سایت رسمی فدراسیون تکواندو ج.ا.ایران

این سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
 • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
  آدرس: تهران - خيابان شريعتي - خيابان شهيد ميرزاپور (خيابان سهيل سابق) كوچه شهید طاهری - روبروي مجتمع مسكوني سبحان - فدراسيون تكواندو جمهوري اسلامي ايران
  کدپستی: 1931735593

  تلفن : 22242441
  تلفن : 22242442
  تلفن : 22242443

سلطانی: امیدوارم در رقابت های جهانی برای کشورم افتخارآفرینی کنم

عضو تیم ملی تکواندو کشورمان گفت: اگر در روز مسابقه خود واقعی ام باشم، توانایی سکونشینی را خواهم داشت.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو، غزل سلطانی دارنده مدال برنز رقابت های قهرمانی آسیا 2021 و نایب قهرمان بازی های همبستگی کشورهای اسلامی قونیه، حالا در وزن 49- کیلوگرم در بیست و پنجمین دوره رقابت های قهرمانی جهان مکزیک حاضر است.

در سبک وزن پیشتر تنها در وزن 46- کیلوگرم رقابت های جهانی 2021، مهلا مومن زاده صاحب مدال شده است و این بار غزل سلطانی در نظر دارد در یک وزن بالاتر و با پشت سر گذاشتن حریفان مدعی در رقابت های انتخابی، شایستگی هایش را اثبات کند.

غزل سلطانی در گفت و گو با روابط عمومی فدراسیون تکواندو درباره سطح رقابت های جهانی بیان کرد: در خصوص سطح رقابت های جهانی همگان آگاه هستند که برترین ها در این رویداد مهم شرکت می کنند و هر فردی که بتواند روی سکو برود راه را برای رسیدن به المپیک هموار می کند. به خودم و توانایی هایم ایمان دارم و می دانم اگر در روز مسابقه «غزل سلطانی» خود واقعی اش باشد، می تواند روی سکو برود و افتخارآفرینی کند.

او ادامه داد: تمرینات بسیار خوبی را پشت سرگذاشته ایم، از لحاظ بدنی آماده هستیم  و جای تقدیر از تیم ملی و رئیس فدراسیون تکواندو دارد که با تلاش هایشان شرایطی برایمان فراهم کردند تا به تمرین بپردازیم و برای این رویداد مهم آماده شویم. تمام تلاشم را می کنم بهترین خودم را در این مسابقات ارائه دهم و از مردم درخواست دارم برایمان دعا کنند.

فدراسیون تکواندو در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

پیوندهای مهم


لیست داروهای ممنوعه 2020

مشاهده

قوانین ، ثبت علامت تجاری

مشاهده

پایگاه خبری شهدای تکواندو

مشاهده

بانک اطلاعات فدراسیون

مشاهده

جشنواره شهید رجایی

مشاهده

تقویم ورزشی سال 1400

مشاهده