این سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو و به نقل از هیات تکواندو استان بوشهر، مژده علیزاده نائب رئیس هیات تکواندو استان با اشاره به برگزاری رقابت های آزاد استانی گفت: در این مسابقات ورزشکارانی از شهرستان های بوشهر، کنگان، دشتستان،گناوه، تنگستان، دشتی و جم به مدت یک روز به میزبانی خانه تکواندو در بوشهر با یکدیگر به رقابت پرداختند.
مژده علیزاده ادامه داد: این رقابت ها در رده سنی خردسالان در ۱۰ وزن برگزار شد.
وی افزود: در بخش فنی ترین بازیکن "زهرا نخجو" از باشگاه پارس کنگان به عنوان نفر برتر معرفی شد و عنوان های بهترین مربی و داوران نیز به ترتیب به "مژده علیزاده" از باشگاه سروش بوشهر ، "نگین فیض آبادی" و " زهرا زندی" رسید.
علیزاده اضافه کرد: در بخش تیمی باشگاه سروش بوشهر و باشگاه ولیعصر برازجان به ترتیب سکوی اول و دوم تیمی را از آن خود کردند و باشگاه پارس کنگان موفق به کسب مقام سومی مسابقات گردید.
نفرات برتر این رقابت ها به شرح زیر معرفی شدند:
"وزن اول"
مقام اول: آوینا زنده بودی (باشگاه سروش بوشهر)
مقام دوم: سارا زویداوی اصل (باشگاه سروش بوشهر)
مقام سوم: دیبا دهدشتی (باشگاه ولیعصر برازجان)
"وزن دوم"
مقام اول: زهرا هژبری (باشگاه پارس کنگان)
مقام دوم: سارینا صداقت پیشه (باشگاه ولیعصر برازجان)
"وزن سوم"
مقام اول : لیلا شیخ زاده (باشگاه نادری امامزاده بوشهر)
مقام دوم : زهرا عابدی (باشگاه ولیعصر برازجان)
مقام سوم : مستوره صداقت (باشگاه ولیعصر برازجان)
مقام سوم مشترک : غزل قاسمی (باشگاه برجیس بوشهر)
"وزن چهارم"
مقام اول: حنانه پور خوبیاری (باشگاه ولیعصر برازجان)
مقام دوم : آروشا عیسوندی (باشگاه پارس کنگان)
مقام سوم : نازنین مختاری (باشگاه پارس کنگان)
مقام سوم مشترک: ثنا غلامی (باشگاه مهبا بوشهر)
"وزن پنجم"
مقام اول: زهرا نخجو (باشگاه پارس کنگان)
مقام دوم: هستی سلیمانی (باشگاه خلیج فارس کنگان)
مقام سوم: یاسمین غلامی (باشگاه پارس کنگان)
مقام سوم مشترک: فاطمه زهرا وراوی (باشگاه نادری امامزاده بوشهر)
"وزن ششم"
مقام اول: الینا آریان (باشگاه سروش بوشهر)
مقام دوم: ملیکا امیری (باشگاه ساحل بوشهر)
مقام سوم: فاطمه نوروزی (باشگاه پارس کنگان)
مقام سوم مشترک: رها صمصامیان (باشگاه ولیعصر برازجان)
"وزن هفتم"
مقام اول: نهال مختاری (باشگاه سروش بوشهر)
مقام دوم: ام البنین دزفولی (باشگاه سروش بوشهر)
مقام سوم: الناز اسفرم (باشگاه برجیس بوشهر)
مقام سوم مشترک: فاطمه زهرا محمدی خورموجی (باشگاه برجیس بوشهر)
"وزن هشتم"
مقام اول: روشنک نوری (باشگاه سروش بوشهر)
مقام دوم : یگانه خسروی نژاد (باشگاه ولیعصر برازجان)
مقام سوم : هانیه گوهر دوست (باشگاه مهبا بوشهر)
"وزن نهم"
مقام اول: رها ابراهیمی (باشگاه نادری امامزاده بوشهر)
مقام سوم: ریحانه ساجدیان (باشگاه برجیس بوشهر)
مقام سوم: مهدیس کلانتر زاده (باشگاه ولیعصر برازجان)
"وزن دهم"
مقام اول : نازنین زهرا باقری (باشگاه ولیعصر برازجان)
مقام دوم : آیلین آریان پور (باشگاه خلیج فارس کنگان)
مقام سوم: هانیه عارف (باشگاه سروش بوشهر)
اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید