به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو، مبارزات هفته سوم از دور رفت بیست و پنجمین دوره رقابتهای لیگ دسته یک تکواندو مردان «جام نقش جهان» یادواره شهید روزبه هلیسایی عصر امروز (دوشنبه – 22 مهرماه) با حضور تیمهای باشگاه مقاومت، شهرداری ورامین، چای زرینه، سامان رزم (زنده یاد محمدرضا جلالی راد)، لوازم خانگی کن، هیات تکواندو استان کرمانشاه، هیات تکواندو شهرستان عباس آباد و هیات تکواندو شهرستان نظرآباد در فدراسیون تکواندو کشورمان برگزار شد.
نتایج کامل مبارزات هفته سوم به شرح ذیل است:
«تیم هیات تکواندو استان کرمانشاه 3 – تیم شهرداری ورامین 5»
مبارزه اول (وزن 54- کیلوگرم):
محمدمتین کرمی 3 – علی توکلی 38
مبارزه دوم (وزن 58- کیلوگرم):
میلاد قنبری 15 – عرفان بزرگی 33
مبارزه سوم (وزن 63- کیلوگرم):
علی عزیزی 17 – ابوالفضل قشقایی 38
مبارزه چهارم (وزن 68- کیلوگرم):
امیرمصطفی رضایی 18 – محمد گودرزی 21
مبارزه پنجم (وزن 74- کیلوگرم):
سید ابوالفضل حسنی 30 – مهدی عابدینی 51
مبارزه ششم (وزن 80- کیلوگرم):
محمدحسین پرمهر 51 – پژمان مرادی 44
مبارزه هفتم (وزن 87- کیلوگرم):
محمدمهدی گودرزی 24 – علی نجفی 22
مبارزه هشتم (وزن 87+ کیلوگرم):
علی بحرگردنیکو 35 – حسین سیاه منصوری 23
«تیم هیات تکواندو شهرستان عباس آباد یک – تیم لوازم خانگی کن 7»
مبارزه اول (وزن 58- کیلوگرم):
احسان عسکری 6 – عرفان جمشیدی 20
مبارزه دوم (وزن 54- کیلوگرم):
سهیل شفیعی 11 – پاشا عطاردی 45
مبارزه سوم (وزن 63- کیلوگرم):
آریا عاشورزاده 14 – حمیدرضا نوروزی 28
مبارزه چهارم (وزن 68- کیلوگرم):
امیرمحمد صدرکرکاس 5 – محمدحسین زاهدی 55
مبارزه پنجم (وزن 87- کیلوگرم):
علی ترک چورن 20 – سینا احمد نژاد 17
مبارزه ششم (وزن 74- کیلوگرم):
مهدی رضا حسن امرجی 2 – امیرعلی پروینی 30
مبارزه هفتم (وزن 87+ کیلوگرم):
آرمان تاجیک 15 – محمدامین قدیانی 20
مبارزه هشتم (وزن 80- کیلوگرم):
محمد گلیج – محمدطاها شمخالی (انصراف نماینده عباس آباد)
«تیم باشگاه مقاومت 4 – تیم چای زرینه 4»
مبارزه اول (وزن 54- کیلوگرم):
حامد قاسمی 8 – راستین خواجوی 22
مبارزه دوم (وزن 87- کیلوگرم):
محمد خاکسار 33 – مصطفی معماری 31
مبارزه سوم (وزن 63- کیلوگرم):
علی اکبر داوودی 25 – سیدمحراب عبداله زاده 14
مبارزه چهارم (وزن 58- کیلوگرم):
امیرحسین ملاصالحی 10 – نیما گلشن 25
مبارزه پنجم (وزن 87+ کیلوگرم):
مهدی مجازی 23 – سیدحسین حسین زاده 3
مبارزه ششم (وزن 80- کیلوگرم):
علی قدوسی 17 – محمد فلاح چوبری 10
مبارزه هفتم (وزن 68- کیلوگرم):
مهدی اسماعیل پور 19 – امیرحسین بهرآبادی 26
مبارزه هشتم (وزن 74- کیلوگرم):
سینا کریمی 14 – مهدی محمدی گواری 16