این سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو ؛یازدهمین دوره مسابقات تکواندو جام باشگاههای آسیا با حضور106 تکواندو کار در قالب 17 تیم از11 کشور ( ایران سه تیم ، هند دو تیم ، عراق دو تیم ، ازبکستان دو تیم ، قزاقستان دو تیم ، افغانستان، اردن ،عمان، پاکستان، امارات و پناهندگان ) از صبح امروز شنبه 14 اسفند ماه در خانه تکواندو و به میزبانی ایران برگزارشد.
نتایج این رقابتها به شرح زیر است؛
وزن اول ( 54 کیلو گرم )
مرحله یک هشتم نهایی
حسین لطفی ( تیم فرمانیه ) 23_ علی شکور نظری( تیم افغانستان)3
امیر رضا مددی ( تیم پناهندگان ) 10 - جا خونگیر خوابیدو ( تیم دو ازبکستان) 25
لیث الراشد ( تیم اردن) 10 _ ایلانوژاویل گازینو( تیم کاز قزاقستان) 6
عبدالرحمان مونیرالسعدی ( تیم عمان ) 2 _ آزیدت دوسین بک( تیم کاز قزاقستان) 22
شهزیب خان (پاکستان) 31_-آروانیدا (هند)9
سجاد صفا یاسین آمد (تیم عراق) 3 - علی توکلی(تیم شهرداری ورامین ) 16
عباس ناعم موات ( تیم عراق )12 – امو نجول اوتاجانف (ازبکستان) 10
امیر عباس رهنما ( لوازم خانگی کن ) 21 -امان کومار ( تیم هند ) قرعه استراحت 12
مرحله یک چهارم حسین لطفی ( فرمانیه ) 27 - جاخونگیر خدابیدو (ازبکستان) 12
لیث الراشد ( اردن ) 18 - آزیدت دسین بک ( قزاقستان) 13
شهزییب خان( پاکستان) 16- علی توکلی ( شهرداری ورامین ) 17
آموبخون اتاجانف ( ازبکستان) 5- امیر عباس رهنما ( لوازم خانگی کن) 13
مرحله نیمه نهایی
حسین لطفی ( فرمانیه) 12 - لیث الراشد ( اردن ) 13
علی توکلی ( شهرداری ورامین )2 - امیر عباس رهنما(لوازم خانگی کن) 3
مرحله نهایی:
حسین لطفی ( فرمانیه ) 7 - امیر عباس رهنما ( لوازم خانگی کن ) 8
وزن دوم ( 58 – کیلو گرم )
مرحله یک هشتم
محسن رضایی ( افغانستان ) قرعه استراحت
محمد ناأم فرتویی ( عراق ) 20 - اوتابک ترگان بکوف( ازبکستان) 18
علی اصغرعلی مرادیان ( شهرداری ورامین ) 23 -پالاش تامولی ( هند) 3
علیرضا ابراهیمی ( پناهندگان ) 15- ابوالمهدی عبدالجلال( عراق) 17
آمانوبل بگیم یتوف ( قزاقستان )13 - متین رضایی( لوزام خانگی کن ) 18
آنش دان دوتیا ( هند ) 2 - رخات راکی ( تیم قزاقستان) 19
دنیور ماهکامو ( ازبکستان ) 16 - ابراهیم صفری ( امارت ) 27
محمد صادق دهقانی ( تیم فرمانیه )
مرحله یک چهارم
محسن رضایی ( افغانستان ) 16 - اتابک ترگانبکوف ( ازبکستان)8
علی اصغر مرادیان ( شهرداری ورامین ) 28 - ابوالمهدی عبدالجلال( عراق) 4
متین رضایی ( لوازم خانگی کن) 26 -رخات راکیو (قزاقستان) 24
محمدصادق دهقانی(فرمانیه) 25 - ابراهیم صفری ( امارات) 29
مرحله نیمه نهایی
محمدصادق دهقانی(فرمانیه) 16- متین رضایی ( لوازم خانگی کن) 11
محسن رضایی ( افغانستان ) 4 - علی اصغر مرادیان ( شهرداری ورامین ) 10
مرحله نهایی
علی اصغر مرادیان ( شهرداری ورامین) 8 - محمد صادق دهقانی ( فرمانیه) 12
وزن سوم ( 63- کیلو گرم )
مرحله یک هشتم
زید الهلاوانی ( اردن ) قرعه استراحت
علی سینا عزیزی ( پناهندگان ) 8 -عسکر اوتی جین (قزاقستان) 18
محمد حسن پلنگ افکن ( شهرداری ورامین )24 - اکاش بهار داج( باشگاه پلیس عراق)4
