به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو و به نقل از هیات تکواندو استان البرز، مسابقات آزاد قهرمانی شکوفه ها، خردسالان، نونهالان و نوجوانان پسر در رده کمربند زرد سبز و آبی با حضور 257 هوگوپوش میزبانی شهرستان فردیس بر روی چهار شیاپچانگ سالن امام رضا (ع) فردیس برگزار شد.
مدال آوران این دوره از رقابت های نفرات ذیل می باشند:
«رده سنی شکوفه ها»
کمربند زرد///
وزن اول:
1- محمدطاها اشتیاقی
وزن سوم:
1- یاسین دوستی
2- شایان احمدوند
3-. مهیار حاجی باقری - مانی افخمی
وزن چهارم:
1-. امیرمهدی فضلی
وزن پنجم
1- محمدیاسین شهبازی
2- محمدطاها چگینی
3- مهرشاد سلیمی
وزن ششم:
1-امیرحسین خرم نژاد
2- پارسا احمدی
3- علی نجدی آریا رشتی زاده
وزن نهم:
1- دانیال زارع
کمربند سبز - آبی///
وزن اول:
1- مانی یوسف زاه
وزن دوم:
1- ایلیا رنجبر
2- محمدطاها حسین نژاد
3- سیدمحمدحسین موسوی - امیرمحمد رضایی
وزن سوم:
1- ماهان نعمتی
2- شایان ستاری پور
3- محمدطاها شعبانی - علیرضا قره حسنلو
وزن چهارم:
1-. امیرعباس داودی
2- امین شجاعی
3-طاها پور رجب - آراد امیدواری
وزن پنجم:
1- آرین اکبری
2- محمدحسین پیربیک
3- سینا کریمی - محمدحسن پیربیک
وزن ششم:
1- آرش مصلحی ثابت
2- آرش جاوری
3- یاشار زندی - محمدمهدی رمضانی
وزن هفتم:
1- امیرصدرا موالی
2- حسام باقری
3- امیررضا رجبی
وزن هشتم:
1- امیرمحمد جعفری
2- سورنا فروغی
وزن نهم:
1- ماهان بهشتی
2- ماهان شهنوازی
وزن دهم:
1-محمد صدرا وطن دوست
«رده سنی خردسالان»
کمربند زرد///
وزن اول:
1- امیرحسین سخاوت نیا
2- علی همراهی
3- محمدصالح صالحی - محسن قاسمی
وزن دوم:
1- . امیرمحمد کاظمی
2- عباس کشاورز
3-. عرشیا عطایی - ابوالفضل کرمی
وزن سوم:
1- . محمدعباسی
2- . عرفان قلی پور
3-. جلیل احمدتاجیک - ابوالفضل شعبانی
وزن چهارم:
1-یاسین صفائی عارف
2- محمدمهدی ورمقانی
3- سبحان سلیمانی - علیرضا یوسفی
وزن پنجم:
1- امیرعلی مطلبی
2- محمدرضا رسولی
3- علیرضا استاد همت
وزن ششم:
1- عرفان مرادعلی زاده
2- صدرا احمدی
وزن هفتم:
1- آرتین ادیب نهاد
2- سهیل میرزایی
3- محمدمهدی احمدی - محمدمهدی محمدی
وزن هشتم:
1- امیرمحمد رساء ایزدی
2- محمدجواد آغنده
وزن دهم:
1- امیرعلی مقدم
2- پارسا اعتماد فرد
کمربند سبز و آبی///
وزن اول:
1- محمد رضایی
2- محمدطاها حسنی
3- آرشام قزوینه - ایلیا نیک پی
وزن دوم:
1- آرین بهروزیان
2- مرصاد لتکه چی
3-کامیار طاهری - آرین بهروزیان
وزن سوم:
1- امیرعلی سپهری راد
2- ابوالفضل صفری
3- دانیال ابراهیمی - امیررضا کولیوند
وزن چهارم:
1- اهورا تاج میری
2- محمدامین صادقی
3- امیرحسین فرمانی - محمدحسین بیات
وزن پنجم:
1- محمدحسین ترکاشوند
2- امیرحسین تقی زاده
3- هادی صمیمی - علی اصغر خزندی
وزن ششم:
1- حسین زارع
2- امیرمهدی خادمی
3- طاها باقروند - امیرعلی فرامرزی
وزن هفتم:
1- محمدامین مرادمند
2- متین گل اندام
3- ادریس فاتح علیرضا عبادتی
وزن هشتم:
1- امیرحسین موسوی
وزن نهم:
1- امیرعلی ناصحی
2- سیدابوالفضل عباسی
3- مهدی هادی پور
وزن دهم:
1- محمدصادق بابایی
2- امیرعلی غلام زاده
3- سام اسماعیلی - محمدصادق حقوردی
«رده سنی نونهالان»
کمربند زرد//
وزن اول:
1- علی محمدقلی پور
وزن دوم:
1- محمدامین محمدی
2- آرمین دینی
3-غلامرضا کاوند
وزن چهارم:
1- علی بازگیر
2- محمدامین علمی بانی
وزن پنجم:
1- محمدمهدی صادقی
وزن هشتم:
1- امیررضا زعیمی
وزن دهم:
1-امیررضا فرهادی
کمربند سبز - آبی///
وزن اول:
1- مهدی لطفی
2- حامد بوستان افروز
وزن دوم:
1- امیرحسین فرهادی
2- ابوالفضل پیرکمالی
3- محمدمهدی بهروزی - مهدی یاسبلاغی
وزن سوم:
1- شهریار فخری
2- یونس حبیبی
3- نیما حمزه لویی - معراج شمسی
وزن چهارم:
1- متین عبدالهی
2-علیرضا کمری
3- . عماد صادقی - علی محمدقلی پور
وزن پنجم:
1- محمدمعراج فلاحی
2-امیرعلی قاسمی
3- محمدپارسا احدائی - کسری دانشور
وزن ششم:
1- یزدان فتحی
2- احمدرضا تزمان
3- مهدی مهدوی پور - سپهر مصطفوی
وزن هفتم:
1- ایلیا اسماعیلی
وزن هشتم:
1- امیرحسین سلیمانی
وزن نهم:
1- امیرحسین قهرمانی
2- کوروش مصطفوی
«رده سنی نوجوانان»
وزن دوم:
1- محمدایمان حسنی
2- سهیل سعادتمند
3- امیرحسین مجدی
وزن سوم:
1- محسن عبادتی
2- محمدامین آقاپور
3- ایلیا مستانی
وزن چهارم:
1- پرهام رهنما
2- پرهام صبافیان
3- حسین بخشی