سایت رسمی فدراسیون تکواندو ج.ا.ایران

این سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
 • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
  آدرس: تهران - خيابان شريعتي - خيابان شهيد ميرزاپور (خيابان سهيل سابق) كوچه شهید طاهری - روبروي مجتمع مسكوني سبحان - فدراسيون تكواندو جمهوري اسلامي ايران
  کدپستی: 1931735593

  تلفن : 22242441
  تلفن : 22242442
  تلفن : 22242443

با اعلام فدراسیون جهانی تکواندو ؛

قوانین جدید پاراتکواندو از شهریورماه اجرایی می‌شود

برای برگزاری عادلانه‌تر و ایمن‌تر رقابت‌های پاراتکواندو، فدراسیون جهانی تکواندو اوزان، رویدادها و کلاس‌های این رشته را مورد بازبینی قرار داده که از شهریورماه اجرایی خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو، برای برگزاری عادلانه‌تر و ایمن‌تر رقابت‌های پاراتکواندو، فدراسیون جهانی تکواندو اوزان، رویدادها، و کلاس‌های این رشته را مورد بازبینی قرار داده که شهریورماه اجرایی خواهد شد.

این تحقیقات از سال 2019 و در رقابت‌های قهرمانی جهان ترکیه آغاز شده و همچنین تحقیقات فیزیکی بر روی ورزشکاران از  رقابت‌های آزاد قهرمانی اروپا و آزاد آسیا 2019 شروع شده است.

در تغییرات جدید اوزان مردان و زنان به 10 وزن افرایش پیدا کرده که شامل وزن‌های 58-، 63-، 70-، 80- و 80+ کیلوگرم مردان و وزن‌های 47-، 52-، 57-، 65- و 65+ کیلوگرم زنان است.

این تغییرات برای حضور در بازی‌های پارالمپیک 2024 – پاریس اجرایی می شود.

در خصوص کلاس‌بندی پاراتکواندوکاران توسط محققان دانشگاهی بررسی‌های لازم صورت گرفته که تمامی مطالعات و تحقیقات فیزیکی انجام شده، مورد بازبینی قرار گرفته و در مجمع فدراسیون جهانی تکواندو تایید شده است.

از 15 شهریورماه ورزشکاران باید در اوزان جدید مورد ارزیابی قرار گیرند تا برای حضور در تورنمنت‌ها با قوانین جدید پاراتکواندو فدراسیون جهانی تکواندو آمادگی داشته باشند.

فدراسیون تکواندو در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

پیوندهای مهم


لیست داروهای ممنوعه 2020

مشاهده

قوانین ، ثبت علامت تجاری

مشاهده

پایگاه خبری شهدای تکواندو

مشاهده

بانک اطلاعات فدراسیون

مشاهده

جشنواره شهید رجایی

مشاهده

تقویم ورزشی سال 1400

مشاهده