به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو و به نقل از هیات تکواندو استان بوشهر؛ مسابقات غیرحضوری لیگ هان مادانگ با عنوان جام رمضان با حضور ۱۳۷ نفر در دو بخش مردان و زنان به صورت مجازی برگزار شد.
شاهپور سلطانی رئیس هیات تکواندو شهرستان دشتستان گفت: این رقابتها روز ۳۱ اردیبهشتماه در آیتمهای دولیو چاگی، یوب چاگی، آب چاگی و موم دولیو چاگی(رکوردی، تعادلی و هوریو چاگی) در همه رده های سنی و کمربندی با حضور داوران رسمی در سالن کنفرانس اداره ورزش و جوانان دشتستان قضاوت شد.
وی افزود: رقابتهای مذکور طی چهار هفته به نام جام رمضان از اول اردیبهشت تا پایان اردیبهشت ماه برگزار شد و خوشبختانه با استقبال خوبی همراه بود وی افزود: برگزاری این رقابتها باعث شده تا تکواندوکاران آمادگی خود را حفظ کنند و دوری از سالنهای ورزشی باعث کاهش انگیزه آنها نشود.
سلطانی عنوان کرد: امیدواریم که اینگونه مسابقات ایجاد انگیزه بیشتری برای مشارکت ورزشکاران در ایام کرونا باشد.
سید جلال سید مردانی رئیس هیات تکواندو استان بوشهر گفت: از جمله برنامه های هیات استان تمرکز زادیی است و با میزبانی خوبی که در رویدادهای قبل از هیات تنگستان و اکنون هیات دشتستان داشتیم آماده اعطا میزبانی برای مسابقات غیر حضوری به سایر شهرستانها هستیم و امیدواریم که هنر جویان با علاقه بیشتری این مسابقات را دنبال کنند و بنا به تقویم فدراسیون درصورت فراهم شدن شرایط، مسابقات حضوری کشوری را خواهیم داشت و اردوهای محدود با رعایت پروتکلهای بهداشتی در فضای باز را از این هفته برگزار خواهیم کرد.
اسامی داوران به شرح زیر است:
در بخش مردان: محمد حسین جمهوری و حسین طاهری
در بخش زنان: مژده علیزاده و شبنم روان بد
سر داور مسابقات: محسن قناعت زاده
اسامی نفرات برتر و نتایج حاصل شده بدین ترتیب است:
بخش مردان///
بخش هورویو چاگی
رده خردسالان
۱- محمد مهدی رستمی (ستارگان جنوب)
۲- احسان حسنی (ستارگان جنوب)
۳- سید شهاب حسینی صدر(کسرا)
رده نونهالان
۱- علی عبدالهی (عقاب هوایی)
۲- مازیار بهمنی ( گناوه)
۳- سید حسین شجاعی نسب ( کانون قهرمانان)
رده جوانان
۱- ابوالفضل علمدار (تنگستان)
۲- فرهاد رحمانی فرد ( کانون قهرمانان)
۳- علیرضا محنایی (ساعی)
رده بزرگسالان
۱- ایرج انصاری مقدم (تنگستان)
بخش رکوردی
رده خردسالان
۱- ماهان شفیع پوری (ساعی)
۲- سید محمد بنی اسلامی (گناوه)
۳- سید علی گلزادگان ( کانون قهرمانان)
رده نونهالان
۱- سید حسین شجاعی نسب ( کانون قهرمانان)
۲- سجاد صالحی (گناوه)
۳- محمد جواد بیاتی (ساعی)
رده نوجوانان
۱- حسین احمد زاده (ساعی)
۲- محمد باقر قناعت زاده ( کانون قهرمانان)
رده جوانان
۱- امیر محمد زارعی (ساعی)
۲- فرهاد رحمانی فرد ( کانون قهرمانان)
۳- علیرضا محنایی (ساعی)
رده بزرگسالان
۱- روح الله بهرامی تنها (ساعی)
۲- ایرج انصاری مقدم (تنگستان)
بخش تعادلی
