این سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو و به نقل ازهیات تکواندو استان البرز، مسابقات هفته چهارم از هفتمین دوره لیگ پومسه مردان استان در خانه تکواندو برگزار شد.
نتایج کسب شده این رقابت ها به شرح ذیل است:
رده کمربند پوم و مشکی (انفرادی)///
رده سنی زیر 12 سال:
1- یاسین محمدیان
2- محمد جواد رستمی
3-حسین سوری - سعید احمدی
رده سنی 12 تا 14 سال:
1- احسان حسین زاده
2- علی رضا احمدی
3- معراج قاسمی - امیر محمد فشی
رده سنی 15 تا 17 سال:
1-محمد الماسی
2-حسین حسن پور
3-امیر حسین کریمی - محمد مبین بغدادی
رده سنی 18 تا 30 سال:
1-یاسین محمد علی خانی
2-پویا معصومی
3- امیر پروران - محمد مهدی مردانلو
رده سنی 31 تا 40 سال:
1-جواد طولابی
2-حمید نظم ده
3-قاسم فاضل - محمد رضا جعفری
رده سنی 41 تا 50 سال:
1-علی شاه حسینی
2-فرشید بهره مند
3- محمد عزیزی،علی اصغر اکرمی
رده کمربند پوم و مشکی(تیمی)///
رده سنی کمتر از 14 سال:
1-آکادمی طولابی
2- باشگاه مکوندی
3-ایرانهمر البرز،آکادمی تکواندو نظری
رده سنی 15 تا 17 سال:
1-هیات تکواندو محمدیه
2-آکادمی تکواندو نظری
رده سنی 18 تا 30 سال:
1-هیات تکواندو محمدیه
2- آکادمی آذر
رده سنی بالای 31 سال:
1-آریا البرز
2-آکادمی طولابی
3-بانک آینده
کمربند قرمز///
رده سنی کمتر از 9 سال:
1-علی کیانی
2-بردیا شکر الهی
3- مبین حجتی - علی رضا سبزه پرور
رده سنی 10 تا 12 سال:
1- محمد حسین اکبری
2-محسن کریمی
3- امیر محمد عطاخانی - ایلیا صالحی زاده
رده سنی 12 تا 14 سال:
1-اشکان هزاره مقدم
2-محمد امین سپهریان
3-متین کارگر - ارشیا قربانی
رده سنی 15 تا 17 سال:
1-دانیال فروزان فر
2- سینا کریم اوغلی
3- اسماعیل امیری - عرشیا احمدی
رده کمربند سبز و آبی///
رده سنی کمتر از 9 سال:
1-احسان فرخ وندی
2- آرتان موسی پور
3- امیر محمد دهقانی
رده سنی 9 تا 12 سال:
1-محمد جواد قلی زاده
2- ابوالفضل نوری
3- محمد جواد مرتضایی - امیر حسین ترابی
رده سنی 12 تا 14 سال:
1-حسین بهرامی
2-علی اصغر حسن زاده،
3-مهدی یوسف نیا - میلاد صفر زاده
رده سنی 15 تا 17 سال:
1-علی بیگلر خانی
2- پارسا کیا حسینی
3- امیر حسین جدیدی
رده کمربند سبز و آبی تیمی///
رده سنی کمتر از 12 سال
1-باشگاه امیر
2-هیات تکواندو محمدیه
فرم ابداعی///
رده سنی 15 تا 17 سال:
1-محمد مهدی حسین آبادی
2-حسین گلباز
رده سنی بالای 18 سال:
1-هومن بهرامی نیا
بهترین ها ///
بهترین بازیکن:
ابداعی: محمد مهدی حسین آبادی از هیات تکواندو محمدیه
کمربند مشکی: یاسان محمد علی خانی از هیات تکواندو محمدیه
کمربند قرمز: دانیال فروزان فر از تیم آریا البرز
کمربند سبز و آبی :علی بیگلر خانی از باشگاه امیر
سرپرست: مهدی شیرازی از آکادمی شیرازی
مربی:علی شاه حسینی ازآریا البرز
بهترین داور:خلیل آژیده
مسئولیت برگزاری این رقابت ها بر عهده داود صالحی، سید رضا مظلومی و سهیل نوذری به ترتیب به عنوان مسئول، دبیر و مدیر اجرایی بود.
اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید