این سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو، سیویکمین دوره مسابقات بین المللی تکواندو جام فجر در گروه مردان از روز گذشته (جمعه – 23 مهرماه) در هتل "پارسیان استقلال" تهران آغاز و امروز به پایان میرسد.
این دوره از رقابتها با حضور 171 تکواندوکار از 9 کشور ایران، ارمنستان، افغانستان، پاکستان، ترکیه، روسیه، عراق، لبنان و هند و در هشت وزن 54-، 58-، 63-، 68-، 74-، 80-، 87- و 87+ کیلوگرم پیگیری میشود.
امروز و در دومین و آخرین روز این رویداد بینالمللی تکواندوکاران اوزان 58-، 68-، 80- و 87+ کیلوگرم به مصاف یکدیگر رفتند که نتایج زیر بدست آمد:
وزن 58- کیلوگرم:
مرحله شانزهم ///
محسن رضایی (افغانستان) - استراحت
انس کاپلان (ترکیه) 11 - علیرضا بیگی (ایران) 26
نیراج گوپتا (هند) 8 - علیرضا نظری (ایران) 19
باربد جباری (ایران) 12 - علی چهرهقانی (ایران) 7
دنیلا ولکوف (روسیه) 18 - امیرحسین حسینی (ایران) 16
سعید احسانی (ایران) 7 - علی اصغر علیمرادیان (ایران) 33
نریمان مریدانی (ایران) 14 - محمد شرفی (ایران) 5
استراحت - محمدصادق دهقانی (ایران)
گائوراو یاداو (هند) - استراحت
محمد سهراب پور (ایران) 23 - علیرضا علیخان زاده (ایران) 21
پریتام کومار (هند) - رضا نجات (ایران)/ انصراف نماینده هند - برنده ایران
پالاش تامولی (هند) 15 - شوریا راثی (هند) 28
محمد نادهیم فرتوسی (عراق) 28 - علیرضا ابراهیمی (ایران) 8
حمید سلیمانی (ایران) 12 - امیرمحمد مبارکی (ایران) 32
سورش سینگ (هند) 4 - دیوید خاچیکیان (ارمنستان) 15
استراحت - هارون خان (پاکستان)
مرحله یکهشتم///
محسن رضایی (افغانستان) 25 - علیرضا بیگی (ایران) 10
علیرضا نظری (ایران) 20 - باربد جباری (ایران) 6
دنیلا ولکوف (روسیه) 8 - علی اصغر علیمرادیان (ایران) 45
نریمان مریدانی (ایران) 6 - محمدصادق دهقانی (ایران) 18
گائوراو یاداو (هند) 23 - محمد سهراب پور (ایران) 31
رضا نجات (ایران) 27 - شوریا راثی (هند) 19
محمد نادهیم فرتوسی (عراق) 3 - امیرمحمد مبارکی (ایران) 12
دیوید خاچیکیان (ارمنستان) 7 - هارون خان (پاکستان) 25
مرحله یکچهارم///
محسن رضایی (افغانستان) 14 - علیرضا نظری (ایران) 10
دنیلا ولکوف (روسیه) 2 - محمدصادق دهقانی (ایران) 20
محمد سهراب پور (ایران) 9 - رضا نجات (ایران) 25
امیرمحمد مبارکی (ایران) 20 - هارون خان (پاکستان) 27
مرحله نیمهنهایی///
محسن رضایی (افغانستان) 9 - محمدصادق دهقانی (ایران) 13
رضا نجات (ایران) 17 - هارون خان (پاکستان) 26
فینال///
محمدصادق دهقانی (ایران) 8 - هارون خان (پاکستان) 2
وزن 68- کیلوگرم:
مرحله یکشانزدهم///
امریکن توران (ترکیه) - استراحت
ساندیپ (هند) صفر - اشکان زحمتکشان (ایران) 27
جاوید نوروزی (ایران) - استراحت
استراحت - آنوبهاو دیکشیت (هند)
یاشجراجسینه (هند) - استراحت
حسن عادل السوبایه (عراق) صفر - مهدی کاووسی (ایران) 14
مانیش چاوان (هند) 10 - میثم بازیار (ایران) 12
استراحت - پریتوی چوهان (هند)
حسین لطفی (افغانستان) - استراحت
امیرسینا بختیاری (ایران) 25 - هارپریت سینگ (هند) یک
الکساندر هوبیکا (لبنان) 8 - امیرحسین امجدیان (ایران) 19
استراحت - محمدسالار وحیدی (ایران)
