سایت رسمی فدراسیون تکواندو ج.ا.ایران

این سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
 • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
  آدرس: تهران - خيابان شريعتي - خيابان شهيد ميرزاپور (خيابان سهيل سابق) كوچه شهید طاهری - روبروي مجتمع مسكوني سبحان - فدراسيون تكواندو جمهوري اسلامي ايران
  کدپستی: 1931735593

  تلفن : 22242441
  تلفن : 22242442
  تلفن : 22242443

فردا، آغاز ثبت نام برای حضور در مسابقات آزاد کشوری نوجوانان

با اعلام کمیته مسابقات، رقابت‌های آزاد کشوری نوجوانان در دو گروه دختران و پسران در دهه پایانی فروردین ماه برگزار می‌شود؛ ثبت نام برای حضور در این مسابقات از فردا (چهارشنبه - 7 فروردین ماه) آغاز خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو، دهمین دوره مسابقات قهرمانی نوجوانان آسیا از 31 تیرماه به مدت دو روز در "امان" اردن برگزار می شود.


بر همین اساس با اعلام کمیته مسابقات فدراسیون تکواندو، رقابت های آزاد کشوری نوجوانان در دو گروه دختران و پسران دهه سوم فروردین ماه 1398 برگزار خواهد شد.

مسابقات در گروه دختران از 20 فروردین‌ماه طی سه روز برگزار می‌شود که ثبت‌نام از روز 7 تا 15 فروردین‌ماه امکان‌پذیر می‌باشد. پیکارهای گروه پسران نیز از 28 تا 31 فروردین‌ماه پیگیری خواهد شد و ثبت نام از 7 تا 21 فروردین‌ماه انجام می‌شود.

متولدین 11 دی‌ماه 1380 تا 10 دی‌ماه 1383 جواز حضور در این رقابت‌ها را دارند؛ تاریخ دقیق برگزاری هر وزن نیز پس از پایان ثبت نام از طریق سایت فدراسیون تکواندو اطلاع رسانی خواهد شد.

گفتنی است؛ دختران ملی پوش نوجوان کشورمان در دور قبل این رقابت ها با کسب 6 مدال طلا و یک نقره بر سکوی قهرمانی ایستاده و نوجوانان پسر نیز با 3 مدال طلا، 2 نقره و یک برنز عنوان نایب قهرمانی را کسب کردند.

فدراسیون تکواندو در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

پیوندهای مهم


لیست داروهای ممنوعه 2020

مشاهده

قوانین ، ثبت علامت تجاری

مشاهده

پایگاه خبری شهدای تکواندو

مشاهده

بانک اطلاعات فدراسیون

مشاهده

جشنواره شهید رجایی

مشاهده

تقویم ورزشی سال 99

مشاهده