محمد ارباز خان ( پاکستان ) یک - یاشا عطاردی ( باشگاه امال عراق ) 13
نیازپلا تو ( ازبکستان )12 - آتورشایکینو ( قزاقستان ) 10
میثم رضایی ( افغانستان ) یک - فرزان عاشور زاده ( باشگاه کن ) 13
خدابردی زیدلایف ( ازبکستان ) 8 -محمد السا یر الا(تیم عراق) 6
سروش احمدی ( فرمانیه ) قرعه استراحت
مرحله یک چهارم
فرزان عاشورزاده(باشگاه کن ) 29 - نیازپلا تو ( ازبکستان ) 13
پاشا عطاردی ( امانه عراق ) 7 - محمد حسن پلنگ ( شهرداری ورامین ) 5
زیدا الهلاوانی ( اردن ) 20 - عسکر اوتی جین ( قراقستان) 2
خدابردی زیدلایف ( ازبکستان)2 - سروش احمدی(فرمانیه ) 22
مرحله نیمه نهایی:
فرزان عاشورزاده(باشگاه کن ) 7- سروش احمدی(فرمانیه ) 10
زیدا الهلاوانی ( اردن ) 13 -پاشا عطاردی ( امانه عراق ) 8
مرحله نهایی:
سروش احمدی(فرمانیه ) 21 - زیدا الهلاوانی ( اردن ) 15
وزن چهارم ( 68 – کیلو گرم )
مرحله یک هشتم نهایی
البیک رشیدوف ( تیم ازبکستان ) استراحت
عدنان مقصود ( تیم پاکستان ) 4 - راوی کان یال( تیم هند ) 38
ناوین ( هند) یک - دیوربک توخالبیف ( ازبکستان ) 22
ابوالفضل قشقایی ( تیم فرمانیه )20 - عرفان بزرگی ( شهرداری ورامین )10
محمد حسین زاهدی ( باشگاه کن ) 24- ابوالفضل یعقوبی ( امارات )12
غلام مرتضی صالح ( افغانستان) 17- احمد رضایی ( پناهندگان )3
احمد خلیل ال قاضی ( عراق )6 -میرژان عبدلا( قزاقستان )26
یراسلی آراپ بای ( قزاقستان) - استراحت
مرحله یک چهارم
اولبک رشیدوف ( ازبکستان) 33 - راوی کان یال( هند ) یک
دیوربک توخالبیف ( ازبکستان) 9 -عرفان بزرگی ( شهرداری ورامین) 12
محمد حسین زاهدی ( باشگاه کن ) 27 -غلام مرتضی صالح (افغانستان) 5
میرژانعبدلا( کازقزاقستان) 11- یراسلی آراپ بای ( قزاقستان) 27
مرحله نیمه نهایی
اولبک رشیدوف ( ازبکستان) 18-عرفان بزرگی ( شهرداری ورامین) یک
محمد حسین زاهدی ( باشگاه کن )30 - یراسلی آراپ بای ( قزاقستان) 12
مرحله نهایی:
اولبک رشیدوف ( ازبکستان) 25 - محمد حسین زاهدی ( باشگاه کن ) 8
وزن پنجم ( 74 – کیلو گرم )
مرحله یک هشتم
جوربیک جونوف ( ازبکستان) - استراحت
مهدی محمدی ( پناهندگان) 7 -اکاشی هودا ( هند ) 19
عبدالرخمون مارییوف ( قزاقستان) قرعه استراحت
دانیال بزرگی ( فرمانیه ) قرعه استراحت
سید امید حسینی ( البصره عراق ) قرعه استراحت
نجمدین کثیوخوجیف ( ازبکستان) 19 - میر هاشم حسینی ( شهرداری ورامین ) 18
محمد مهدی عمادی ( باشگاه کن ) 11- مادی آیو مافیر ( قزاقستان) 5
شیوانوس تاگی ( هند ) قرعه استراحت
مرحله یک چهارم
جوربک جونوف( ازبکستان) 28 - آکاشی هودا ( هند) 19
عبدالراخموم ماری یوف ( قزاقستان) 2 - دانیال بزرگی ( فرمانیه ) 15
سید امید حسینی ( البصره عراق ) 19 - نجمدین کثیوخوجیف ( ازبکستان) 16
محمد مهدی عمادی ( باشگاه کن) 17 - شیوانوس تاگی ( هند ) یک
مرحله نیمه نهایی
محمد مهدی عمادی ( باشگاه کن ) 27 - سید امیر حسینی ( البصره عراق) 16
جوربک جونوف (ازبکستان) 16 - دانیال بزرگی ( فرمانیه ) 19
مرحله نهایی:
دانیال بزرگی (فرمانیه) 26 - محمد مهدی عمادی ( باشگاه کن) 21
وزن ششم ( 80 – کیلو گرم )
یک هشتم نهایی
شوخرات سالایو ( ازبکستان) قرعه استراحت
