سایت رسمی فدراسیون تکواندو ج.ا.ایران

این سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
 • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
  آدرس: تهران - خيابان شريعتي - خيابان شهيد ميرزاپور (خيابان سهيل سابق) كوچه شهید طاهری - روبروي مجتمع مسكوني سبحان - فدراسيون تكواندو جمهوري اسلامي ايران
  کدپستی: 1931735593

  تلفن : 22242441
  تلفن : 22242442
  تلفن : 22242443

رقابتهای بین المللی لبنان؛

تیم ملی تکواندو به بیروت رسید/شنبه مبارزه تکواندوکاران ایران

تیم ملی تکواندو کشورمان برای حضور در رقابتهای آزاد لبنان بامداد امروز پنجشنبه وارد بیروت شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو، این دوره از مسابقات با حضور 371  در سه رده سنی نونهالان، نوجوانان و بزرگسالان از روز جمعه 15 مهرماه در سالن «نوفل نوهاد» شهر بیروت آغاز می شود. در روز نخست، رقابتهای رده سنی نونهالان برگزار می شود و شنبه 16 مهرماه 161 تکواندوکاران حاضر در رده سنی بزرگسالان مسابقات خود را در هر دو بخش زنان و مردان و در کلیه اوزان برگزار می کنند. 

 تیم ملی تکواندو کشورمان که برای حضور در این رقابتها عصر چهارشنبه 13 مهرماه تهران را به مقصد بیروت ترک کرده بود، بامداد امروز پنجشنبه با استقبال رایزن اقتصادی سفارت جمهوری اسلامی ایران در سفارت لبنان وارد پایتخت این کشور شد.

سعیده نصیری و غزل سلطانی (سمنان)، مریم رضانژاد (مازندران)، مبینا نعمت زاده (تهران)، زهرا شیدایی (مازندران)، نرگس میرنوراللهی، زینب اسماعیلی و فاطمه شفیع پور در بخش زنان، مهدی حاجی موسائی، مهدی عابدینی، ابوالفضل زندی و علی نجفی (البرز)، آرمین هادی پور (گیلان)، فرزان عاشورزاده و ابوالفضل عباسی (مازندران)، رضا کلهر (تهران)، امیرمحمد بخشی، میرهاشم حسینی (آذربایجان شرقی)، سجاد مردانی و محمدحسین یزدانی (اصفهان)، مهران برخورداری (قزوین) تکواندوکاران حاضر در این رقابتها هستند.

هدایت تیم ملی تکواندو در گروه بانوان در این رویداد برعهده ندا زارع است، مهروز ساعی به عنوان مربی وی را همراهی می کند. در گروه آقایان نیز بیژن مقانلو سرمربی است و مسعود حجی زواره مربی تیم خواهد بود. همچنین علی سپهری رئیس هیات تکواندو استان زنجان به عنوان سرپرست و الهام رحیمی به عنوان مدیر، تیم را همراهی می کنند. 

فدراسیون تکواندو در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

پیوندهای مهم


لیست داروهای ممنوعه 2020

مشاهده

قوانین ، ثبت علامت تجاری

مشاهده

پایگاه خبری شهدای تکواندو

مشاهده

بانک اطلاعات فدراسیون

مشاهده

جشنواره شهید رجایی

مشاهده

تقویم ورزشی سال 1400

مشاهده