این سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو و به نقل از هیات تکواندو استان بوشهر، سید جلال سید مردانی رئیس هیات تکواندو استان بوشهر ضمن اعلام خبر فوق، بیان کرد: این مسابقات در رده سنی نوجوانان پسر و با حضور ۵۶ ورزشکار با همکاری آموزش و پرورش بوشهر و با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی روز جمعه در سالن ۲۰۰۰ نفری فجر بوشهر برگزار شد و نفرات برتر معرفی شدند.
رییس هیات تکواندو استان بوشهر خاطرنشان کرد: این مسابقات با حضور ۵۶ ورزشکار از شهرستان های بوشهر، گناوه، دشتستان ،کنگان و جم در رده سنی نوجوانان برگزار شد.
سید مردانی افزود: در بخش فنی ترین بازیکن "محمد حسین قنواتی" از باشگاه هیات تکواندو گناوه به عنوان نفر برتر معرفی شد، عنوان بازیکن اخلاق به "امیرحسین مظفری" از باشگاه جم تعلق گرفت و داوران برگزیده این رقابت ها نیز به ترتیب به آقایان "محسن قناعت زاده" و "حسین بازیار" رسید.
رئیس هیات تکواندو استان بوشهر عنوان کرد: در این رقابت ها باشگاه ساعی بوشهر، باشگاه هیات تکواندو گناوه و باشگاه نادری بوشهر به ترتیب اول تا سوم شدند.
وی نفرات برتر مسابقات تکواندو دانش آموزی، یادواره شهیدان حسن خوشبخت و عبدالرسول قادریان در استان بوشهر را به شرح زیر اعلام کرد:
"وزن اول"
مقام اول : آرمین برزگر (باشگاه نادری بوشهر)
"وزن دوم"
مقام اول: فرشید رستمی (باشگاه تکنیک برتر بوشهر)
مقام دوم: رضا هوشمند (باشگاه پارسیان بوشهر)
مقام سوم: امیر حسین مظفری (باشگاه جام جم)
مقام سوم مشترک : حمیدرضا روشن قیاسی (باشگاه آینده سازان دشتی)
"وزن چهارم"
مقام اول: علیرضا اسماعیلی (باشگاه کسرا بوشهر)
مقام دوم: امین کرمی (باشگاه گناوه)
مقام سوم: کیارش دشتی زاده (باشگاه گناوه)
"وزن پنجم"
مقام اول: ماهان ربیعی منفرد (باشگاه نادری بوشهر)
مقام دوم: علیرضا دادسر (باشگاه پارسیان بوشهر)
مقام سوم: محمد مهدی عرب زاده (باشگاه گناوه)
"وزن ششم"
مقام اول: امیرحسین وفایی (باشگاه ساعی بوشهر)
مقام دوم: حسین احمدی زاده (باشگاه ساعی بوشهر)
مقام سوم: محمد باقر خجسته (باشگاه جام جم)
"وزن هفتم"
مقام اول: ابولفضل عابدی (باشگاه ساعی بوشهر)
مقام دوم: امیر عباس جمیله ای (باشگاه گناوه)
مقام سوم: حسین قدسی (باشگاه شهید حججی بوشهر)
مقام سوم مشترک: دانیال مبارک (باشگاه عقاب بوشهر)
"وزن هشتم"
مقام اول: محمد صادق بهبودی (باشگاه عقاب بوشهر)
مقام دوم: مهدی بشاری (باشگاه پارسیان بوشهر)
مقام سوم: محمد حسن پور (باشگاه فرهنگ)
مقام سوم مشترک: آریا صالحی (باشگاه کسرا بوشهر)
"وزن نهم"
مقام اول: امیر حسین اعتصامی فر (باشگاه ساعی بوشهر)
مقام دوم: علیرضا عوضی (باشگاه گناوه)
"وزن دهم"
مقام اول: محمد حسین قنواتی(باشگاه گناوه)
مقام دوم: نوید مرادی (باشگاه عقاب بوشهر)
مقام سوم: امیر حسین مظفری (کوثر برازجان)
مقام سوم مشترک: آصف احدی (باشگاه ستارگان جنوب)
اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید