سایت رسمی فدراسیون تکواندو ج.ا.ایران

این سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
 • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
  آدرس: تهران - خيابان شريعتي - خيابان شهيد ميرزاپور (خيابان سهيل سابق) كوچه شهید طاهری - روبروي مجتمع مسكوني سبحان - فدراسيون تكواندو جمهوري اسلامي ايران
  کدپستی: 1931735593

  تلفن : 22242441
  تلفن : 22242442
  تلفن : 22242443

مسئول کمیته آزمون هیات تکواندو البرز؛

امیدوارم شاهد برگزاری حضوری آزمون ها با کمیت و کیفیت مطلوب باشیم

حسین خاکی فیروز مسئول کمیته آزمون هیات تکواندو البرز با تشریح عملکرد یکساله گفت: 691نفر در شش دوره آزمون قرمز تا دان دو استان در بخش مردان شرکت کردند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو و به نقل از هیات تکواندو استان البرز؛ با اعلام حسین خاکی فیروز مسئول کمیته آزمون شش دوره آزمون ارتقاء کمربند قرمز تا دان دو به صورت مجازی در طی سال 99 در استان برگزار شده است.

وی با اشاره به مطلب فوق گفت: در طی برگزاری این شش دوره 691 نفر در بخش مردان در آزمون شرکت کردند و 9ممتحن نیز مسئولیت انجام تست از شرکت کنندگان را داشته اند. ضمن اینکه در همه ادوار برگزاری آزمون، نمایندگانی از استان به عنوان ممتحن آزمون های دان سه به بالاتر در دیگر استان ها شرکت داشتند.

مسئول کمیته آزمون استان شرح تعداد شرکت کنندگان در آزمون قرمز، دان یک و دو را به تفکیک در طی شش دوره برگزاری بدین ترتیب اعلام کرد:

قرمز 236 نفر، دان یک  59 نفر، پوم یک 174 نفر، دان دو 132 نفر و پوم 90 نفر

ضمنا طبق سنوات گذشته بنا بر تقویم ارسالی فدراسیون و ثبت درخواست در سایت بانک اطلاعات، شش دوره آزمون ارتقاء کمربند را نیز طی فاصله زمانی دوماهه برگزار خواهیم کرد.

حسین خاکی فیروز ادامه داد: استان البرز در سال جاری در آبان ماه میزبان آزمون دان 3 و 4 کشوری خواهد بود که امیداورم همچون سال های گذشته میزبان شایسته ای در این بخش باشیم.

وی با گریزی بر آمار قبول شدگان سال جاری در آزمون های مشروحه گفت: 548 نفر از مجموع شرکت کنندگان در آزمون ها ی قرمز تا دان دو  و به عبارتی 80 درصد از کل جمعیت در این آزمون ها موفق به ارتقاء گردیدند.

این مسئول گفت: اعضاء کمیته آزمون جهت ارائه خدمات مطلوب و انجام امور متقاضیان هفته ای یک روز در دفتر استان مستقر هستند و آمادگی دریافت مدارک کوکیوان، پیگیری احکام صادر شده فدراسیون، دریافت مدارک و فرم های آزمون های ویژه و ....را دارند.

وی در پایان خاطر نشان کرد: امیدوارم با ریشه کن شدن بیماری کرونا شاهد برگزاری حضوری آزمون ها  با کمیت و کیفیت مطلوب باشیم.

فدراسیون تکواندو در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

پیوندهای مهم


لیست داروهای ممنوعه 2020

مشاهده

قوانین ، ثبت علامت تجاری

مشاهده

پایگاه خبری شهدای تکواندو

مشاهده

بانک اطلاعات فدراسیون

مشاهده

جشنواره شهید رجایی

مشاهده

تقویم ورزشی سال 99

مشاهده