به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو، رقابت های هفته چهارم تا ششم (پایانی) از مرحله پایانی لیگ منطقه دو پومسه (دسته یک) مردان نیز روز گذشته (جمعه - 8 آذرماه) با حضور 282 پومسه رو از 15 استان کشور به میزبانی هیات تکواندو استان اصفهان برگزار شد.
در مسابقات لیگ منطقه دو، پومسهروهایی از اصفهان، یزد، کرمان، هرمزگان، سیستان و بلوچستان، چهارمحال بختیاری، خراسان جنوبی، کهگیلویه و بویر احمد، فارس، خوزستان، بوشهر، ایلام، لرستان، کرمانشاه وکیش با یکدیگر به رقابت میپردازند.
مسابقات گروه مردان در بخش انفرادی استاندارد در ردههای سنی کمتر از 12 سال، 12 تا 14 سال، 15 تا 17 سال، 18 تا 30 سال، 31 تا 40 سال، 41 تا 50 سال، بالای 51 سال پیگیری شد. در بخش ابداعی ردههای سنی کمتر از 14 سال، 15 تا 17 سال و بالای 18 سال به اجرای فرم پرداختند و در بخش تیمی نیز مسابقات میان ردههای سنی کمتر از 14 سال، 15 تا 17 سال، 18 تا 30 سال و بالای 31 سال انجام شد.
در پایان این دوره از رقابت ها، تیم هیات تکواندو شهرستان اصفهان با کسب 65 امتیاز قهرمان شد، احیاء سپاهان اصفهان با 57 امتیاز عنوان نایب قهرمانی را کسب کرد و هیات تکواندو استان فارس با 11 امتیاز بر سکوی سومی ایستاد و هیات تکواندو استان خوزستان نیز با 5 امتیاز در رده چهارم قرار گرفت.
بهترین ها///
بهترین سرمربی: علی سلمانی (هیات تکواندو شهرستان اصفهان)
فنی ترین بازیکن: فرید داوودی (اصفهان)
بهترین سرپرست: شهرام حاجتی (خوزستان)
کاپ اخلاق: آکادمی پومسه بندری
تیم ها و پومسه رو های منتخب این رقابت ها به مرحله پایانی راه پیدا کردند.
اسامی نفرات برتر این رقابت ها به شرح ذیل است:
بخش انفرادی»
ردهسنی کمتر از 12 سال:
1- علي پرويزي (بوشهر)
2- علیرضا زینی (اصفهان)
3- امیرحسین ستوده (اصفهان) – علیرضا شاپوری (اصفهان)
ردهسنی 12 تا 14 سال:
1- امیررضا اسماعیل (اصفهان)
2- محمدپارسا نکوئی (اصفهان)
3- یاسین وکیلی (اصفهان) - عادل منصوری (اصفهان)
ردهسنی 15 تا 17 سال:
1- محمد مهدی حیدری (اصفهان)
2- علی قیصریه (اصفهان)
3- احسان یونسی (بوشهر) - علیرضا گوگونانی (اصفهان)
ردهسنی 18 تا 30 سال:
1- فرید داودی (اصفهان)
2- محمدمهدی احمدی (اصفهان)
3- محمدرضا کریمی (اصفهان) – امین مرادی (اصفهان)
ردهسنی 31 تا 40 سال:
1- حامد قربانیزاده (فارس)
2- محمد مظفری (چهارمحال بختیاری)
3- سیدعبدالله حسینی (اصفهان) - مهدی قاسمی (اصفهان)
ردهسنی 41 تا 50 سال:
1- سید آیت الله هاشمی (اصفهان)
2- محسن شاهپیری (اصفهان)
3- احمدرضا آقامحمدربیع (اصفهان) - بابک سرلک (لرستان)
ردهسنی بالای 51 سال:
1- رسول متین فر (اصفهان)
2- ابوالقاسم قائدی (اصفهان)
3- سیدحمید مهاجری (اصفهان) - اکبر مجیدی (اصفهان)
«بخش ابداعی»
ردهسنی کمتر از 14 سال:
1- محمدامین حبیبزاده (اصفهان)
2- مهدی شواخی (اصفهان)
3- محمدمهدی قصری (اصفهان) – پارسا طغیانی (اصفهان)
ردهسنی 15 تا 17 سال:
1- محمدمهدی بلانیان (اصفهان)
2- محمدامین یباره پور (خوزستان)
3- محمدحسین محمدی (اصفهان) - مهدی احمدی فرد (اصفهان)
ردهسنی بالای 18 سال:
1- امیرحسین سلطانی (اصفهان)
2- محمد رحیمی (اصفهان)
3- احمد منصوری (اصفهان) - سجاد عباسی (اصفهان)
«بخش تیمی»
ردهسنی کمتر از 14 سال:
1- هیات تکواندو شهرستان اصفهان
2- احیاء سپاهان
3- هیات تکواندو شهرستان اصفهان (الف) - هیات تکواندو استان فارس
ردهسنی 15 تا 17 سال:
1- احیاء سپاهان
2- هیات تکواندو شهرستان اصفهان
3- آکادمی پومسه بندری - هیات تکواندو استان خوزستان
ردهسنی 18 تا 30 سال:
1- احیاء سپاهان
2- هیات تکواندو شهرستان اصفهان
3- هیات تکواندو استان خوزستان - احیاء سپاهان (الف)
ردهسنی بالای 31 سال:
1- هیات تکواندو شهرستان اصفهان
2- هیات تکواندو استان فارس
3- احیاء سپاهان - هیات تکواندو شهرستان اصفهان (الف)