علی اشکوریان ( فرمانیه ) 23 -امران ( هند ) 3
مصطفی یاسر حسینی ( عراق ) قرعه استراحت
نرلان میرزابیف ( قزاقستان) قرعه استراحت
مسعود خوش نیت ( افغانستان ) قرعه استراحت
محمد اقبالی ( تیم پاکستان ) - محمد مهدی گواری ( پناهندگان )
شی رای ( هند ) 10 - محمد حسین یزدانی (شهرداری ورامین ) 30
آرین سلیمی (باشگاه کن ) قرعه استراحت
مرحله یک چهارم
شوخرات سالایو( ازبکستان) 25 - علی اشکوریان ( فرمانیه ) 4
مصطفی ناصرحسینی(عراق) 5 - نرلان میرزابیف ( قزاقستان) 12
مسعود خوش نیت ( افغانستان) 23 - محمد مهدی گواریان (پناهندگان) 14
محمد حسین یزدانی ( شهرداری ورامین ) 19 - ارین سلیمی ( باشگاه کن ) 21
مرحله نیمه نهایی
شوخرات سالایو( ازبکستان) یک - نرلان میرزابیف ( قزاقستان) صفر
مسعود خوش نیت ( افغانستان) 3 - آرین سلیمی ( باشگاه کن) 13
مرحله نهایی
شوخرات سالایو( ازبکستان) 25 - آرین سلیمی ( باشگاه کن) 11
وزن هفتم ( 87 – کیلو گرم )
مرحله یک هشتم
اسماعیل دیسبای ( قزاقستان ) قرعه استراحت
ادریس خان ( پاکستان ) 10- ساتویندر ( هند) 9
مهدی قیاسی زاده ( البصره عراق) 17 - امیر حسین کولیوند ( پناهندگان ) یک
محمد طاها شمخانی ( باشگاه کن ) 10 - نیکتا رافالویچ ( ازبکستان ) 16
علی آل هاشمی ( عمان ) 6 - مهران برخورداری ( باشگاه کن ) 26
سالار رحمتی ( شهرداری ورامین ) 12 - مهدی جلالی ( فرمانیه ) 19
شاشاک پاتیل ( هند ) 4 - امیر محمد قهرمانی( باشگاه اس جی امارات )21
فاهد ( تیم اردن ) قرعه استراحت
مرحله یک چهارم
اسماعیل دیسبای ( قزاقستان ) 16 - آدریس خان ( پاکستان) 3
مهدی قیاسی زاده ( عراق) 6 - نیکیتا رافالویچ ( ازبکستان) 17
مهران برخورداری ( باشگاه کن ) 19 - مهدی جلالی ( فرمانیه ) 18
امیر محمد قهرمانی ( امارات ) 17 - فهد صبری ( اردن ) 24
مرحله نیمه نهایی
اسماعیل دیسبای ( قزاقستان ) 9 - نیکیتا رافالویچ ( ازبکستان) 7
مهران برخورداری ( باشگاه کن ) 16 - فهد صبری ( اردن ) 7
مرحله نهایی
مهران برخورداری ( باشگاه کن ) 2 -اسماعیل دیسبای ( قزاقستان ) 11
وزن هشتم (87 + کیلو گرم )
مرحله یک هشتم
سجاد مردانی ( باشگاه کن ) قرعه استراحت
سهیل محمدیان (تیم عراق) قرعه استراحت
اکشای کومار ( هند ) 3 - مهدی عابدینی ( فرمانیه ) 18
علی احمدی ( شهرداری ورامین ) قرعه استراحت
همزه عمر سعید( پاکستان) قرعه استراحت
کودیربیک ارلوروف( ازبکستان) یک - علی اکبر امری ( پناهندگان) 19
آرش دباغ تفرشی ( امارات ) 22 - آرمان تاجیک ( پناهندگان )2
شوخوروخ رجبف (ازبکستان) قرعه استراحت
مرحله یک چهارم
سجاد مردانی (باشگاه کن )25 - سهیل محمدیان (تیم عراق)18
آکاشی کومار ( هند) 7 - علی احمدی ( شهرداری ورامین) 21
همزه عمو سعید ( پاکستان) 6 - علی اکبر امیری( پناهندگان ) 7
آرمان تاجیک ( پناهندگان ) 2-شوخوروخ رجبف (ازبکستان) صفر
مرحله نیمه نهایی
سجاد مردانی ( باشگاه کن ) 12 - علی احمدی ( شهرداری ورامین ) 4
علی اکبرامری(پناهندگان) 2 - آرش دباغ تفرشی ( امارات) 11
مرحله نهایی
سجاد مردانی ( باشگاه کن ) 6- آرش دباغ تفرشی ( امارات) 13
اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید