به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو، پیکارهای هفته سوم تا پنجم از یازدهمین دوره مسابقات لیگ نوجوانان دختر «جام آینده سازان المپیک» از امروز (شنبه - 19 مردادماه) به مدت دو روز در فدراسیون تکواندو برگزار میشود.
در این دوره از رقابتها 20 تیم حضور پیدا کردهاند که در قالب دو گروه 10 تیمی به مصاف رقبا میروند و در نهایت 4 تیم از گروه به مرحله پایانی راه پیدا میکند.
رقابتهای گروه اول امروز (شنبه – 19 مردادماه) با حضور تیمهای هيات تکواندو شهرستان ساوجبلاغ، هیات تکواندو استان اردبیل، هیات تکواندو شمالغرب، هیات تکواندو ورامین، هیات تکواندو شهرستان سیرجان، هیات تکواندو شمالشرق تهران، ققنوس جویبار، هیات تکواندو شهرستان کرج، لوازم خانگی کن وهيات تکواندو شهرستان اشتهارد پیگیری خواهد شد.
برنامه رقابتهای گروه اول به شرح ذیل است:
هفته سوم///
تیم هيات تکواندو شهرستان ساوجبلاغ – تیم هیات تکواندو شمالشرق تهران
تیم هیات تکواندو شمالغرب - تیم لوازم خانگی کن
تیم هیات تکواندو شهرستان سیرجان – تیم ققنوس جویبار
تیم هيات تکواندو شهرستان اشتهارد – تیم هیات تکواندو استان اردبیل
تیم هیات تکواندو شهرستان کرج – تیم هیات تکواندو ورامین
هفته چهارم///
تیم هيات تکواندو شهرستان ساوجبلاغ- تیم هیات تکواندو شهرستان کرج
تیم هیات تکواندو شمالغرب - تیم هیات تکواندو شهرستان سیرجان
تیم ققنوس جویبار – تیم هیات تکواندو استان اردبیل
تیم لوازم خانگی کن – تیم هیات تکواندو ورامین
تیم هيات تکواندو شهرستان اشتهارد – تیم هیات تکواندو شمالشرق تهران
هفته پنجم///
تیم هيات تکواندو شهرستان ساوجبلاغ – تیم هيات تکواندو شهرستان اشتهارد
تیم هیات تکواندو شمالغرب – تیم هیات تکواندو استان اردبیل
تیم هیات تکواندو شهرستان سیرجان – تیم هیات تکواندو ورامین
تیم ققنوس جویبار – تیم هیات تکواندو شمالشرق تهران
تیم لوازم خانگی کن – تیم هیات تکواندو شهرستان کرج
گفتنی است؛ در پایان رقابتهای هفته دوم، تیم هیات تکواندو ورامین با کسب 6 امتیاز صدرنشین شد، تیم هیات تکواندو شهرستان اشتهارد با کسب 3 امتیاز و تفاضل 8 در رده دوم قرار گرفت و هیات تکواندو شهرستان کرج نیز با 3 امتیاز و تفاضل 2 رده سوم را به خود اختصاص داد.
رقابتهای گروه دوم نیز فردا (یکشنبه – 20 مردادماه) با حضور تیمهای هیات تکواندو استان آذربایجانشرقی، هیات تکواندو جنوبشرق، اسپریچو، هيات تکواندو شهرستان فردیس، هیات تکواندو استان آذربایجان غربی، لوازم تکواندو کوان (kwon)، هیات تکواندو شهر درچه، هیات تکواندو استان قم، آکادمی تکواندو ابزار و یراق توسن و هیات تکواندو استان گلستان انجام می شود.
برنامه رقابتهای گروه دوم به شرح ذیل است:
هفته سوم///
تیم هیات تکواندو استان آذربایجان شرقی – تیم لوازم تکواندو کوان (kwon)
تیم اسپریچو – تیم آکادمی تکواندو ابزار و یراق توسن
تیم هیات تکواندو استان آذربایجان غربی - تیم هیات تکواندو شهر درچه
تیم هیات تکواندو استان گلستان – تیم هیات تکواندو جنوبشرق
تیم هیات تکواندو استان قم – تیم هيات تکواندو شهرستان فردیس
هفته چهارم///
تیم هیات تکواندو استان آذربایجان شرقی – تیم هیات تکواندو استان قم
تیم اسپریچو – تیم هیات تکواندو استان آذربایجان غربی
تیم هیات تکواندو شهر درچه – تیم هیات تکواندو جنوبشرق
تیم آکادمی تکواندو ابزار و یراق توسن – تیم هيات تکواندو شهرستان فردیس
تیم هیات تکواندو استان گلستان – تیم لوازم تکواندو کوان (kwon)
هفته پنجم///
تیم هیات تکواندو استان آذربایجان شرقی - تیم هیات تکواندو استان گلستان
تیم اسپریچو – تیم هیات تکواندو جنوبشرق
تیم هیات تکواندو استان آذربایجان غربی – تیم هيات تکواندو شهرستان فردیس
تیم هیات تکواندو شهر درچه – تیم لوازم تکواندو کوان (kwon)
تیم آکادمی تکواندو ابزار و یراق توسن – تیم هیات تکواندو استان قم
گفتنی است؛ در پایان رقابتهای هفته دوم، تیم اسپریچو با کسب 6 امتیاز و تفاضل 16 صدر جدول رده بندی را به خود اختصاص داد، آکادمی تکواندو ابزار و یراق توسن با 6 امتیاز و تفاضل 12 در رده دوم قرار گرفت و هیات تکواندو جنوبشرق با 4 امتیاز سوم شد.