سایت رسمی فدراسیون تکواندو ج.ا.ایران

این سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
  • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
    آدرس: تهران - خيابان شريعتي - خيابان شهيد ميرزاپور (خيابان سهيل سابق) كوچه شهید طاهری - روبروي مجتمع مسكوني سبحان - فدراسيون تكواندو جمهوري اسلامي ايران
    کدپستی: 1931735593

    تلفن : 22242441
    تلفن : 22242442
    تلفن : 22242443

در پایان مسابقات آزاد کشوری نوجوانان دختر؛

47 تکواندوکار به رقابت های انتخابی ورود به اردوی تیم ملی راه پیدا کردند

مسابقات آزاد کشوری نوجوانان دختر عصر امروز (پنجشنبه - 22 فروردین ماه) به پایان رسید و در نهایت 47 تکواندوکار به رقابت های انتخابی ورود به اردوی تیم ملی راه پیدا کردند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو، دهمین دوره مسابقات قهرمانی نوجوانان آسیا از 31 تیرماه به مدت دو روز در "امان" اردن برگزار می شود.

برهمین اساس مسابقات آزاد کشوری (ورود به اردو تیم‌ملی) نوجوانان در گروه دختران با حضور 634 تکواندوکار از روز سه‌شنبه – 20 فروردین‌ماه در فدراسیون تکواندو آغاز و امروز (پنجشنبه - 22 فروردین ماه) به پایان رسید که در نهایت 47 هوگوپوش موفق شدند به رقابت های انتخابی ورود به اردوی تیم ملی راه پیدا کنند.

مدال آوران این دوره از رقابت ها به شرح ذیل است:

وزن اول (42- کیلوگرم):
1- مبینا کلی وند (البرز) 
2- هانیه حسن نژاد (مازندران)
3- هستی پوربخشی ریک (البرز) - مائده حامدخورشید (البرز)

وزن دوم (44- کیلوگرم):
1- مهشاد احوطی (تهران)
2- فائزه وكيلي (اصفهان)
3- زهرا ریاحی فر (مازندران) - رودابه میرزاپلنگی (مازندران) 

وزن سوم (46- کیلوگرم):
1- مبينا جاهد (اردبیل)
2- نگار قدیانی (البرز)
3- نگار اسماعیلی (اصفهان) - مهسا فهیمی (یزد)

وزن چهارم (49- کیلوگرم):
1- غرل سلطانی (سمنان)
2- سارا میزبان (خوزستان)
3- مائده رحیمی (گیلان) - مریم وسیله بر (البرز)

وزن پنجم (52- کیلوگرم):
1- نسترن ولی زاده (البرز)
2- سارا احدی نیا (اصفهان)
3- عسل صابری (تهران)- شاپرک نجفی (البرز)

وزن ششم (55- کیلوگرم):
1- نرگس میرنورالهی (البرز)
2- بیتا صنعتی (تهران) 
3- نگار عزیزی (البرز) - رعنا لارتی (کرمانشاه)

وزن هفتم (59- کیلوگرم):
1- عالمه پوشیان (مازندران)
2- زهرا میخوش کمال آباد (تهران)
3- آناهیتا فقیر آزاد (گیلان) - آرمیتا دادخواه (تهران)

وزن هشتم (63- کیلوگرم):
1- تینا مدانلو (مازندران) 
2- نازنین تنکابنی (مازندران) 
3- ملیکا کریم زاده (آذربایجان شرقی) - مبینا شاهپوری (اصفهان)

وزن نهم (68- کیلوگرم):
1- آناهیتا توکلی (تهران)
2- کیمیا مولودی پور (کردستان)
3- سميرا بياني كيواني (یزد) - مريم مصطفائي ميرآباد (اصفهان)

وزن دهم (68+ کیلوگرم):
1- یلدا رنجبر (اصفهان)
2- سپیده السادات موسوی (لرستان)
3- زهره جانعلی زاده (گیلان) - نگارسادات سیدی (خراسان رضوی)

اسامی منتخبین کمیته فنی: ساغر احدی نیا (اصفهان) - سحر حسینی پری (تهران) - مهشید کریمیان (البرز) - فاطمه زهرا خدابخشی (مازندران) - فاطمه شاهمیرزاده (تهران) - محدثه جزینی (اصفهان) - غزل خوش کردار (کرمانشاه)

گفتنی است؛ مبینا جاهد از استان اردبیل به عنوان فنی ترین بازیکن انتخاب شد و ناهید احمدپور (اصفهان)، مریم امینی مجد (مرکزی) و زهرا عشیری (خوزستان) نیز به عنوان بهترین داوران انتخاب شدند.

 

فدراسیون تکواندو در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

پیوندهای مهم


لیست داروهای ممنوعه 2020

مشاهده

قوانین ، ثبت علامت تجاری

مشاهده

پایگاه خبری شهدای تکواندو

مشاهده

بانک اطلاعات فدراسیون

مشاهده

فراخوان همکاری با فدراسیون

مشاهده

تقویم ورزشی سال 99

مشاهده