سایت رسمی فدراسیون تکواندو ج.ا.ایران

این سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
 • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
  آدرس: تهران - خيابان شريعتي - خيابان شهيد ميرزاپور (خيابان سهيل سابق) كوچه شهید طاهری - روبروي مجتمع مسكوني سبحان - فدراسيون تكواندو جمهوري اسلامي ايران
  کدپستی: 1931735593

  تلفن : 22242441
  تلفن : 22242442
  تلفن : 22242443

فرهادیان: تیم‌های ملی سال شلوغ و پرکاری را پیش رو دارند/ تلاش داریم همانند قبل اردوهای ایمنی را برپا کنیم

رییس سازمان تیم‌های ملی تکواندو گفت: تیم‌های ملی در سال 1400، سال شلوغ و پرکاری را پیش رو خواهند داشت که با حضور در مسابقات مختلف تلاش می‌کنیم افتخارات ارزشمندی برای این رشته المپیکی کسب شود.

آرش فرهادیان رییس سازمان تیم‌های ملی تکواندو در گفت‌وگو با روابط عمومی فدراسیون تکواندو گفت: آغاز سال جدید را خدمت همه مردم عزیز کشور به ویژه جامعه ورزش و خانواده بزرگ تکواندو تبریک عرض می‌کنم؛ شروع سال 1400 مصادف با اعیاد بزرگ شعبانیه شد که انشالله خیر و برکت این روزهای عزیز در زندگی مردم ساری و جاری باشد.

وی در ادامه گفت: تیم‌های ملی در سال 1400، سال شلوغ و پرکاری را پیش رو خواهند داشت که با حضور در مسابقات مختلف تلاش می‌کنیم افتخارات ارزشمندی برای این رشته المپیکی کسب شود.

رییس سازمان تیم‌های ملی با اشاره به برنامه‌های پیش رو گفت: ما در روزهای ابتدایی سال مسابقات قهرمانی جهان پومسه را در برنامه داریم؛ مرحله اول آن در رده سنی نوجوانان، آزاد و خانواده به صورت آنلاین برگزار می‌شود و ما در این رقابت‌ها حضوری فعال خواهیم داشت چراکه مسابقات انتخابی را پیش از سال جدید برگزار و نفرات منتخب برای شرکت در این رویداد را معرفی کرده‌ایم.

فرهادیان در ادامه گفت: اردوی تیم های ملی تکواندو مردان و زنان و پاراتکواندو زنان از روز 7 فروردین‌ماه آغاز خواهد شد و برای حضوری پرقدرت در رقابت‌های قهرمانی آسیا آماده می‌شوند. همچنین تمرینات مردان ملی‌پوش پاراتکواندو از 15 فروردین آغاز می‌شود. در ادامه مسابقات کسب سهمیه المپیک را در بخش بانوان در پیش داریم و امیدوارم بتوانیم هر دو سهمیه موجود را بدست آوریم. همچنین در بخش پاراتکواندو بانوان این فرصت را در اختیار داریم که در رقابت‌های انتخابی قاره‌ای شرکت نماییم؛ امیدوارم در این بخش هم بتوانیم سهمیه پارالمپیک را کسب کنیم.

وی تصریح کرد: ما سال جدید باید در مسابقات قهرمانی آسیا، کسب سهمیه المپیک و پارالمپیک، بازی‌های المپیک و پارالمپیک و قهرمانی جهان شرکت کنیم و در نتیجه سال بسیار شلوغی خواهد بود. انشاءالله همه تمهیدات لازم در نظر گرفته می‌شود تا در این رویدادها حضوری موفق داشته باشیم.

 رییس سازمان تیم‌های ملی خاطرنشان کرد: ویروس کرونا هر روز به شکل متفاوتی ظاهر می‌شود اما تمام تلاش خود را انجام می‌دهیم تا همانند قبل اردوهای ایمنی را برپا کنیم. امیدوارم با تدابیری که اندیشیده شده تمرینات خوبی را برگزار و تکواندوکاران بتوانند در رقابت‌های پیش رو نتایج ارزشمندی کسب کنند.

وی در ادامه گفت: خدا را شکر در سال 1399 فدراسیون تکواندو از بحران کرونا سر بلند بیرون آمد و ما نیز در برگزاری اردوها توانستیم خیلی خوب عمل کنیم؛ امیدوارم در سال جدید هم با رعایت پروتکل های بهداشتی بتوانیم به همین شکل ادامه دهیم.

فرهادیان در پایان گفت: برای همه مردم عزیز ایران آرزوی موفقیت دارم و انشالله در سال 1400 زندگی‌های متفاوت و سرشار از شادی داشته باشند.

فدراسیون تکواندو در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

پیوندهای مهم


لیست داروهای ممنوعه 2020

مشاهده

قوانین ، ثبت علامت تجاری

مشاهده

پایگاه خبری شهدای تکواندو

مشاهده

بانک اطلاعات فدراسیون

مشاهده

جشنواره شهید رجایی

مشاهده

تقویم ورزشی سال 99

مشاهده