سایت رسمی فدراسیون تکواندو ج.ا.ایران

این سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
 • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
  آدرس: تهران - خيابان شريعتي - خيابان شهيد ميرزاپور (خيابان سهيل سابق) كوچه شهید طاهری - روبروي مجتمع مسكوني سبحان - فدراسيون تكواندو جمهوري اسلامي ايران
  کدپستی: 1931735593

  تلفن : 22242441
  تلفن : 22242442
  تلفن : 22242443

در حاشیه دوره بین المللی هانمادانگ؛

سوگ: ایران فرصتی مناسب برای رشد تکواندو در کشورهای همسایه است

رئیس مرکز آموزش جهانی گفت: کشورهایی که قصد رشد در تکواندو دارند، فرصت مناسبی خواهند داشت تا به مرکز آموزش جهانی کوکی وان در ایران بیایند.

یون یونگ سوگ در گفت وگو با روابط عمومی فدراسیون تکواندو، درباره میزبانی ایران از دوره بین المللی هانمادانگ، بیان کرد: میزبانی این دوره بین المللی در ایران بسیار خوب بود و مانند سال‌های گذشته در برگزاری دوره‌های مختلف، موفق عمل کرده است. بعد از افتتاح مرکز آموزش جهانی کوکی وان در ایران و طی صحبت‌هایمان با هادی ساعی رئیس فدراسیون تکواندو، برخی مسئولیت‌ها به این کشور واگذار می‌شود تا نه تنها علاقه مندان در ایران؛ بلکه در کشورهای همسایه از این موقعیت مناسب، بهره ببرند.

او در ادامه با اشاره به تمدن غنی ایران، اظهار کرد: بار اولی نیست که به ایران سفر می کنم و پیش‌تر نیز تجربه حضور در این کشور را داشته ام. تاریخ و تمدن کشور ایران مثال زدنی است و قطعا روابط خوبمان با این کشور موجب می شود تا همکاری‌ها بخصوص در تکواندو گسترده تر شوند. همچنین طی صحبت‌هایی که با هادی ساعی رئیس فدراسیون تکواندو داشته ایم، کشورهایی که قصد رشد در تکواندو دارند، فرصت مناسبی خواهند داشت تا به مرکز آموزش جهانی کوکی وان بیایند.

رئیس مرکز آموزش جهانی درباره حضور هادی ساعی در راس فدراسیون تکواندو، عنوان کرد: طبق شناختی که از ساعی داریم، او قهرمان المپیک و جهان است و قطعا با شناختی که از تکواندو دارد، می تواند برای پیشرفت و تکرار قهرمانی ها قدم محکمی بردارد. 

فدراسیون تکواندو در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

پیوندهای مهم


لیست داروهای ممنوعه 2020

مشاهده

قوانین ، ثبت علامت تجاری

مشاهده

پایگاه خبری شهدای تکواندو

مشاهده

بانک اطلاعات فدراسیون

مشاهده

جشنواره شهید رجایی

مشاهده

تقویم ورزشی سال 1400

مشاهده