سایت رسمی فدراسیون تکواندو ج.ا.ایران

این سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
 • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
  آدرس: تهران - خيابان شريعتي - خيابان شهيد ميرزاپور (خيابان سهيل سابق) كوچه شهید طاهری - روبروي مجتمع مسكوني سبحان - فدراسيون تكواندو جمهوري اسلامي ايران
  کدپستی: 1931735593

  تلفن : 22242441
  تلفن : 22242442
  تلفن : 22242443

مسئول کمیته مسابقات بانوان البرز؛

رقابت های مجازی بازخورد مناسبی در میان خانواده بزرگ تکواندو داشت

سهیلا سادات حسینی مسئول کمیته مسابقات بانوان البرز با گریزی بر عملکرد سال 99 این کمیته گفت: برگزاری مسابقات مجازی تجربه جدیدی بود که در صورت تدوام شرایط به همین منوال ادامه خواهیم داد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو و به نقل از هیات تکواندو استان البرز، طی گفتگویی که با سهیلا سادات حسینی مسئول کمیته مسابقات بانوان استان صورت گرفت وی اعلام کرد پس از شیوع ویروس کرونا و تعطیلی متداوم باشگاه ها تصمیم به برگزاری مسابقات به صورت مجازی و آنلاین کردیم.

وی در ادامه گفت: خوشبختانه روش برگزاری مسابقات به صورت مجازی و آنلاین هم تجربه  ای جدید و هم بازخورد مناسبی در میان خانواده بزرگ تکواندو داشت.

حسینی افزود: با توجه به اینکه تیم منتخب پومسه البرز باید در مسابقات آنلاین قهرمانی کشور شرکت می کرد با رعایت کلیه پروتکل های بهداشتی اقدام به برگزاری مسابقات انتخابی پومسه در دو تاریخ مختلف کردیم تا نفرات تیم منتخب استان شناسایی شوند. در ادامه به مناست هفته دفاع مقدس مسابقات نمایش کیوروگی یادواره شهید محسن خزایی را در مهرماه با حضور 114 تکواندوکار از هفت استان برگزار و به نفرات برتر این رقابت ها حکم و مدال اهدا شد. همچنین در همان تاریخ همکاران بنده در کمیته پومسه استان البرز رقابتهای مجازی پومسه را با حضور120 نفر پومسه رو از 4  استان را برگزار کردند.

مسئول کمیته مسابقات گفت: با کسب مجوزی که از اداره کل ورزش و جوانان داشتیم یک دوره مسابقات پومسه و هان مادانگ قهرمانی استان نیز با حضور 230 شرکت کننده و با مسئولیت کمیته پومسه و هان مادانگ به مناسبت دهه مبارک فجر برگزار شد.

حسینی تصریح کرد: هیات های شهرستانی در شرق شهرستان کرج، فردیس و نظراباد نیز اقدام به برگزاری مسابقات مجازی و چالش های متنوعی کردند تا تکواندوکاران از فضای ورزش و مهمترین وهله آمادگی جسمانی و سلامت دور نشوند.

این مسئول گفت: بنا داریم در سال 1400 مسابقات انتخابی پومسه استان را برگزار کنیم و در صورت تداوم شرایط موجود همچنان مسابقات به صورت آنلاین و مجازی پیگیری خواهد شد.

حسینی در پایان گفت:امیدوارم با تدابیر اتخاذ شده در هیات تکواندو استان تنور تکواندو داغ بماند.

فدراسیون تکواندو در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

پیوندهای مهم


لیست داروهای ممنوعه 2020

مشاهده

قوانین ، ثبت علامت تجاری

مشاهده

پایگاه خبری شهدای تکواندو

مشاهده

بانک اطلاعات فدراسیون

مشاهده

جشنواره شهید رجایی

مشاهده

تقویم ورزشی سال 1400

مشاهده