ارسلان دمیر (ترکیه) - استراحت
استراحت - محمدجواد عبدعلی (عراق)
مهدی عسگری (ایران) 23 - عرشیا باقری (ایران) 4
استراحت - محمدمهدی عمادی (ایران)
مرحله یکهشتم///
امریکن توران (ترکیه) 11 - اشکان زحمتکشان (ایران) 4
جاوید نوروزی (ایران) 23 - آنوبهاو دیکشیت (هند) 20
یاشجراجسینه (هند) 10 - مهدی کاووسی (ایران) 12
میثم بازیار (ایران) 18 - پریتوی چوهان (هند) 17
حسین لطفی (افغانستان) 7 - امیرسینا بختیاری (ایران) 19
امیرحسین امجدیان (ایران) 5 - محمدسالار وحیدی (ایران) 10
ارسلان دمیر (ترکیه) 20 - محمدجواد عبدعلی (عراق) 4
مهدی عسگری (ایران) 2 - محمدمهدی عمادی (ایران) 23
مرحله یکچهارم///
امریکن توران (ترکیه) 27 - جاوید نوروزی (ایران) 6
مهدی کاووسی (ایران) 15 - میثم بازیار (ایران) 3
امیرسینا بختیاری (ایران) 6 - محمدسالار وحیدی (ایران) 3
ارسلان دمیر (ترکیه) 8 - محمدمهدی عمادی (ایران) 9
مرحله نیمه نهایی///
امریکن توران (ترکیه) 13 - مهدی کاووسی (ایران) 12
امیرسینا بختیاری (ایران) 17 - محمدمهدی عمادی (ایران) 18
فینال///
امریکن توران (ترکیه) 14 - محمدمهدی عمادی (ایران) 18
وزن 80- کیلوگرم:
مرحله یکهشتم///
مهران برخورداری (ایران) - استراحت
تج پاتل (هند) 4 - ابوالفضل غفاری (ایران) 17
مهدی جلالی (ایران) 16 - علی اشکوریان (ایران) 8
استراحت - ساگار نارایان (هند)
رستم اودینائف (روسیه) - استراحت
کنیفناث پوکالی (هند) 7 - محمد صفایی (ایران) 23
ابهیمانیو (هند) 11 - ریشاب (هند) 27
استراحت - علیرضا درویش پور (ایران)
مرحله یکچهارم///
مهران برخورداری (ایران) 22 - ابوالفضل غفاری (ایران) 2
مهدی جلالی (ایران) 22 - ساگار نارایان (هند) 9
رستم اودینائف (روسیه) 28 - محمد صفایی (ایران) 8
ریشاب (هند) 20 - علیرضا درویش پور (ایران) 27
مرحله نیمه نهایی///
مهران برخورداری (ایران) 23 - مهدی جلالی (ایران) 5
رستم اودینائف (روسیه) 3 - علیرضا درویش پور (ایران) 6
فینال///
مهران برخورداری (ایران) 14 - علیرضا درویش پور (ایران) 10
وزن 87+ کیلوگرم:
مرحله یکهشتم ///
حمزه عمر سعید (پاکستان) - استراحت
علی احمدی (ایران) 5 - حسین سیاه منصوری (ایران) 4
محمدجواد رضایی (ایران) - استراحت
استراحت - علی بابازاده (ایران)
ساگار داگور (هند) - استراحت
علیرضا ثمینی (ایران) 9 - علیرضا نادعلیان (ایران) 17
علی اکبر امیری (افغانستان) 8 - سیدمحمد ابراهیم حسینی (ایرانی) 6
استراحت - حسین دمیرکیوگلو (ترکیه)
مرحله یکچهارم///
حمزه عمر سعید (پاکستان) 3 - علی احمدی (ایران) 5
محمدجواد رضایی (ایران) 5 - علی بابازاده (ایران) 2
ساگار داگور (هند) 2 - علیرضا نادعلیان (ایران) 22
علی اکبر امیری (افغانستان) 9 - حسین دمیرکیوگلو (ترکیه) 8
مرحله نیمه نهایی///
علی احمدی (ایران) 8 - محمدجواد رضایی (ایران) 6
علیرضا نادعلیان (ایران) 14 - علی اکبر امیری (افغانستان) 2
فینال///
علی احمدی (ایران) 13 - علیرضا نادعلیان (ایران) 8
مسابقات جام فجر 1G است و به دارندگان مدال طلا، نقره و برنز به ترتيب 10، 6 و 3.6 امتياز در راستای افزایش رنكينگ المپيك تعلق میگیرد.
اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید