این سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو، سومین دوره مسابقات بینالمللی تکواندو آزاد آسیا در گروه مردان از صبح روز گذشته (سه شنبه – 27 مهرماه) در هتل "پارسیان استقلال" تهران آغاز و به مدت دو روز ادامه خواهد داشت.
این دوره از رقابتها با حضور 192 تکواندوکار از هشت کشور افغانستان، ایران، پاکستان، ترکیه، روسیه، عراق، لبنان و هند در حال برگزاری است.
امروز و در روز دوم و پایانی رقابتهای گروه مردان، مبارزات اوزان 58-، -68، 80- و 87+ کیلوگرم درحال انجام است که نتایج زیر بدست آمد:
وزن 58- کیلوگرم:
مرحله یکشانزدهم///
محمدصادق دهقانی (ایران) - استراحت
علیرضا ابراهیمی (ایران) یک - علیرضا حسین پور (ایران) 21
امیرحسین حسینی (ایران) 5 - علی نورمحمدی (ایران) 18
کیوان جوادیان (ایران) 16 - ابوالفضل فخری (ایران) 17
گائوراو آداو (هند) - استراحت
امیرمحمد مبارکی (ایران) 5- رضا جمشیدی (ایران) 14
باربد جباری (ایران) 26 - امید نقدی (ایران) 12
استراحت - شوریا راثی (هند)
دنیلا ولکوف (روسیه) - استراحت
حسین طالب پور (ایران) 10 - علی اصغر علیمرادیان (ایران) 30
نریمان مریدانی (ایران) 10 - سعید احسانی (ایران) 17
استراحت - نراج گوپتا (هند)
علیرضا نظری (ایران) - استراحت
موسال کادهیم جعفر (عراق) 14 - ایگور شاتالوف (روسیه) 12
علیرضا علیخان زاده (ایران) 16 - پالاش تامولی (هند) 3
استراحت - عبدالمهدی سادون (عراق)
مرحله یکهشتم///
محمدصادق دهقانی (ایران) 12 - علیرضا حسین پور (ایران) 13
علی نورمحمدی (ایران) 6- ابوالفضل فخری (ایران) 5
گائوراو آداو (هند) 6 - رضا جمشیدی (ایران) 15
باربد جباری (ایران) 24 - شوریا راثی (هند) 2
دنیلا ولکوف (روسیه) 8 - علی اصغر علیمرادیان (ایران) 35
سعید احسانی (ایران) 24 - نراج گوپتا (هند) 2
علیرضا نظری (ایران) 19 -موسال کادهیم جعفر (عراق) 2
علیرضا علیخان زاده (ایران) 17 - عبدالمهدی سادون (عراق) 7
مرحله یکچهارم///
علیرضا حسین پور (ایران) 18 - علی نورمحمدی (ایران) یک
رضا جمشیدی (ایران) 2 - باربد جباری (ایران) 10
علی اصغر علیمرادیان (ایران) 29 - سعید احسانی (ایران) 18
علیرضا نظری (ایران) 6 - علیرضا علیخان زاده (ایران) 10
مرحله نیمه نهایی///
علیرضا حسین پور (ایران) 10 - باربد جباری (ایران) 9
علی اصغر علیمرادیان (ایران) 12 -علیرضا علیخان زاده (ایران) 13
فینال///
علیرضا حسین پور (ایران) 14 - علیرضا علیخان زاده (ایران) 9
وزن 68- کیلوگرم:
مرحله یکشانزدهم ///
پدرام جمشیدی (ایران) - استراحت
ساندیپ (هند) 3 - نوید پارسی نیا (ایران) 14
الکساندر هوبیکا (لبنان) - استراحت
استراحت - اشکان زحمتکشان (ایران)
حسین گلخنی (ایران) - استراحت
سالار رحمتی (ایران) 21 - مهدی کاووسی (ایران) 10
محمدرضا لاتی (ایران) 15 - ابوالفضل مولایی 17
استراحت - یاشراجسینه گهیل(هند)
امریکن ترکان (ترکیه) - استراحت
مانیش چاوان (هند) 7 - امیرحسین امجدیان (ایران) 27
امیرسینا بختیاری (ایران) 14 - کامران کاظمی (ایران) 5
استراحت - ارسلان دمیر (ترکیه)
|آنوبهاو دیکشیت (هند) - استراحت
امیرمصطفی رضایی (ایران) 18 - سجاد جاسم (عراق) 7
امیرحسین زمانی (ایران) 27 - هارپیت سینگه (هند) 7
