشورمان در این رویداد رقبای خود را شناختند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو، هشتمین دوره تورنمنت بین المللی صوفیه 2021 - G1 در رده سنی بزرگسالان و گروه مردان و زنان با حضور 390 تکواندوکار از ساعت 10:30 (به وقت تهران) امروز (یکشنبه - 17 اسفندماه) و به میزبانی بلغارستان برگزار می‌شود.

تیم ملی تکواندو مردان کشورمان که بیشتر از یک سال است در هیچ رویدادی شرکت نکرده به منظور حفظ آمادگی در این دوره از رقابت‌ها حضور پیدا کرده است؛ حسین لطفی، سروش احمدی، امیرمحمد بخشی، مهران برخورداری و سجاد مردانی به عنوان نمایندگان ایران در این مسابقات به مصاف رقبای خود می‌روند.

میرهاشم حسینی نیز قرار بود در وزن 74- کیلوگرم به شیاپ‌چانگ برود اما با نظر کادرفنی و به دلیل سرماخوردگی در ترکیب قرار نگرفت. برهمین اساس بخشی و برخورداری که قرار بود در اوزان 80- و 87- کیلوگرم مبارزه کنند به ترتیب در اوزان 74- و 80- کیلوگرم به میدان می‌روند.

قرعه کشی این رقابت ها دقایقی پیش اعلام و نمایندگان کشورمان حریفان خود در این رویداد را شناختند.

در وزن 54- کیلوگرم، حسین لطفی پس از یک دور استراحت در گام نخست به مصاف "اوتمان رززوک" نماینده بلژیک دارنده مدال‌ تورنمنت‌های مختلف می‌رود و در ادامه برنده مبارزه یونان و آلمان را پیش رو دارد. 

سروش احمدی در وزن 68- کیلوگرم در اولین دیدار رو در روی " اوزکایا عمران" نماینده آلمان قرار می‌گیرد و در گام دوم باید به مصاف "ادیوال پونتس" هوگوپوش برزیل و دارنده 3 مدال برنز گرندپری و مدال‌های مسابقات دیگر برود.

امیرمحمد بخشی نماینده ایران در وزن 74- کیلوگرم است که در نخستین مبارزه با " تیمور سوباسیک " نماینده بوسنی و هرزگوین دیدار می‌کند و سپس برابر برنده دیدار آلمان و نروژ قرار می‌گیرد.

در وزن 80- کیلوگرم مهران برخوداری ابتدا به مصاف "ادگاراس ابروماویکیوس" تکواندوکار لیتوانی می‌رود و در ادامه "اپوستولوس تلیکاستوگلو" نماینده یونان و نایب قهرمان جهان و اروپا  2019 را پیش رو دارد.

سجاد مردانی نماینده سنگین وزن ایران نیز پس از یک دور استراحت، در اولین دیدار به مصاف برنده مبارزه بلغارستان و آلمان می‌رود. 

هدایت این نفرات برعهده فریبرز عسکری به عنوان سرمربی و علی محمد بسحاق و وحید عبداللهی به عنوان مربی است.

این رقابت ها G1 است و به نفرات اول تا سوم به ترتیب 10، 6 و 3.60 امتیاز تعلق می گیرد.

فدراسیون تکواندو در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

پیوندهای مهم


لیست داروهای ممنوعه 2020

مشاهده

قوانین ، ثبت علامت تجاری

مشاهده

پایگاه خبری شهدای تکواندو

مشاهده

بانک اطلاعات فدراسیون

مشاهده

جشنواره شهید رجایی

مشاهده

تقویم ورزشی سال 99

مشاهده