این سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو، دیدارهای هفته اول تا سوم از بیست و پنجمین دوره رقابت های لیگ دسته یک تکواندو مردان «جام نقش جهان» یادواره شهید روزبه هلیسایی با حضور 8 تیم باشگاه مقاومت، شهرداری ورامین، چای زرینه، سامان رزم (زنده یاد محمدرضا جلالی راد)، لوازم خانگی کن، هیات تکواندو استان کرمانشاه، هیات تکواندو شهرستان عباس آباد و هیات تکواندو شهرستان نظرآباد روز گذشته (دوشنبه - 22 مهرماه) در فدراسیون تکواندو برگزار شد.
با پایان رقابت های هفته سوم، تیم شهرداری ورامین با کسب 6 امتیاز صدرنشین شد، چای زرینه با 5 امتیاز در رده دومی قرار گرفت و باشگاه مقاومت با 4 امتیاز جایگاه سومی را به خود اختصاص داد.
نتایج کسب شده به شرح ذیل است:
هفته اول///
تیم سامان رزم (زنده یاد محمدرضا جلالی راد) – استراحت
تیم هیات تکواندو شهرستان عباس اباد صفر – تیم شهرداری ورامین 8
تیم باشگاه مقاومت 7 – تیم هيات تکواندو شهرستان نظرآباد یک
تیم مجتمع فرهنگی ورزشی جوانه – تیم لوازم خانگی کن (انصراف جوانه)
تیم چای زرینه 4 – تیم هیات تکواندو استان کرمانشاه 4
بهترین ها///
بهترین سرمربی: پیام خانلرخانی (شهرداری ورامین)
بهترین داور: اصغر اسماعیلی (زنجان)
فنی ترین بازیکن: ابوالفضل قشقایی (شهرداری ورامین)
بهترین سرپرست: میثم نظری نژاد (هیات تکواندو شهرستان عباس آباد)
هفته دوم///
تیم باشگاه مقاومت – استراحت
تیم هیات تکواندو شهرستان عباس اباد 5 – تیم هيات تکواندو شهرستان نظرآباد 3
تیم مجتمع فرهنگی ورزشی جوانه- تیم هیات تکواندو استان کرمانشاه (انصراف جوانه)
تیم سامان رزم(زنده یاد محمدرضا جلالی راد) 3 – تیم چای زرینه 5
تیم لوازم خانگی کن – تیم شهرداری ورامین (معوقه)
بهترین ها///
بهترین مربی: سجاد مصطفوی(هیات تکواندو شهرستان عباس آباد)
بهترین داور: اصغر اسماعیلی (زنجان)
فنی ترین بازیکن: آریا عاشورزاده (هیات تکواندو شهرستان عباس آباد)
بهترین سرپرست: جاوید عاشوری (چای زرینه)
هفته سوم///
تیم هیات تکواندو شهرستان عباس اباد – استراحت
تیم هیات تکواندو شهرستان عباس اباد یک – تیم لوازم خانگی کن 7
تیم باشگاه مقاومت 4 – تیم چای زرینه 4
تیم مجتمع فرهنگی ورزشی جوانه – تیم سامان رزم(زنده یاد محمدرضا جلالی راد) (انصراف جوانه)
تیم هیات نکواندو استان کرمانشاه 3 – تیم شهرداری ورامین 5
بهترین ها///
بهترین سرمربی: محمدرضا زوار (لوازم خانگی)
بهترین داور: اصغر اسماعیلی (زنجان)
فنی ترین بازیکن: محمدحسین زاهدی (لوازم خانگی کن)
بهترین سرپرست: میرحسین زینال حسینی (باشگاه مقاومت)
اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید