این سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو، دیدارهای هفته اول و دوم از مرحله نخست رقابتهای گروه اول و دوم بیست و هفتمین دوره مسابقات لیگ دسته یک تکواندو "جام نقش جهان" یادواره شهید تکواندوکار محمدحسین گیتی نما با حضور 12 تیم، امروز (جمعه – 10 دیماه) در فدراسیون تکواندو برگزار شد.
تیمهای آزمایشگاه آراد البرز، باشگاه مقاومت، باشگاه یزدان، لوازم خانگی کن، هیات تکواندو صومعه سرا و هیات تکواندو شهرستان نوشهر در گروه دوم قرار دارند که امروز با یکدیگر به رقابت پرداختند.
نتایج کسب شده رقابتهای هفته اول و دوم از گروه دوم به شرح زیر است:
نتایج مبارزات هفته اول:
« تیم آزمایشگاه آراد البرز 6 – تیم باشگاه یزدان 2»
مبارزه اول (وزن 54- کیلوگرم):
کسری محمدعلیزاده 24 – امیررضا حسنی 10
مبارزه دوم (وزن 58- کیلوگرم):
اشکال جمالی نژاد 18 – مجتبی حسین زاده 16
مبارزه سوم (وزن 63- کیلوگرم):
امیررضا قره حسنلو 10 – یاسین حسین زاده 9
مبارزه چهارم (وزن 68- کیلوگرم):
سجاد عمرانی 17 – سینا صابر 15
مبارزه پنجم (وزن 74- کیلوگرم):
سینا مفاخری 21 – سالار آذربد 18
مبارزه ششم (وزن 80- کیلوگرم):
امیرحسین فلاحتکاری 8 – امیرحسین قهرمانی 6
مبارزه هفتم (وزن 87- کیلوگرم):
حسین مهدوی 18 – یزدان امجدیان 30
مبارزه هشتم (وزن 87+ کیلوگرم):
شروین شعبانی 7 - علیرضا دولتخواه 15
« تیم باشگاه مقاومت 5 – تیم لوازم خانگی کن 3»
مبارزه اول (وزن 74- کیلوگرم):
شهاب یوسفی 15 – کامران کاظمی 35
مبارزه دوم (وزن 87+ کیلوگرم):
پوریا عرفانیان 24 – حسین فتحی 4
مبارزه سوم (وزن 63- کیلوگرم):
علی چهرقانی 5 – نیما نوری 22
مبارزه چهارم (وزن 87- کیلوگرم):
محمدرضا محبی 10 – فرزام تنهایی 3
مبارزه پنجم (وزن 80- کیلوگرم):
محمد صفایی 20 – امیرحسین امجدیان 19
مبارزه ششم (وزن 58- کیلوگرم):
پارسا کمالی 23 – مهرشاد قلیچ 7
مبارزه هفتم (وزن 54- کیلوگرم):
مهران رضایی 35 – امیرمحمد اسدی 15
مبارزه هشتم (وزن 68- کیلوگرم):
حامد اصغری – آرش وزیری دوست / انصراف اصغری - برنده وزیری دوست
« تیم هیات تکواندو صومعه سرا 3 - تیم هیات تکواندو شهرستان نوشهر 5»
مبارزه اول (وزن 54- کیلوگرم):
ابوالفضل داداشی 29 – امیررضا محمدی 17
مبارزه دوم (وزن 63- کیلوگرم):
امیرحسین شکری 4 – عرفان جمشیدی 20
مبارزه سوم (وزن 74- کیلوگرم):
حسن گلخنی 5 – محمدرضا جمشیدی 20
مبارزه چهارم (وزن 58- کیلوگرم):
مهدی محمدی پور 11 – تورج خزایی 12
مبارزه پنجم (وزن 87+ کیلوگرم):
علیرضا ثمینی 13 – محمد شرج خیری صفر
