به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو و به نقل از هیات تکواندو استان بوشهر، سعید حکمت آرا دبیر هیات تکواندو استان با اشاره به برگزاری رقابت های آزاد استانی گفت: در این مسابقات ورزشکارانی از شهرستان های بوشهر، کنگان، دیلم، تنگستان، دشتی و جم به مدت یک روز به میزبانی خانه تکواندو در بوشهر با یکدیگر به رقابت پرداختند.
حکمت آرا ادامه داد: این رقابت ها در رده سنی خردسالان در ۱۰ وزن برگزار شد.
وی افزود: در بخش فنی ترین بازیکن "مهراد ناصری" از باشگاه پارسیان بوشهر به عنوان نفر برتر معرفی شد. عنوان بازیکن اخلاق به "امیرعلی زائری" از باشگاه شهید حججی بوشهر تعلق گرفت و عنوان های بهترین مربی و داور نیز به ترتیب به "محمدجواد خورسند" از باشگاه کسرا بوشهر و "علی اسماعیلی" از بوشهر رسید.
حکمت آرا اضافه کرد: در بخش تیمی "باشگاه کسرا بوشهر" و "باشگاه پارسیان بوشهر" به ترتیب سکوی اول و دوم تیمی را از آن خود نمودند و "باشگاه ساعی بوشهر" موفق به کسب مقام سومی مسابقات گردید.
نفرات برتر این رقابت ها به شرح زیر است:
"وزن اول"
مقام اول : حسین زایر محمدی (از باشگاه شهید حججی بوشهر)
مقام دوم : امیر محمد گله گیری (از باشگاه خلیج فارس دیلم)
مقام سوم : محمد جواد موسوی (از باشگاه پارسیان بوشهر)
"وزن دوم"
مقام اول : کسری عسکری فرد (از باشگاه خلیج فارس دیلم)
مقام دوم : یزدان کاظم بوشهری (از باشگاه پارسیان بوشهر)
مقام سوم : ابراهیم وفایی (از باشگاه ساعی بوشهر)
"وزن سوم"
مقام اول : مهراد ناصری (از باشگاه پارسیان بوشهر)
مقام دوم : امیر محمد نظاماتی (از باشگاه ملوان بوشهر)
مقام سوم : علیرضا حسینی (از باشگاه عقاب هوایی بوشهر)
"وزن چهارم"
مقام اول: ابوالفضل صفاریان (از باشگاه تکنیک برتر بوشهر)
مقام دوم : محمد مهدی دهباشی نژاد (از باشگاه کسرا بوشهر)
مقام سوم : امیرعلی زائری (از باشگاه شهید حججی بوشهر)
مقام سوم مشترک : ابوالفضل قربانی (از باشگاه فرهنگ بوشهر)
"وزن پنجم"
مقام اول : معراج دولت آبادی (از باشگاه کسرا بوشهر)
"وزن ششم"
مقام اول : کیارش گلستانی (از باشگاه کسرا بوشهر)
مقام دوم : امیرحسام حسینی (از باشگاه پارسیان بوشهر)
مقام سوم : امیرحسین سعادت (از باشگاه ملوان بوشهر)
"وزن هفتم"
مقام اول : ارسلان فرهی قلاتی (از باشگاه ساعی بوشهر)
"وزن هشتم"
مقام اول : محمد مهدی داراب پور (از باشگاه فرهنگ بوشهر)
"وزن نهم"
مقام اول : کسری صفایی (از باشگاه کسرا بوشهر)
"وزن دهم"
مقام اول : سید امیر مهدی هاشمی (از باشگاه ساعی بوشهر)
مقام دوم : محمد میرشکاری (از باشگاه فرهنگ بوشهر)
مقام سوم : سید مبین عبداللهی (از باشگاه ملوان بوشهر)
مقام سوم مشترک : آبتین پناهی (از باشگاه ملوان بوشهر)