سایت رسمی فدراسیون تکواندو ج.ا.ایران

این سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
 • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
  آدرس: تهران - خيابان شريعتي - خيابان شهيد ميرزاپور (خيابان سهيل سابق) كوچه شهید طاهری - روبروي مجتمع مسكوني سبحان - فدراسيون تكواندو جمهوري اسلامي ايران
  کدپستی: 1931735593

  تلفن : 22242441
  تلفن : 22242442
  تلفن : 22242443

کمیته بازرسی استان عنوان کرد؛

فعالیت باشگاه‌های البرز بر اساس شاخص‌های واحد و تدوین شده است

سیدرضا مظلومی با اعلام اینکه 300 باشگاه ثبت شده و دارای مجوز در استان البرز فعالیت می‌کنند گفت: همکارانم بر حسن انجام فعالیت باشگاه ها در حوزه تکواندو نظارت دارند.

به گزارش روابط  عمومی  فدراسیون تکواندو و به نقل ازهیات تکواندو استان البرز، سید رضا مظلومی مسئول کمیته بازرسی استان از عملکرد این کمیته در سال 99 سخن گفت.

این مسئول تصریح کرد: بیش از 300 باشگاه ثبت شده در حوزه استان البرز در 6 شهرستان به صورت رسمی و دارای مجوز در حال فعالیت هستند که این آمار باعث شده تا فعالیت بنده و همکارانم در کمیته بازرسی حساس تر و با تعهد کاری و ظرافت بیشتری پیگیری گردد.

مظلومی افزود: در راستای ارائه خدمات بیشتر و حسن انجام کار در این حوزه  در سال 99 اعضاء کمیته انتخاب و پس از برگزاری جلسات توجیهی و تفهیم شرح وظایف برای کلیه اعضاء، کارت شناسایی صادر گردید.

وی ادامه داد: جهت یکسان سازی و انجام کار واحد با معیارها و شاخص های مشخص در امر بازرسی اقدام به طراحی و تدوین فرم های بازدید به صورت یکسان کردیم.

مسئول کمیته یازرسی استان خاطر نشان ساخت: با توجه به شیوع ویروس کرونا و به تبع آن تعطیلی باشگاه ها فعالیت کمیته بازرسی به نسبت سال های گذشته کمتر بود اما با این وجود در طی سال، 36 مورد بازرسی باشگاه صورت گرفت، ضمنا مسئولین بازرسی شهرستان ها نیز 10 مورد بازرسی اولیه جهت صدور جواز فعالیت نیز انجام دادند.

 مظلومی گفت: در سال 99 چهار مورد شکایت نیز از هنرجویان، اساتید و مدیران باشگاه دریافت و رسیدگی شد؛ شایان ذکر است در برخی موارد نیز پیشگیری های لازم از سوی این کمیته جهت عدم شکایت و نیاز به بازرسی صورت گرفت. از آنجاییک ه طی 9 ماهه اول سال باشگاه‌ها اجازه فعالیت نداشتند با همکاری بازرسین اداره کل ورزش و جوانان  54 مورد باشگاه از این گذر مورد بازرسی قرار گرفتند تا با رعایت ابلاغیه های واصله در این دوران فعالیتی نداشته باشند. در طی سال شاهد برگزاری کلاس های آنلاین از سوی اساتید برای هنرجویان نیز بودیم  که کمابیش با در اختیار قرار دادن آی دی کانال کمیته بازرسی و شماره تماس مسئولین کمیته بازرسی در اختیار خانواده ها به شکایات محدودی که در خصوص هزینه های دریافتی و ... وجود داشت رسیدگی می شد.

این مسئول گفت: در طی سال 1400 بنا داریم با همکاری با شهرستان ها و مسئولین کمیته بازرسی تعداد باشگاه های مورد بررسی را بیشتر کنیم و همه باشگاه های تحت پوشش استان بر اساس شاخص های  تعریف شده به فعالیت خود ادامه دهند در غیر این صورت با خاطیان برخورد خواهد شد.

وی در پایان گفت: امیدوارم در سال جاری و و با کم شدن این بیماری شاهد رشد و شکوفایی و فعالیت مجدد باشگاه ها و بازگشت ورزشکاران به باشگاه ها در جهت سلامت جسمانی و روحی باشیم.

فدراسیون تکواندو در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

پیوندهای مهم


لیست داروهای ممنوعه 2020

مشاهده

قوانین ، ثبت علامت تجاری

مشاهده

پایگاه خبری شهدای تکواندو

مشاهده

بانک اطلاعات فدراسیون

مشاهده

جشنواره شهید رجایی

مشاهده

تقویم ورزشی سال 1400

مشاهده