استراحت - راج چوهان (هند)
مرحله یکهشتم///
پدرام جمشیدی (ایران) 17 - نوید پارسی نیا (ایران) 6
الکساندر هوبیکا (لبنان) 9 - اشکان زحمتکشان (ایران) 7
حسین گلخنی (ایران) 8 - سالار رحمتی (ایران) 15
ابوالفضل مولایی (ایران) 8 - یاشراجسینه گهیل(هند) 11
امریکن ترکان (ترکیه) 2- امیرحسین امجدیان (ایران) 9
امیرسینا بختیاری (ایران) 7 - ارسلان دمیر (ترکیه) 4
|آنوبهاو دیکشیت (هند) 9 - امیرمصطفی رضایی (ایران) 25
امیرحسین زمانی (ایران) 9 - راج چوهان (هند) 12
مرحله یکچهارم///
پدرام جمشیدی (ایران) 15 - الکساندر هوبیکا (لبنان) 7
سالار رحمتی (ایران) 17 - یاشراجسینه گهیل(هند) 10
امیرحسین امجدیان (ایران) 11 - امیرسینا بختیاری (ایران) 24
امیرمصطفی رضایی (ایران) 11 - راج چوهان (هند) 22
مرحله نیمه نهایی///
پدرام جمشیدی (ایران) 25 - سالار رحمتی (ایران) 31
امیرسینا بختیاری (ایران) 26 - راج چوهان (هند)11
فینال///
سالار رحمتی (ایران) 11 - امیرسینا بختیاری (ایران) 13
وزن 80- کیلوگرم:
مرحله یکهشتم///
مهران برخورداری (ایران) - استراحت
آرین سلیمی (ایران) 42 - محمدمقدم قرد (ایران) 22
تج پاتل (هند) یک - ابوالفضل غفاری (ایران) 21
ایمان پارسا 27 - مصطفی ناصر الاسدی (عراق) 30
ساگار نارایان (هند) 8 - علی قدوسی (ایران) 28
مسعود خوش نیت (ایران) 29 - کانیفناث پوکاله (هند) یک
ابهیمانیو (هند) 8 - ریشاب (هند) 30
شوکور محمود (عراق) 5 - رستم ادینائوف (روسیه) 25
مرحله یکچهارم///
مهران برخورداری (ایران) 4 - آرین سلیمی (ایران) 19
ابوالفضل غفاری (ایران) 15 - مصطفی ناصر الاسدی (عراق) 13
علی قدوسی (ایران) 9 - مسعود خوش نیت (ایران) 11
ریشاب (هند) 6 - رستم ادینائوف (روسیه) 26
مرحله نیمه نهایی///
آرین سلیمی (ایران) 19 - ابوالفضل غفاری (ایران) 18
مسعود خوش نیت (ایران) 12 - رستم ادینائوف (روسیه) 10
فینال///
آرین سلیمی (ایران) 14 - مسعود خوش نیت (ایران) 3
وزن 87+ کیلوگرم:
مرحله یکهشتم ///
حمزه عمر سعید (پاکستان) - استراحت
فرشاد قیاس شندی (ایران) 24 - حسین فرجی (ایران) 4
حسین سیاه منصوری (ایران) 9 - علیرضا نادعلیان (ایران) 30
مهدی مجازی امیری (ایران) 7 - علیرضا ثمینی (ایران) 3
کومار داگور (هند) - استراحت
سیدمحمدابراهیم حسینی (ایران) 2 - حمیدرضا بدری (ایران) 11
علی احمدی (ایران) 15 - محمدجواد رضایی (ایران) 15/ راند طلایی - برنده احمدی
استراحت - حسین دمیرسیوگلو (ترکیه)
مرحله یکچهارم///
حمزه عمر سعید (پاکستان) صفر - فرشاد قیاس شندی (ایران) 21
علیرضا نادعلیان (ایران) 16 - مهدی مجازی امیری (ایران) 3
کومار داگور (هند) 2 - حمیدرضا بدری (ایران) 25
علی احمدی (ایران) 11 - حسین دمیرسیوگلو (ترکیه) 10
مرحله نیمه نهایی///
فرشاد قیاس شندی (ایران) 3 - علیرضا نادعلیان (ایران) 18
حمیدرضا بدری (ایران) 3 - علی احمدی (ایران) 13
فینال///
علیرضا نادعلیان (ایران) 21 - علی احمدی (ایران) 8
مسابقات آزاد آسیا 1G است و به دارندگان مدال طلا، نقره و برنز به ترتيب 10، 6 و 3.6 امتياز در راستای افزایش رنكينگ المپيك تعلق میگیرد.
اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید