به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو ؛ سی و دومین دوره رقابتهای تکواندو بین المللی جام فجر در گروه مردان با برگزاری مبارزات اوزان فرد و با حضور93 تکواندو کار در قالب 12 کشور"افغانستان ، ازبکستان ،هند ،عراق، ایران ،اردن ،قزاقستان، اردن ، عمان ، پاکستان، تاجیکستان، امارت وتیم پناهندگان" ازصبح امروز سه شنبه 17 اسفند ماه در خانه تکواندو برگزار شد.
نتایج اوزان فرد به شرح زیر است ؛
وزن اول ( 54 - کیلو گرم )
مرحله یک شانزدهم
امان کومار (هند ) -استراحت
امون جون اتاجونف ( ازبکستان) 8 - جوربک کلوچف ( قزاقستان ) 16
رضا جمشیدی( ایران) 23 - ارویندا (هند ) صفر
سعیدپور باقری( ایران) 2 - صیاد داداشف( آذر بایجان )34
آذیت دیسن بک( قزاقستان)12 - کایسار گدیرعلیولی ( قزاقستان )3
امیررضا کرمی ( ایران ) 3 - راستین خاجوی ( ایران) 11
امیررضا مددی( ایران )14 - یاسین لطفی ( ایران) یک
الیازژاریل گازینف ( قزقستان) 10 - مهدی حاج موسایی ( ایران) 16
باهروز گلزاده ( آذربایجان) 16 - احمد رضا کاکاوند ( ایران ) 2
مهدی خاوری (افغانستان) 7 - امیر رصا متولدی شهرستانی( ایران ) 18
جاخونگیر خداربیدیف (ازبکستان ) 26 - محمد متین نظری (افعانستان)4
قاسم کریمی ( پناهندگان) 2 - لیث الراشدی ( اردن ) 42
شاخزود سایفیف (ازبکستان)26 - علی شکور نظری ( افغانستان) 6
عبدالرحمن منیر ( عمان ) 6 - سروش حسینی ( ایران ) 46
راهیدولیوف( آذربایجان) 28 - احسان رحیمی (افغانستان )24
معظم علی واکار ( پاکستان) یک - شهزیب خان ( پاکستان) 33
مرحله یک هشتم
آمان کومار( هند) 10 - جوربک کلوچف ( قزاقستان) 5
رضا جمشیدی ( ایران) 13 - صبا داداشف ( آذربایجان) 11
راستین خاجوی ( ایران) 20 - آذیت دیسن بک ( قزاقستان) 14
امیر رضا مددی ( ایران) 6 - مهدی حاج موسایی ( ایران) 14
باهرزگلزاده ( آذربایجان ) 25 - امیر رضا متولد شهرستانی ( ایران) 4
جاخونگیر خداربیدیف ( ازبکستان) 15 - لیث آلراشدی ( اردن ) 5
شاخزدسایفیف ( ازبکستان) 23 - سروش حسینی ( ایران) 37
راهیدو لیف (آذربایجان ) 17- شهذیب خان ( پاکستان ) 22
مرحله یک چهارم
آمان کومار( هند ) 11 - رضا جمشیدی ( ایران) 14
راستین خاجوی ( ایران) 7 - مهدی حاج موسایی ( ایران) 14
باهرزگلزاده ( آذربایجان ) 9 - جاخونگیر خداربیدیف ( ازبکستان) 18
سروش حسینی ( ایران) 27 - شهذیب خان ( پاکستان ) 5
مرحله نیمه نهایی
رضا جمشیدی ( ایران) 13 - مهدی حاج موسایی ( ایران) 10
جاخونگیر خداربیدیف ( ازبکستان) 15- سروش حسینی ( ایران) 9
مرحله نهایی
رضا جمشیدی ( ایران) 19 - جاخونگیر خداربیدیف ( ازبکستان) 14
وزن سوم (۶۳- کیلوگرم) :
مرحله یک شانزدهم
زید الهلاوانی(اردن) - استراحت
طوفان ابراهیمی (ایران) 15 - مهدی کاووسی (ایران) 18
شیوام سوتش شتی (هند) 13- امیرحسین متاجی (ایران) 26
آکاش بهارواج (هند) 2 - عرفان جمشیدی (ایران) 23
خانوقلان کریموو ( جمهوری آذربایجان) 13 - متین رضایی (ایران) 21
میثم رضایی (افغانستان) 13 - سمیر آخوندزاده (افغانستان) یک
کیوان کاظمی (ایران) 24 - علی سینا عزیزی ( تیم پناهندگان) 4
ایتوار شایکی نوا(قزاقستان) 13 - سید عرفان معروف زاده (ایران)16
حکمتالله زین (افغانستان) 32 - خوسین بیک ساتبائف(ازبکستان) 20
مادی امان بای (قزاقستان) 13 - ایلیا مجیدسرشت(ایران)23
یوهان ناندا(امارات متحده عربی) 9 - محمد اربازخان(پاکستان)36
دیلر اخمت(قزاقستان) یک - عرفان بزرگی (ایران) 24
گاشیم ماگومدوف(جمهوری آذربایجان) 25 - دیاس آیمکلوف(قزاقستان) 2
محمدجون سناتوف(تاجیکستان) 27 - مرژان عبدالله (قزاقستان) صفر
راخت راکیم(قزاقستان) 27 - سمیر محرمووف(جمهوری آذربایجان)24
سروش احمدی (ایران) - استراحت
مرحله یک هشتم
زید الهلاوانی(اردن) - مهدی کاووسی ( ایران ) - برد کاووسی
امیر حسین متاجی (ایران) 17 - عرفان جمشیدی (ایران )20