مبارزه ششم (وزن 68- کیلوگرم):
مهدی امیرخانزاده 23 – سیدامیررضا حسینی 27
مبارزه هفتم (وزن 80- کیلوگرم):
سلمان خاکپور 8 – مهدی رضا حسن امرجی 15
مبارزه هشتم (وزن 87- کیلوگرم):
پرهام خاوری 10 – علی علیمحمدی 4
نتایج مبارزات هفته دوم:
« تیم آزمایشگاه آراد البرز صفر – تیم لوازم خانگی کن 8»
مبارزه اول (وزن 54- کیلوگرم):
کسری مهرعلیزاده 29 – احمدرضا کاکاوند 32
مبارزه دوم (وزن 58- کیلوگرم):
کاوه خالدیان 16 – سیدآرین خیری 36
مبارزه سوم (وزن 63- کیلوگرم):
علی ساریخانی 20 – نیما نوری 20/ راند طلایی – برنده نماینده لوازم خانگی کن
مبارزه چهارم (وزن 68- کیلوگرم):
سجاد عمرانی 3 – آرش وزیری دوست 4
مبارزه پنجم (وزن 74- کیلوگرم):
نیما الوندی 8 – کامران کاظمی 21
مبارزه ششم (وزن 80- کیلوگرم):
امیرحسین محمودی 28 – امیرحسین امجدیان 30
مبارزه هفتم (وزن87- کیلوگرم):
حسین مهدوی 16 – سیدیاسین آزاد 27
مبارزه هشتم (وزن 87+ کیلوگرم):
علی طاهرخانی 4 – سیدابراهیم حسینی 24
« تیم باشگاه مقاومت 7 – تیم هیات تکواندو صومعه سرا یک»
مبارزه اول (وزن 58- کیلوگرم):
نریمان مریدانی 26 – علی شفیع زاده 22
مبارزه دوم (وزن 87+ کیلوگرم):
پوریا عرفانیان 22 – علیرضا ثمینی 4
مبارزه سوم (وزن 87- کیلوگرم):
محمدرضا محبی 22 – پرهام خاوری 8
مبارزه چهارم (وزن 54- کیلوگرم):
مهران رضایی 41 – حسن مهرزاده 20
مبارزه پنجم (وزن 63- کیلوگرم):
امیرحسین طاهری 19 – امیرحسین شکری 20
مبارزه ششم (وزن 68- کیلوگرم):
حامد اصغری 22 – مهدی امیرخانزاده 3
مبارزه هفتم (وزن 74 کیلوگرم):
امیررضا قاسمی 13 – حسن گلخنی 7
مبارزه هشتم (وزن 80- کیلوگرم):
محمد صفایی 10 – سلمان خاکپور یک
« تیم هیات تکواندو شهرستان نوشهر 7 – تیم باشگاه یزدان یک »
مبارزه اول (وزن 58- کیلوگرم):
پویان جعفرصالحی 9 – متین افشار 6
مبارزه دوم (وزن 87+ کیلوگرم):
امیرحسین صادقی 15 – علیرضا دولتخواه 10
مبارزه سوم (وزن 63- کیلوگرم):
عرفان جمشیدی 15 – یاسین حسن زاده 9
مبارزه چهارم (وزن 87- کیلوگرم):
علی علی محمدی 23 – یزدان امجدیان 6
مبارزه پنجم (وزن 54- کیلوگرم):
امیررضا محمدی 20 – امیررضا حسنی 15
مبارزه ششم (وزن 80- کیلوگرم):
مهدی رضا حسن امرجی 14 – امیرحسین قهرمانی 13
مبارزه هفتم (وزن 74- کیلوگرم):
محمدرضا جمشیدی 10 – سالار آذربد 12
مبارزه هشتم (وزن 68- کیلوگرم):
امیررضا حسینی – سینا صابر / انصراف نماینده یزدان – برنده نماینده هیات تکواندو نوشهر
اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید