سایت رسمی فدراسیون تکواندو ج.ا.ایران

این سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
 • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
  آدرس: تهران - خيابان شريعتي - خيابان شهيد ميرزاپور (خيابان سهيل سابق) كوچه شهید طاهری - روبروي مجتمع مسكوني سبحان - فدراسيون تكواندو جمهوري اسلامي ايران
  کدپستی: 1931735593

  تلفن : 22242441
  تلفن : 22242442
  تلفن : 22242443

ثبت نام در مسابقات آزاد نوجوانان کشور آغاز شد

مسابقات آزاد نوجوانان کشوری در دو گروه دختران و پسران، از 4 خرداد ماه به مدت هشت روز در خانه تکواندو برگزار می شود؛ ثبت نام برای حضور در این مسابقات در بخش دختران از امروز و در گروه پسران از فردا (یکشنبه 18 اردیبهشت ماه) آغاز خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو؛ 13 دوره مسابقات قهرمانی نوجوانان جهان ۱۱ الی ۱۶ مرداد به میزبانی بلغارستان در شهر صوفیه  و11 دوره رقابت‌های قهرمانی آسیا ۲۶ و ۲۷ مرداد ماه در مغولستان و شهر «اولان باتور» برگزار می‌گردد.

بر همین اساس با اعلام کمیته مسابقات فدراسیون تکواندو، رقابت های آزاد کشوری نوجوانان در دو گروه دختران و پسران  از دهه اول خرداد ماه  برگزار خواهد شد.

مسابقات در گروه دختران از 4 خرداد ماه  طی چهار روز برگزار می‌شود که ثبت‌نام از امروزشنبه 17 اردیبهشت ماه  آغاز شده است و تا   27  اردیبهشت ماه امکان‌پذیر می‌باشد. پیکارهای گروه پسران نیز از 8 الی 11 خرداد ماه  پیگیری خواهد شد و ثبت نام از فردا یکشنبه 18 اریبهشت ماه آغاز وتا  31  انجام می‌شود.

متولدین 11 دی‌ماه 1383 تا 10 دی‌ماه 1386 جواز حضور در این رقابت‌ها را دارند؛ تاریخ دقیق برگزاری و وزن کشی  هر وزن نیز پس از پایان ثبت نام از طریق سایت فدراسیون تکواندو اطلاع رسانی خواهد شد.

فدراسیون تکواندو در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

پیوندهای مهم


لیست داروهای ممنوعه 2020

مشاهده

قوانین ، ثبت علامت تجاری

مشاهده

پایگاه خبری شهدای تکواندو

مشاهده

بانک اطلاعات فدراسیون

مشاهده

جشنواره شهید رجایی

مشاهده

تقویم ورزشی سال 1400

مشاهده