رده خردسالان
۱- محمدمهدی داراب پور (فرهنگ دشتی)
۲- امیر محمد نوبخت ( کانون قهرمانان)
۳- سید محمد بنی اسلامی (گناوه)
رده نونهالان
۱- سجاد صالحی (گناوه)
۲- سید حسین شجاعی نسب ( کانون قهرمانان)
۳- محمد جواد بیاتی (ساعی)
رده نوجوانان
۱- حسین احمد زاده (ساعی)
رده جوانان
۱- محمدرضا ملک صالحی (گناوه)
۲- امیر محمد زارعی (ساعی)
رده بزرگسالان
۱- ایرج انصاری مقدم (تنگستان)
۲- روح الله بهرامی تنها (ساعی)
بخش زنان///
بخش هوریو چاگی
رده شکوفه ها
۱- دیبا دهدشتی (ولیعصر برازجان)
۲- ماندانا بایندری (ولیعصر برازجان)
۳- فاطمه زهرا بیاتی (سروش)
رده خردسالان
۱- سارینا صداقت پیشه (ولیعصر برازجان)
۲- باران خسروی نژاد (ولیعصر برازجان)
۳- حنانه خسروی نژاد (ولیعصر برازجان)
رده نونهالان
۱- فاطمه پای برسنگ (ولیعصر برازجان)
۲- فائزه میرزاده علایی(ولیعصر برازجان)
۳- ستایش اسدی پاپری (ولیعصر برازجان)
رده نوجوانان
۱- فاطمه خجسته (سروش)
۲- فاطمه خسروی نژاد (ولیعصر برازجان)
۳- روژینا رمضانی (ولیعصر برازجان)
رده جوانان
۱- مائده صداقت (ولیعصر برازجان)
۲- زینب بایندری (ولیعصر برازجان)
۳- فاطمه مصدق (ولیعصر برازجان)
رده بزرگسالان
۱- مژگان صداقت (ولیعصر برازجان)
۲- سعیده جمشیدی (پارس جم)
بخش رکوردی
رده شکوفه ها
۱- ماندانا بایندری (ولیعصر برازجان)
۲- دیبا دهدشتی (ولیعصر برازجان)
۳- مهرناز قناعت زاده (ولیعصر برازجان)
رده خردسالان
۱- سارینا صداقت پیشه (ولیعصر برازجان)
۲- باران خسروی نژاد (ولیعصر برازجان)
۳- یگانه خسروی نژاد (ولیعصر برازجان)
رده نونهالان
۱- دینا دهدشتی (ولیعصر برازجان)
۲- فائزه میرزاده علایی (ولیعصر برازجان)
۳- ستایش اسدی پاپری (ولیعصر برازجان)
رده نوجوانان
۱- مبینا صداقت پیشه (ولیعصر برازجان)
۲- روژینا رمضانی (ولیعصر برازجان)
۳- سونیا جمیمه (سروش)
رده جوانان
۱- فاطمه تیموری (دشتی)
۲- زهرا مصدق (ولیعصر برازجان)
۳- مینا قول (سروش)
رده بزرگسالان
۱- فرزانه فرساد (سروش)
۲- نسرین جلالی فرد (ولیعصر برازجان)
۳- مژگان صداقت (ولیعصر برازجان)
بخش تعادلی
رده شکوفه ها
۱- ماندانا بایندری (ولیعصر برازجان)
۲- دیبا دهدشتی (ولیعصر برازجان)
۳- آرمیتا فرهی قلاتی (سروش)
رده خردسالان
۱- حنانه خسروی نژاد (ولیعصر برازجان)
۲- سارینا صداقت پیشه (ولیعصر برازجان)
۳- باران خسروی نژاد (ولیعصر برازجان)
رده نونهالان
۱- فائزه میرزاده علایی (ولیعصر برازجان)
۲- فاطمه پای برسنگ (ولیعصر برازجان)
۳- دینا دهدشتی (ولیعصر برازجان)
رده نوجوانان
۱- مبینا صداقت پیشه (ولیعصر برازجان)
۲- فاطمه درسرا (ولیعصر برازجان)
۳- زهرا سجادی زاده (ولیعصر برازجان)
رده جوانان
۱- زهرا مصدق (ولیعصر برازجان)
۲- عذری اعظم پور (ولیعصر برازجان)
۳- فاطمه تیموری (دشتی)
رده بزرگسالان
۱- نسرین جلالی فرد (ولیعصر برازجان)
۲- مژگان صداقت (ولیعصر برازجان)
۳- سعیده جمشیدی (پارس جم)