سایت رسمی فدراسیون تکواندو ج.ا.ایران

این سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
 • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
  آدرس: تهران - خيابان شريعتي - خيابان شهيد ميرزاپور (خيابان سهيل سابق) كوچه شهید طاهری - روبروي مجتمع مسكوني سبحان - فدراسيون تكواندو جمهوري اسلامي ايران
  کدپستی: 1931735593

  تلفن : 22242441
  تلفن : 22242442
  تلفن : 22242443

برگزاری نشست و هم اندیشی بانوان چهارمحال و بختیاری

نشست هم اندیشی مربیان هیات تکواندو استان در بخش بانوان با حضور رئیس و نایب رئیس بانوان با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو و به نقل از هیات تکواندو استان چهارمحال و بختیاری، نشست هم اندیشی مربیان هیات تکواندو استان در بخش بانوان با حضور رئیس و نایب رئیس بانوان با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی برگزار شد.

در این جلسه نایب رئیس استان به شرح عملکرد بانوان در سال 99 پرداخت و برنامه ریزی های راهبردی جهت ارتقا سطح تکواندو بانوان در قسمت های کیوروگی، پومسه و هانمادانگ در سال 1400 انجام شد. 

در پایان پس از اعلام نقطه نظرات و پیشنهادات مربیان حاضر در جلسه، سرمربیان تیم های نونهالان، نوجوانان و جوانان در بخش کیوروگی و همچنین سرمربی تیم پومسه استان جهت مسابقات 1400، انتخاب و مقرر گردید برنامه های اجرایی خود را هرچه سریع تر به هیات تکواندو استان معرفی کنند.

 در حاشیه این نشست از معصومه حیدری مسئول کمیته آزمون بانوان هیات تکواندو استان به پاس فعالیت های رو به رشد حوزه آزمون در سال 99 تجلیل و تقدیر به عمل آمد.

فدراسیون تکواندو در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

پیوندهای مهم


لیست داروهای ممنوعه 2020

مشاهده

قوانین ، ثبت علامت تجاری

مشاهده

پایگاه خبری شهدای تکواندو

مشاهده

بانک اطلاعات فدراسیون

مشاهده

جشنواره شهید رجایی

مشاهده

تقویم ورزشی سال 1400

مشاهده