سایت رسمی فدراسیون تکواندو ج.ا.ایران

این سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
 • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
  آدرس: تهران - خيابان شريعتي - خيابان شهيد ميرزاپور (خيابان سهيل سابق) كوچه شهید طاهری - روبروي مجتمع مسكوني سبحان - فدراسيون تكواندو جمهوري اسلامي ايران
  کدپستی: 1931735593

  تلفن : 22242441
  تلفن : 22242442
  تلفن : 22242443

رقابت‌های قهرمانی جهان مکزیک؛

برخورداری نشان برنز را بر گردن آویخت

در روز اول رقابت های قهرمانی جهان مکزیک، نماینده وزن ۸۰- کیلوگرم کشورمان صاحب نشان برنز شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو، بیست و پنجمین دوره رقابتهای تکواندو قهرمانی جهان از عصر دیروز دوشنبه 23 آبان ماه با حضور 755 تکواندوکار از 120 کشور جهان به میزبانی مکزیک در سالن «متروپلیتن» شهر گوادالاخارا آغاز شده است و مهران برخورداری تنها نماینده ایران در روز اول توانست به نشان برنز برسد. 

در مبارزات وزن ۸۰- کیلوگرم که ۴۶ تکواندوکار ثبت نام کرده اند مهران برخورداری دور نخست در دو راند و با نتایج ۷ بر صفر و ۸ بر ۴ «داویس تورناد» از کانادا شکست داد و در ادامه  «هرناندز» از دومینیکن دارنده مدال برنز دوره قبل را طی ۲ راند متوالی(راند اول: ۳ بر یک و راند دوم: ۳ بر ۲) از پیش رو برداشت و سپس مقابل «شوخرات سالائف» از ازبکستان در ۲ راند متوالی و با نتایج مشابه ۳ بر یک به پیروزی دست یافت. مهران ۲ بار در بازی‌های کشورهای اسلامی و مسابقات بین المللی تهران به این ازبکستانی باخته بود.

مهران با این پیروزی راهی مرحله یک چهارم نهایی شد و در این مرحله «آلتانگرل » از   مغولستان را ۲ بر یک شکست داد و با صعود به مرحله نیمه نهایی مدال برنز خود را قطعی کرد. 

نماینده شایسته ایران در نیمه نهایی وزن ۸۰- کیلوگرم برابر پارک وو از کشور کره جنوبی قرار گرفت و راند اول توانست ۹ بر ۵ به برتری برسد. 

در راند دوم این حریف کره ای بود که ۱۴ بر ۷ پیروز شد تا برای مشخص شدن فینالیست کار به راند سوم برسد. در راند آخر پارک وو ۹ بر ۵ به برتری رسید تا اولین نشان ایران‌ به رنگ‌ برنزی باشد.

فدراسیون تکواندو در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

پیوندهای مهم


لیست داروهای ممنوعه 2020

مشاهده

قوانین ، ثبت علامت تجاری

مشاهده

پایگاه خبری شهدای تکواندو

مشاهده

بانک اطلاعات فدراسیون

مشاهده

جشنواره شهید رجایی

مشاهده

تقویم ورزشی سال 1400

مشاهده