سایت رسمی فدراسیون تکواندو ج.ا.ایران

این سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
 • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
  آدرس: تهران - خيابان شريعتي - خيابان شهيد ميرزاپور (خيابان سهيل سابق) كوچه شهید طاهری - روبروي مجتمع مسكوني سبحان - فدراسيون تكواندو جمهوري اسلامي ايران
  کدپستی: 1931735593

  تلفن : 22242441
  تلفن : 22242442
  تلفن : 22242443

رقابت های قهرمانی جهان-مکزیک

دیدار کاپیتان های تیم ملی تکواندو با حریفان سرشناس در روز چهارم مسابقات

روز چهارم رقابت های قهرمانی جهان مکزیک 2022 با برگزاری اوزان 87+ گیلوگرم آقایان و73+ کیلوگرم بانوان دنبال می شود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو، بیست و پنجمین دوره رقابت های تکواندو قهرمانی جهان از روز دوشنبه 23 آبان ماه با حضور 755 تکواندوکار از 120 کشور جهان به میزبانی مکزیک در سالن «متروپلیتن» شهر گوادالاخارا در جریان است و در روز چهارم مسابقات پنجشنبه 26 آبان ماه ایران 2 نماینده خواهد داشت.

در گروه بانوان، اکرم خدابنده با حضور 24 تکواندوکار در وزن 73+ کیلوگرم ابتدا قرار بود برابر «فیث اوگالو» از کنیا مبارزه کند اما ابا اعلام سایت فدراسیون جهانی تکواندو، دیدار اول کاپیتان تیم ملی بانوان برابر اوگالو از کنیا به دلیل حذف حریف در روز وزن کشی، برگزار نمی‌شود و دیدار اول اکرم برابر لورنا براندل از آلمان و دارنده رنکینگ اول جهان خواهد بود.در سمت جدول کاپیتان تیم ملی بانوان تکواندوکاران کشورهای اسپانیا، چین تایپه و برزیل حضور دارند.

در گروه آقایان، سجاد مردانی کاپیتان تیم ملی تکواندو آقایان در وزن 87+ کیلوگرم ابتدا برابر «لوئیس آلوارز» از ونزوئلا دیدار می کند و سپس در صورت پیروزی برابر برنده دیدارمراکش یا اوکراین به میدان می رود. در سمت جدول مردانی نمایندگان کشورهای ترکیه، استرالیا، اردن، گامبیا و گابن حضور دارند. همچنین در این وزن 37 تکواندوکار شرکت کرده اند.

گفتنی است رقابت‌های وزن ۷۴- کیلوگرم در روز چهارم برگزار می شود که به دلیل سر وزن نرسیدن میرهاشم حسینی در روز وزن‌کشی، در این وزن نماینده نخواهیم داشت.

شایان ذکر است، تا به اینجای رقابت ها رضا کلهر در وزن 68- کیلوگرم و مهران برخورداری در وزن 80- کیلوگرم آقایان توانستند 2 مدال برنز را تصاحب کنند. ابوالفضل عباسی در وزن 87- کیلوگرم، غزل سلطانی در وزن 49- کیلوگرم، نرگس میرنواللهی در وزن 62- کیلوگرم و زینب اسماعیلی در وزن 67- کیلوگرم برابر رقبا شکست خوردند.

هدایت تیم ملی تکواندو بانوان برعهده مینو مداح به عنوان سرمربی است؛ ندا زارع و مهروز ساعی به عنوان مربی وی را همراهی می‌کنند. در گروه آقایان نیز بیژن مقانلو سرمربی است و مسعود حجی زواره و  نعیما خواجوی مربیان تیم ملی خواهند بود.

فدراسیون تکواندو در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

پیوندهای مهم


لیست داروهای ممنوعه 2020

مشاهده

قوانین ، ثبت علامت تجاری

مشاهده

پایگاه خبری شهدای تکواندو

مشاهده

بانک اطلاعات فدراسیون

مشاهده

جشنواره شهید رجایی

مشاهده

تقویم ورزشی سال 1400

مشاهده