متین رضایی(ایران ) 21 -میثم رضایی ( افغانستان) 8
کیوان کاظمی ( ایران) 15 - سید عرفان معروف زاده ( ایران) 8
حکمت الله زین ( افغانستان )29 -ایلیا مجیدی سرشت ( ایران )5
عرفان بزرگی ( ایران ) 14- محمد اربازخان ( پاکستان) 2
گاشیم ماگومدف ( آذربایجان ) 12- محمد جون ساناتوف ( تاجیکستان) 15
رخت راکیم ( قزاقستان) - سروش احمدی ( ایران) برد سروش احمدی
مرحله یک چهارم
مهدی کاووسی ( ایران) 22 - عرفان جمشیدی ( ایران) 18 ( برد عرفان جمشیدی )
متین رضایی ( ایران) 18- کیوان کاظمی ( ایران) 23
حکمت الله زین ( افغانستان ) 11 - عرفان بزرگی ( ایران ) 13
محمد جون ساناتوف ( تاجیکستان) 15 - سروش احمدی ( ایران) 23
مرحله نیمه نهایی
عرفان جمشیدی ( ایران) 25 - کیوان کاظمی ( ایران) 31
سروش احمدی ( ایران) 10 -عرفان بزرگی ( ایران ) 10 ( برند راند طلایی سروش احمدی )
مرحله نهایی
کیوان کاظمی ( ایران ) - سروش احمدی ( ایران) - برد سروش احمدی به دلیل مصدومیت حریف
وزن پنجم (74 - کیلوگرم)
مرحله یک شانزدهم
ایخان تقیزاده (آذربایجان)- استراحت
مخامادخوبین ( تاجیکستان) یک - بکژان نسالیم ( قزاقستان ) 8
اکاشای هودا (هند ) -قرعه استراحت
التاج غفورف( آذربایجان)
میر هاشم حسینی ( ایران) - استراحت
نجم الدین کسیم خو جیف ( ازبکستان)-استراحت
علی خوشروش ( ایران)-استراحت
عبدالرحمن ماریپوف ( قزاقستان) استراحت
دانیال بزرگی ( ایران ) - استراحت
امیر حسین امجدیان ( ایران ) 16 - اینام یولاح ( پاکستان ) صفر
مادی ایوباکیر ا( قزاقستان) استراحت
مهدی محمد گواری ( ایران )استراحت
امیر رضا صادقیان عباسی( ایران )استراحت
هادی خالقیان( ایران )
ماها ماد ممدف ( ازبکستان) 20 -امید مصطفی رضایی (ایران ) 7
شیوانش تاگی (هند)
مرحله یک هشتم
میر هاشم حسینی ( ایران ) 17 - نجم الدین کسیم خوخیف ( ازبکستان) 11
آیخان تقی زاده ( آذربایجان ) 10 - بک ژان نشالیم ( قزاقستان ) 9
آکاشای هودا ( هند ) 16 -التاج غفورف ( اذربایجان ) 14
علی خوش روش ( ایران) 17 - عبدالرحمن ماریپوف ( قزاقستان) 20
دانیال بزرگی ( ایران ) 27 - امیر حسین امجدیان ( ایران) 20
مادی آیو باکر( قزاقستان) 6 -مهدی محمد گواری (ایران) 26
امیررضا صادقیان ( ایران ) 16 - هادی خالقیان ( ایران) 3
ماها ماممدف ( آذربایجان) 7 - شیوانیش تایگی ( هند) 5
مرحله یک چهارم
آیخان تقی زاده ( آربایجان ) 5 - آکاشای هودا ( هند ) 6
میر هاشم حسینی( ایران ) 18 - عبدالرحمن ماریپوف ( قزاقستان) 14
دانیال بزرگی ( ایران) 11- مهدی محمد گواری ( ایران) 14
امیر رضا صادقیان (ایران) 16 -ماهامادممدف ( آذربایجان ) 10
مرحله نیمه نهایی
آکاشای هودا ( هند ) 8 - میر هاشم حسینی( ایران ) 20
مهدی محمد گواری ( ایران) 12 -امیر رضا صادقیان (ایران) 14
مرحله نهایی
میر هاشم حسینی ( ایران )19 - امیر رضا صادقیان ( ایران ) 16
وزن هفتم ( 87- کیلوگرم) :
مرحله یک هشتم نهایی
علی ال هاشمی(عمان) - استراحت
علی کدیوار (ایران)2 - آرین سلیمی (ایران)30
مهدی جلالی (ایران)33 - امیر جعفری ابناوی(ایران) 3
ایوب بازدار (ایران) 9 - تاله سلیمانف (آذربایجان) 10
محمد اشرف شکران(افغانستان) - استراحت
امیر محمد قهرمانی(ایران) 29 - شاشانک پاتیل (هند) 8
سات ویندر(هند) 8 - امیر حسین سیاه کالی مرادی (ایران) 14
حسن بشیری (ایران) - استراحت
مرحله یک چهارم
علی ال هاشمی ( عمان ) 11 - ارین سلیمی ( ایران) 35
مهدی جلالی ( ایران ) 13 - تاله سلیمانف (آذربایجان) 6
محمد اشرف شکران ( افغانستان) 6 - امیر محمد قهرمانی ( ایران ) 24
امیر حسین مرادی ( ایران ) 2 - حسن بشیری ( ایران )16
مرحله نیمه نهایی
ارین سلیمی ( ایران) 31 -مهدی جلالی ( ایران ) 17
حسن بشیری ( ایران ) 7- امیر محمد قهرمانی ( ایران )17
مرحله نهایی
آرین سلیمی ( ایران ) 33 - امیر محمد قهرمانی ( ایران) 27